Skocz do zawartości

The Grand Tour


Rekomendowane odpowiedzi

kwestia gustu :P co nie zmienia faktu że Joey odwalił świetną robotę z tym materiałem. ciekawe jak sobie poradzi w kolejnym sezonie TG.

 

anyway właśnie zaliczyłem season finale GT. dobry odcinek, przyjemnie się oglądało. miły, swojski, akcent na koniec. szkoda że już koniec, strasznie szybko zleciało.

cały sezon na duży plus. bywały słabsze odcinki i materiały, jak w każdym sezonie TG również za ich panowania, ale w ogólnym rozrachunku dali radę i chyba na dobre im to wszystko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Zapisałem się ostatnio do usługi amazon prime. Zrobiłem to aby obejrzeć kilka seriali w 4k z hdr jak amerykańscy bogowie. Jakie było moje zdziwienie jak grand tour okazał się mieć hdr i 4k. Teraz cały weekend oglądałem pierwszy sezon z hdr i ultra hd. Obecnie jestem na odcinkach specjalnych. Co za jakośc obrazu. Polecam przy drugim sezonie kto ma apke na tv 4k z amazonem wykupić za te 3 euro przynajmniej miesiąc i obejrzeć w tej jakości. Zupełnie inne doznanie.

 

Szkoda że apka na xbox one x amazonu prime podobno nie ma hdr. Bez hdr to nie to samo.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

3 euro przez pierwsze pół roku ale masz 7 dni triala aby spróbować czy w ogóle ci podejdzie.

 

Napisy pl większość filmów i niektóre seriale (community, amerykańscy bogowie i kilka innych). Grand Tour nie ma polskich napisów. Ogólnie bieda jeżeli chodzi o polskie wersje widać że amazon w polsce jest tylko jedną nogą no ale abonament za 13 zł na miesiąc (te 3 euro:) )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

no jest na amazon prime miesiąc za 13 zł może warto wspierać dobre programy ? Ci co mają tv 4k z hdr to już tylko na amazon prime oglądać. Grand Tour pierwszy sezon z hdr i 4k to było :fsg:. Dzisiaj obowiązkowo wieczorem pierwszy odcinek drugiego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...