Skocz do zawartości

BoJack Horseman - Netflix


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, ludzie są tak mało skomplikowani, a maski noszą tylko w książkach. Za to przesada w ukazaniu wrażliwych bohaterów w kreskówce oddaje 1 do 1 realne charaktery. Trudno nie przyznać serio, że tych "wrażliwych" to tak normalnie by słusznie się zamykało w psychiatryku.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

"BoJack" zajmuje 6.-8. miejsce w rankingach Netflixa w zależności od kraju. To nie jest największy hicior, ale nadal sukces. To całkiem popularny serial, podobnie jak "Mad Men" przyciągający różnego typu widzów z jakiegoś powodu, nawet jeśli jest inny niż największe hiciory. No sorry ale to nie jest science-fiction gdzie dialogi polegają na tłumaczeniu przez postaci tego, co się dzieje.

 

 

Poza Rosją. Z jakiegoś powodu, w Rosji BoJack ma więcej (płacących) widzów, niż w USA - w liczbach bezwzględnych.

 

 

screen%20shot%202017-01-24%20at%20105031

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Za to o tylko o dosc przecietnym stranger things wiedział każdy. Smutne jest to, ze ludzie pewnie nie chcą oglądać kreskowki bo wydaje im sie, ze to infantylne. To samo z grami na Nintendo tutaj na forum. Jakaś dziwna forma stygmatyzacji, ze niby dla homoseksualistów. Ludzie są dziwni, ale ch.uj nawet nie wiedzą co tracą.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

a tak poważnie nie wystarcza wam info ze oglada to pare osób na forumku?

Bo realnie co z  tego bedziecie mieli jak bedzie ogladało poł internetu/ forumka?

 

Pamiętam ze ugly americnas ogladało 5 osob,   realu ze mna ogladaly dwie, i  w s umie wystarczyło.

 

chyba ze boli ze nie mozna cytowac tekstów bo nikt nie bedzie wiedzial o  co  chodzi, tutaj fakt, jest problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

znowu czuję się jak przy oglądaniu mad menów - to jest znowu spóźniony na imprezę i nadrabia co się da. fenomenalny serial, podchodziłem jak do kolenego adventure time czy rick and morty, jendakże trochę się zdziwiłem. mam wrażenie, że słaba kreska i animacja jest tylko pretekstem do przedstawienia odbiorcy czegoś większego.

 

no i całkiem budujące jest to, że netlflix jest w stanie wypluć coś więcej niż prezydenta łamiącego 4 ścianę i przygody superbohaterów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ragus

 

Ten sezon będzie chyba niesamowity. Oglądam dalej. W drugim sezonie królem zdecydowanie jest dla mnie Mr Peanutbutter i Diane. No i ten wątek w Meksyku jezu.

 

Wspaniały serial, dla mnie absolutny top telewizyjnej rozrywki.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem wszystkie 3 sezony i o ja pier... :obama: Namocniejsza, najbardziej jadąca po emocjach, najbardziej dająca do myslenia rzecz jaką widziałem w formacie serialu. A przy tym tak cholernie śmieszna i bezlitosnie kpiąca.

Końcówka 3. sezonu to prawdziwe mistrzostwo świata. Czekam na 4. sezon jak diabli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...