Skocz do zawartości

szejdj

The Grand Tour

Rekomendowane odpowiedzi

the-grand-tour.jpg

Jako że już znamy oficjalną nazwę to pora założyć odpowiedni temat. Na razie jak się wpisuje tę frazę w Googlach to nie wypluwa nic na temat Clarksona, ale pewnie z czasem zacznie się to zmieniać.

Ciekaw jestem tej formuły programu, z tym namiotem dookoła świata, mam nadzieję, że nie zrobią z tego show na wzór tego prowadzili za czasów Top Gear. Pewnie jak się zjawią w Polsce to będę z jedną z pierwszych osób po bilety :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już tylko Data premiery mnie interesuje. Żeby wcześniej piwko kupić i coś do pochrupania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo właśnie się zastanawiałem czy Ben będize z nimi kręcił te materiały :D świetne info!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie się działo. Fajnie że wzięli Bena. W końcu nie będzie się marnować w automaniaku czy jak się tam nazywa ten polski program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grand Tour będzie miało ciekawą formułę, trochę podobną do Top Gear. Trójka ma podróżować po świecie odwiedzając różne kraje z wielkim namiotem dla publiczności. Wyświetlać nakręcone już materiały dla telewidzów. Być może będą też rozmowy o autach i nowościach jak to miało miejsce w TG. Spodobało im się podróżowanie jak do Birmy czy do Afryki. Ojjj będzie się działo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli co, kolejne show ze scenariuszem, wyreżyserowanymi ujęciami, zaplanowanymi akcjami i trójką z TG która ma pełnić rolę aktorów? proszę nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro sprawdzało się to przez 13 lat, to nie widzę problemu.

Tak, TG zawsze opierał się na skrypcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle że mieli różne skrypty. no i proporcja skryptów do testów też z czasem zmieniła się na niekorzyść testów. moim zdaniem takie skrypty z historii Lancii były całkiem znośne bo mogli dużo gadać i tam ich humor wychodził idealnie, ale takie gdzie się "ścigają" z kimś na pustyni czy gdziekolwiek indziej to już była nuda bo chodziło tylko o efektowne ujęcia.

ale co kto lubi, mi ostatnie sezony już kompletnie nie leżały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scenarzysci z Top Gear zostali w BBC. A w Amazonie mają przecież swoich ludzi. Wierzę jednak ze formuła programu bedzie jednak inna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nareszcie, wreszcie normalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sry że post pod postem - widzieli? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można ten amazon w polsce uruchomić ?Nawet bym kupił miesiąc na próbę ale nie wiem czy w pl działa . A jak nie to ktoś wie gdzie można odcinki z zatoki ciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amazon ruszy w Polsce dopiero w grudniu, na razie trzeba jakoś kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi