Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Na zbliżeniach wszystko fajne, w sumie na oddalonej kamerze stadion i murawa też fajne wrażenie robią, ale już bieganie tych śmiesznych ludzików to znów przekomiczne przebieranie nóżkami, ślizganie się po murawie i znów będzie uczucie grania balonikiem, a nie zawodnikiem z krwi i kości - sam silnik podniesie jedynie walory wizualne, a te wszystkie nowe bajery staną się mało ważne, skoro core gameplayu będzie ciągle taki sam. Szkoda, że nie przemodelują jakoś tej rozgrywki i to tak porządnie, od podstaw nawet...

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. 

 

Mam takie pytanie. Zastanawiam się nad zakupem konsoli PS4 lub XONE. Od razu zaznaczam że konsolę kupuję tylko dla FIFY, inne gry mnie nie interesują. 

 

Z tego co wiem, chyba większe wsparcie od EA ma FIFA wydawana na XONE (karty legend itd).

 

Grałem w FIFE 15 i 16 na PS4 i niby wszystko okej, ale bardziej odpowiada mi pad od Xbox-a.

 

A co wy byście polecali ?

Odnośnik do komentarza

 

 

no tak bo polacy to najwazniejsza rzecz w nowej fifie xDD

no jak ktos woli grac z hamburgerami w lagach to niech bierze na Xboxa.

 

No właśnie Panowie, a jak serwery... na PS4 to był po prostu dramat, grać się nie dało. Usługa Xbox Live zawsze słynęła z bardzo dobrej jakości, ale nigdy jej nie testowałem.

 

Zostan na PS4:

-wieksza liczba gry

-latwiej rozegrac mecz online ze znajomkami

-nie trzeba sie wstydzic

Odnośnik do komentarza

Na youtube coś mi się obiło o uszy, że ma być beta, więc może dema nie będzie? Tak jest w przypadku serii NHL, dają betę, dema nie ma.

 

beta pod koniec lipca dla wybrańców wybranych losowo, dostaje się zaproszenie na maila

 

demo normalnie na początku września

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

ja zawsze mam obawy przy czesciach fify/pesa gdy zmieniaja silnik i wprowadzaja duzo nowosci, przy tym corocznym cyklu wydawniczym troche zasze robi sie ciasno jesli chodzi o pozbycie sie bugow i bledow i z reguly po zmianach silnika dopiero za 2/3 edycje wychodzila w pelni grywalna odslona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...