Skocz do zawartości

Pitbull Niebezpieczne Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Slabsze niz poprzednia czesc ale za to smieszniejsze mimo ze Stracha bylo tak malo ale jak juz wszedl to z pelnym (pipi)nieciem. Jak ktos oczekuje super fabuly, historii, zwrotow akcji, intryg i zaskakujacego zakonczenia to niech wejdzie do tematu o ps4 pro. A cala reszta ktora sie spoko bawila poprzednio i tym razem nie bedzie specjalnie narzekac.

Odnośnik do komentarza

Piszę jako osoba, której oryginalny pitbull się podobał. Serial tym bardziej. 

 

Serio widzicie tu coś dobrego? Przecież Vega przepoczwarza tą serię w ciacho. To pożywka dla speców od reklam(widzieliście kim są sponsorzy filmu - świat odżywek xd), dla idiotów, których bawi każde przekleństwo, fani kabaretów, którzy powtarzają jak mantrę, że najlepsze co spotkało rodzime kino to "poranek kojota". Wątki nie trzymają się, brakuje tu sensu, dialogi? xd W jednym momencie widzę brutalną śmierć a za chwilę sceny jak z typowych, polskich komedii romantycznych(serio brakuje tu karolaka i papieża), suspens jest zmaltretowany, choć i tak nie jest on zbyt wysokich lotów. Serio "doceniam" poprzednią odsłonę z Bogusławem. Tam nie raził mnie tak przeskok między gatunkami. Vega Polski Quentin. Czysty kał. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja po tekście z trailera: "Kurwa jaki fajny gołąb" już wiedziałem, że to nie będzie ambitne kino. Serio, ile trzeba wpierdzielać kreatyny na śniadanie żeby pomylić kaczkę z gołębiem? Znajomi mnie namawiali żebym poszedł ale dałem sobie spokój. Szanuję serial Pitbul ale spójrzmy prawdzie w oczy: Vega radzi sobie jako reżyser seriali nie potrafi zrobić dobrego filmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...