Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedać kod na najlepsze call of duty i zostawić sobie szrota w kosmosie xD

O tym samym myslalem :D

 

Swoja droga bardzo prawdopodobne, ze odswieza jeszcze dwie nastepne czesci i wrzuca wszytsko na jedna plytke. Zreszta sami widza reakcje graczy na tego remastera. A tymczasowy zabieg dorzucenia tego do nowej odslony zrobiony chyba tylko po to, zeby ta sie w ogole sprzadala.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Kupię tego COD tylko dla MW,ile ja czasu w to grałem i w sumie od tego zaczęła się moja przygoda online.Oby były poprawki,bo "tubiarze" byli pod koniec żywota nie znośni.

Litwin ty przypadkiem dalej nie grasz na ps3? Bo ten remaster to tylko ps4/xbone. No chyba,ze planujesz kupic ps4 do konca roku ;)

Odnośnik do komentarza

 

Sprzedać kod na najlepsze call of duty i zostawić sobie szrota w kosmosie xD

O tym samym myslalem :D

 

Swoja droga bardzo prawdopodobne, ze odswieza jeszcze dwie nastepne czesci i wrzuca wszytsko na jedna plytke. Zreszta sami widza reakcje graczy na tego remastera. A tymczasowy zabieg dorzucenia tego do nowej odslony zrobiony chyba tylko po to, zeby ta sie w ogole sprzadala.

 

Bardzo wielkie sorry, ale wiekszej bezeduuury to na tym forum juz dawno nie przeczytałem, nawet w CW. IW mialaby sie nie sprzedac?? Sprzeda sie kolego w kilkunastomilionowym nakładzie i nie potrzebuje do tego żadnego starego kotleta, nawet tak dobrego jak CoD4 :)

Odnośnik do komentarza

Ok moze sie zapedzilem. Ale sam widzisz, ze marka traci moc. Ludzie juz od dawna krytykuja gre za to, co szczegolnie nasililo sie teraz.

Marka nie traci mocy, wręcz przeciwnie, na mocy zyskuje, wszak BO3 pobił kolejne rekordy, nieprawdaż? Z kilku-kilkunastu hejterskich postów na tym forum wnioskujesz globalne osłabienie tego najpotężniejszego growego brandu na świecie? No zaiste ciekawe...

Odnośnik do komentarza

Marka traci ale w oczach starych fanów,tym co ją ratuje to że pozyskują więcej nowych.

Ja uważam się za starego fana, grałem we wszystkie części bardzo intensywnie w Multi (w singla znacznie rzadziej) i pomimo, że BO3 mnie rozczarował to po IW sięgnę bez chwili zastanowienia...

Odnośnik do komentarza

Ja tam też tęsknie za tym aby COD wrócił do 2 wojny światowej albo aby był mniej nafaszerowany gadżetami. Problem w tym, że BO3 jest dobrą grą. Ja już w to nie gram bo nie lubię tych wszystkich gadżetów a do tego po przerwie odbiegam skillem od innych. Chciałbym aby było inaczej, ale BO3 od czasów COD 4 to najlepszy shooter.

 

Zagywka Activision na pierwszy rzut oka chamska, ale to nie fundacja charytatywna tylko firma więc z biznesowego punktu widzenia świetny ruch.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Potwierdzone jest, ze w pudelku z gra otrzymamy kod na pobranie COD4 Remastered, wiec jesli Infinite Warfare okaze sie klapa, to zawsze mozna sprzedac gre. 

Chyba nie masz dobrych informacji. Zeby odpalic remastera, bedziesz musial miec nosnik z IW w czytniku konsoli. Poprawcie mnie, jesli z kolei ja sie myle...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzone jest, ze w pudelku z gra otrzymamy kod na pobranie COD4 Remastered, wiec jesli Infinite Warfare okaze sie klapa, to zawsze mozna sprzedac gre.

Chyba nie masz dobrych informacji. Zeby odpalic remastera, bedziesz musial miec nosnik z IW w czytniku konsoli. Poprawcie mnie, jesli z kolei ja sie myle...
Tego nikt nie wie.
Odnośnik do komentarza

@up - Supply & Command ;)

 

 

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-FAQ/?q=remastered

 

Pytania i odpowiedzi nt. remastera, jak interpretować 6 i 7 nie wiadomo.

Wątpię żeby MW było na zawsze dołączone do Infinite Warfare, po prostu chcą opchnąć tego niedorobionego szrota i o nim zapomnieć - kto wie, może pierwotnie w planach było wydanie gier osobno ale gra już teraz okazała się crapem totalnym a deadline się zbliża.

 

 

Jeśli mają w planach wydanie jej osobno np. pół roku po premierze to na pewno w pudełkach będą znajdować się te same kody na grę.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Marka traci ale w oczach starych fanów,tym co ją ratuje to że pozyskują więcej nowych.

Ja uważam się za starego fana, grałem we wszystkie części bardzo intensywnie w Multi (w singla znacznie rzadziej) i pomimo, że BO3 mnie rozczarował to po IW sięgnę bez chwili zastanowienia...

 

Też się za takiego uważam ale ja nie sięgnąłbym,czyli mamy sprzeczne postawy,powoływanie się an siebie,jako potwierdzenie reguły rzadko zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza

@up - Supply & Command ;)

 

 

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-FAQ/?q=remastered

 

Pytania i odpowiedzi nt. remastera, jak interpretować 6 i 7 nie wiadomo.

Wątpię żeby MW było na zawsze dołączone do Infinite Warfare, po prostu chcą opchnąć tego niedorobionego szrota i o nim zapomnieć - kto wie, może pierwotnie w planach było wydanie gier osobno ale gra już teraz okazała się crapem totalnym a deadline się zbliża.

 

 

Jeśli mają w planach wydanie jej osobno np. pół roku po premierze to na pewno w pudełkach będą znajdować się te same kody na grę.

Szczegóły głównego segmentu gry nieujawnione, a Ty już piszesz o crapie?A może byłeś już na jakimś tajnym pokazie i wiesz?

Odnośnik do komentarza

 

Marka traci ale w oczach starych fanów,tym co ją ratuje to że pozyskują więcej nowych.

Ja uważam się za starego fana, grałem we wszystkie części bardzo intensywnie w Multi (w singla znacznie rzadziej) i pomimo, że BO3 mnie rozczarował to po IW sięgnę bez chwili zastanowienia...

 

I przez takie podejście będą was yebac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...