Skocz do zawartości

PSX Extreme 226


Oceń okładkę PSX Extreme 226  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 226



Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym chętnie przeczytał te "słabe teksty z PPE". Bo każdy hejtuje portal, ale nikt nie sypie przykładami.

Wystarczy wejść i zobaczyć pudelkowe tytuły newsów. Dorzućmy jeszcze bezpłciowych "redaktorów", błędy ortograficzne i merytoryczne i wszechobecny rak w komentarzach. Oto pełen obraz PPE.

Ostatni raz jak wszedlem na ppe to bylo wtedy jak chyba Zax albo Rozbo w naglowku newsa z Castlevani 2 umiescil zakonczenie czesci 1. Od tamtej pory wchodze na ppe tylko wtedy jak sie pomyle i na gornym pasku zamiast "forum" przez przypadek klikne "portal ppe.pl". Ale czytajac opinie o portalu to duzo nie trace. Polecam eurogamer.pl.

 

Ejjj, to nie był Rozbo :-)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo dobrych wypowiedzi tutaj jest. Przeczytałem wszystkie. Mam jednak kilka uwag do szanownych Zgredów.

Po pierwsze, bodajże w 221 numerze ktoś się wypowiedział, bodajże ROGER, że Wiedźmin 4 jako gra to już pewniak (nie mogę zacytować, bo pożyczyłem komuś numer i nie mam przed sobą). Moje pytanie brzmi, skąd takie informacje posiada...?

Po drugie, jak ktoś wtrąca coś w rodzaju "trzy grosze", to niech się podpisze. No chyba że to był autor artykułu, czyli ROGER. Pisząc takie teksty, jak: "w ostatniej z pięciu sag" wykazuje się nieznajomością twórczości autora "Sagi". Po pierwsze saga jest jedna, po drugie składa się z sześciu części, nie z pięciu.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie numeru, to pokrótce: przekonany jestem do nowego papieru (chociaż zajęło mi to kilkanaście numerów), ale zdaję sobie sprawę, że kosztowało Was to duuuużo zachodu i kasy. Szczególnie zachodu ;)

Okładka jak jak dla mnie super, ale to dlatego, że jestem fanem gry.

Poradnik do WoT-a z du.y... Każdy kto zacznie grać, więcej w godzinę znajdzie na necie. Z drugiej strony, gra jest tak długo na rynku, że nie ma się co rozczulać. Poza tym jak wyjdzie Wasz Szmatławiec, to już się pewne zasady zdążą zestarzeć.

Poradniki mnie bolą o tyle, że po co...? Jak do WoT-a. Cztery czy nawet sześć stron nigdy nie rozwiążą problemów w żadnej grze. Nikt nie będzie czekał na poradnik, tylko będzie napieprzał w co tam chce. Poradę znajdzie na YT lub innym EG.

Poza tym jestem fanem i w ogóle wznowiłem prenumeratę :) Skoro i tak każdy numer kupuję :) 

I wszystkiego dobrego :)

P.S. Wiem, że po czasie, ale szacun dla Butchera za pomysł na dziarę w postaci autografu Roba Zombie na łydce :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak czytam sobie list w najnowszym numerze i stwierdzam, że chyba już czas na jakieś podsumowanie poprzedniej generacji. Spis gier-hitów, jakie wyszły na PS360 (i Wii:)). Uncharted, GTA, RDR... trochę tego jest, czy tytuły, jakie powstały na poprzedniej generacji. Fajnie byłoby powspominać, jakie emocje towarzyszyły przy premierze i jakie towarzyszą dziś.

A z innej beczki, to całkiem spoko pomysł z pisaniem skąd macie screeny. Wreszcie skończy się pisanie o bullshotach. Miałem przerwę ze zbieraniem "Extrima" i nie wiem od kiedy to weszło. Tak samo te krótkie info/tekst w reckach - zawsze to jakieś urozmaicenie:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wsiadl jakis menel do autobusu jak jechalem do roboty, walil strasznie, a nie bardzo mialem jak sie przesiasc do innego. Uratowalo mnie swieze PE i zapach farby drukarskiej ktorym sie zaciagalem czytajac, majac gazete pod nosem prawie. 

Dzieki PE.

Taki paradoks: Jak menel jedzie autobusem, to autobus jedzie menelem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.