Skocz do zawartości

PSX Extreme 226


Oceń okładkę PSX Extreme 226  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 226



Rekomendowane odpowiedzi

 

Młodość z TM-Semic-  autorstwa  Dżuja, Sobka, Soqa.(strzelam)

Kilkadziesiąt numerów Spidera, Batmana,X-men,Alfa,Superman, Punisher,Transformers. Czytałem je dzięki kumplowi,który je kolekcjonował. W mojej miejscowości były nie do zdobycia.Do dziś pamiętam okładki.

Gimbusy nie znają.

 

 

Mojego skromnego pióra :D Mam TM-Smiców masę w domu nadal, kiedyś chciałem sprzedać, ale stwierdziłem, że to za duży pokład młodzieńczego sentymentu :D

Przeczytam z uwagą. U mnie jedynie zostały Alfy. Muszę wybraćsię do kumpla w odwiedziny z odpowiednim prowiantem. Po spotkaniu nie będzie odemnie pachnieć bynajmniej komiksami

Odnośnik do komentarza

Trochę się pod kioskiem porzygałem, jak zobaczyłem co jest na tylnej okładce. Poza tym jest całkiem dobrze. Świetna recka U4 (mimo że i tak każdy już ograł), Zax nie spuszcza się nad Falałtem (a wręcz przeciwnie!), a felietony jak zawsze trzymają poziom (oprócz przynudzającego Mazziego). Na plus jeszcze temat numeru "Superbohaterowie" i nowy zapach papieru (mniam!). Na minus poradniki, ciągle nie mogę się jakoś do nich przekonać. Może komuś się przydadzą, ale według mnie to strata cennych stron. Na to miejsce wolałbym więcej tekstów Dżuja i Sobka, którzy obecnie są najmocniejszymi punktami szmatławca.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tylko ja mam problem z pobraniem pdf? Generuje się w nieskończoność :/

 

Ogarniamy problem - pojedyncza paczka z kilkunastoma numerami coś zamuliła. 

Ja też mam problem. Nie dość, że dostałem 4 maile z informacją, to jeszcze żadna nie działa. Najpierw coś serwery utrzymujące PPE i psxextreme nie działały, a potem generowanie trwa i trwa... a PDF by się przydał, bo poczta nie dostarczyła gazety przed weekendem... :(

Odnośnik do komentarza

pierwszy fan falloutów bethesdy rzeczpospolitej polskiej popełnił śmieszny tekst o mesjaszu gierek video 2016, czyli Ni-Oh

rozumiem, że gierka , w którą trzeba nauczyć się grać to już problem, ale proszę nie pisać banialuk, że system walki nie jest dostosowany do potyczek z mnogą liczbą przeciwników, gdy jest i to nawet lepiej niż w soulsach

Odnośnik do komentarza

Mejm, ale why? :). To logo ma sens - nazwa gry, pod spodem nazwa dodatku, czemu chcesz to zmieniać? To raczej standardowa opcja.

 

To logo ma sens ale w wersji angielskiej gdzie stoi "expansion pack". W wersji pl jak jeszcze doda sie slowo "recenzja" brzmi to wszystko razem tak jak pisalem wczesniej (recenzja w3 ktory jest dodatkiem do gry KiW). Zwlaszcza, ze to "Wiedzmin 3" jest napisane powiekszona czcionka. No wiem ze sie czepiam ale mi tak kompozycja po prostu nie lezy i pewnie gdybym nie siedzial w temacie to bym myslal, ze recenzujecie Wieska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale z tymi poradnikami to wkurzacie wszystkich i tych co je chca i tych co nie chca. Ci ktorzy chca woleli by poradnik czy co nie maja zmarnowane mase stron.

 

Recenzja dodatku W3 swietna, zaraz jade z Uncharted. Ach słoneczko kawka i pe czyli jak za dawnych lat :)

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Była bodaj o tym dyskusja, ale przypomnę - obecnie poradnik jest składową magazynu. Rozumiem, że nie wszystkim pasuje, ale pewnie są i tacy, co napiszą "a po co marnować strony na zapowiedzi/listy/felietony" - wstawić dowolnie. Zrobienie poradnika jako osobnego wydawnictwa to zupełnie inna bajka - rozumiem ideę tego kiedyś (ostatni Poradnik Extreme wychodził w 2008 roku, gdy np. YouTube miał ledwie 2 lata, licząc od zakupu przez Google), ale dzisiaj - koszt, nakład pracy, a finalnie potencjał - raczej ryzykowna opcja, gdy 2 kliknięciami można mieć dostęp do setek przeróżnych "walkthrough" 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...