Skocz do zawartości

Preacher - 2016 - Sam Catlin - AMC


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

 Serial właśnie wystartował a wątku nie znalazłem, więc pomyślałem, że najwyższy czas takowy założyć :)

 



Jestem ciekaw czy ekranizacja będzie choć w połowie tak kontrowersyjna i brutalna, jak ponoć komiksowy oryginał. Mimo odmiennych klimatów, chciałbym żeby Kaznodzieja był czymś, co wypełni mi pustkę po zakończeniu Banshee. A jak będzie? Zobaczymy. Do nowych tworów AMC podchodzę z rezerwą - moim zdaniem, oprócz TWD i Breaking Bad, później już nic nowego nie wypaliło im na dłuższą metę. Nie liczę tu Fear TWD i Saula, bo to twory w dużej mierze jadące na popularności swoich pierwowzorów. Tutaj materiał źródłowy mają świetny i aż się prosi, żeby pokazali pazur.

 

Pierwszy odcinek już krąży, więc można oglądać i komentować. ^_^  

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Komiks podobno nie stronił od różnych zwyrolskich akcji, rynsztokowego języka i generalnie contentu mocno 18+, sam niestety nie czytałem. Śmiem podejrzewać, że ekranizacja zostanie mimo wszystko mocno ugrzeczniona. Wystarczy porównać oryginał TWD z serialem. Tym niemniej jestem zaciekawiony, jak to wyszło tutaj. W moim rozumieniu postać Preachera to taki miks Constantine'a i zabijaki w stylu tych znanych z Banshee. Ogólny klimat produkcji tez winien być wypadkową tychże, czyli może być okej. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

nie wiem co ja własnie obejrzalem. o co biega z tym kolesiem co ma odbyt zamiast twarzy?

 

fan Kurta, syn szeryfa, chciał być jak Rutkowski  a jest debilem.

 

 

serial chyba łykne dopiero jak wyjdzie przynajmniej połowa, chyba ze fani preachera, nawet wieksi ode mnie, stwierdza ze to sie nie da ogladac.

 

Jak się wezmą za rodzinke Kaznodziei to może być kurevsko niekomfortowo, licze mocno na scenę z trumną, a jak już bedzie pytanie o to gdzie jest jednooki kolega to bedę miał orgazm.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co liczyć na wierne odwzorowanie komiksu. Rozmawiamy tu o AMC, które dawało Breaking Bad jeden "fuck" na sezon. Szkoda, że projekt nie trafił do HBO albo Showtime.

Jaką ty wersję tego serialu oglądałeś, że nie słyszałeś tam bluzgów?

 

"Kaznodzieję" obadam z pewnością, żałuję, że komiksu nie czytałem ale CBR to nie to samo.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jest duża szansa ze po ostatniej scenie nie będą sie bali innych scen.

No i mam nadzieje na 1:1 działąnie Słowa Bożego na szeryfie, koniec końców w komiksie też nie pokazali efektu tylko go opisali ;D

 

Tom Crusie eksplodował xD anioł Pański czuwa nad tym serialem

Odnośnik do komentarza

Dla osób obeznanych z komiksem może być ciekawie zobaczyć jak to poprowadzą, zawsze to miło zobaczyć adaptację. Jednak dla kogoś nie w temacie pierwszy odcinek to po prostu bełkot i zlepek scen, totalny misz masz i chaos, nie wiadomo kto jest kim i dlaczego. W ogóle nie zadbali o nowego widza.

 

Ale nawet jako miłośnika komiksu nie porwało mnie. Jedynie scena w barze i końcówka. Casting Tulip chyba najlepszy, potem Cassidy, na końcu Jesse. O dziwo Arseface ma plus.

 

Chyba zaczekam na całość, ale mimo wszystko kibicuję.

Odnośnik do komentarza

Komiksu nie czytałem niestety.

 

1 odcinek jak wyżej Rudiok napisał zlepek scen, dobry klimat szczególnie z gościem, co nie lubi słońca, poza tym postaci występujące również nie gorsze. Czekam na 2 ep aż zacznie się wyjaśniać o co chodzi tym dwóm gościom w kapeluszach. Fajna muzyka przegrywa w tle. Nie do końca wiem o co chodzi w serialu ale mnie zainteresował. Kolejny ep za 2 tygodnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...