Skocz do zawartości

Westworld - HBO


Solderowy123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po pierwszym odcinku trudno ocenić serial. Ten był taki wprowadzający, a klimat w tym odcinku był nieziemski, aż mam ochotę ponownie zagrać w Red Dead Redemption. Sam pomysł z "ożywianiem" ludzi, którzy stają się androidami jak dla mnie średni, ale w końcu jest to serial sci-fi.

Moją ulubioną postacią po pierwszym odcinku jest ten mężczyzna w czerni.

Odnośnik do komentarza

@Inuki,

 

- Właśnie do końca chyba nie było powiedziane, że świat się resetuje co 24h. To chyba zależy od tego jak długo goście chcą być w tym świecie (scena z karciarzem i facetem w czerni to potwierdza).

- Na to wygląda. Po każdym gościu projektanci muszą "posprzątać".

- Przyśpieszył atak o tydzień, ponieważ musieli wycofać ileś tam gospodarzy (i związane z nimi historie) z powodu błędu, który wprowadziła najnowsza aktualizacja.

- Bo goście mogą robić co im się żywnie podoba. Tak samo nikt nie reagował na gwałt na Dolores. A jeśli chodzi Ci o tą mapę w czaszce to pewnie mało kto wie o jej istnieniu, nawet z projektantów, pewnie tylko sam Hopkins :P .

 

Oczywiście to są tylko przemyślenia po pierwszym odcinku, serial już jest rozpisany na 5 czy 6 sezonów, więc na odpowiedzi na niektóre pytania przyjdzie nam pewnie sporo poczekać.

 

Odnośnik do komentarza

Pilot wbił mnie w fotel (no dobra, w kanapę). Klimat absolutnie mistrzowski i jak tego nie zepsują, to będzie GOTY. Już teraz dostajemy sporo pytań i zagadek, z których wiele zapewne będzie ciągnęło się aż do końca serialu. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze się zapowiada, pierwszy odcinek to takie wprowadzenie w klimat i fabułe, nie wiem więc czym się do końca jaracie.

Pilot był dobry, ale nic specjalnie poza tym, fajnie po obejrzeniu co najwyżej porozkminiać ukryte smaczki.

 

Serial kojarzy mi się mocno z filmem Ja Robot, Raport Mniejszości i z Detroit being human PS4

 

zakończenie:

 

 

Mi się podobał fragment na końcu, gdy pytają Dolores czy byłaby w stanie skrzywdzić żywa istotę? Na co ona bez zastanowienia odpowiada, że NIE.

A chwile później scena jak ubija muche :)

 

Aktor pokroju Hopkins, który dostaje nie małe pieniążki będzie pewnie rozdawał karty przez cały serial i to pewnie on z jakiegoś powodu wprowadził tego buga w aktualizacji softu, bo powtarzali te słowa o aktualizacji kilka razy w ciągu odcinka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No spoko pilot, HBO jak się za coś bierze to można oczekiwać pewnego poziomu.

Dupy nie urwało, ale może będzie lepiej.

 

Jak na moje oko to strasznie dużo roboty mają z tym sprzątaniem po każdym 'scenariuszu' :yao:

Nie mogli tego opracować trochę lepiej?

 

Androidy pewnie będą nabierać coraz więcej ludzkich cech, w końcu się zbuntują i wyjdą z tego 'parku' do realnego świata.

 

 

Tak będzie.

 

Ale materiału na 5 sezonów to jak na razie nie widzę.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Finał 5 sezonu

 

 

 

z15275223Q,Wrozbita-Maciej-o-zachowaniu-

Androidy przejęły kontrole nad światem, zamieszkały w białym domu i na kremlu, pozostała garstka ludzi która stała się obiektem polowania.

Po Abramsie i Nolanie to wcale by mnie nie zaskoczyło :)

 

No tematyka serialu jak z Detroit!

 

 

 

Tak może będzie XD

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i ja. I wiecie co? Efektu "łał" brak. Może dlatego, że oglądałem stosunkowo niedawno VICE, a że tematyka dość podobna, więc miałem wrażenie lekkiego deja vu. Nie skreślam jednak serialu i z takiej czystej kobiecej ciekawości będę oglądał dalej. 

Jednak jeżeli wyjdzie z tego coś na wzór LOST to się strasznie wkvrwię...

Odnośnik do komentarza

Pod jakim względem na wzór Lost?

Pod względem kretyńskiej i pisanej na siłę fabuły ostatnich sezonów. Początek to była petarda, ale później? Ech...

 

Liczę, że żadnych paranormalnych rzeczy nikt do Westworld nie wciśnie, ale nie można do końca być pewnym. 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Jak obejrzałem pilota to sobie pomyślałem, że dobrze by było, gdyby każdy sezon opowiadał o innym okresie historycznym, np średniowiecze itp.

A tutaj jeden z kolesi od produkcji mówi tak:

 

http://www.cinemablend.com/television/1563422/when-westworld-may-begin-exploring-other-worlds

 

 

For the first season, we only explore the Westworld. There's talk about in the future seasons, if there's more, that there will be a different world. But we're not sure what it will be yet.

 

Dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.