Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak wyglądają rzuty rożne na konsolach? Pytam, bo z tego co pamiętam to nastawiało się ten celownik w dowolne miejsce i on na tym miejscu "siedział", a teraz gram na PC i analog trzeba trzymać cały czas, inaczej celownik wraca do punktu wyjścia. W ogóle jakoś tak pokracznie się nim steruje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Myślę, że na pożegnanie tej edycji czas skrobnąć co nie co.

 

Grałem głównie we wrześniu, październiku , kwietniu, maju i lipcu więc trochę meczów się rozegrało. Większość czasu spędziłem w FUT i niestety ten tryb to jeden wielki cyrk wypełniony skryptami które ustalają siłe, celność, szybkość(podobnie jak suwaki które można ustawić w karierze) co psuje całkowicie grę i powoduje, że albo gra nam się za łatwo albo wygranie meczu staje się niemożliwe. Ostrzeliwanie słupków, wylewy i momentum stało się symbolem tego trybu i gdyby nie handel czy sbc to fut byłby martwy ale naprawdę szkoda marnować życie i czas na tego stworka(niektórzy marnują też pieniądze) gdzie karty totsy mogą zagrać gorzej niż srebrne. W ultimate team nie istnieją dośrodkowania i podania w uliczkę co bardzo ogranicza możliwość rozgrywania akcji. Karierę ofline ogrywałem głównie na zawodowcu ale to kolejny przykład sktyptów gdzie si mimo podobnych piłkarzy podaje jak po sznurku i ciężko odebrać piłkę i do tego dostaje bosta kiedy trzeba wygrać lub zremisować mecz i jak ma strzelić bramkę to choćby ją zamurować to i tak piłkarz nawet na poziomie 64ov strzeli bombe z dystansu. Offline w tej grze nie istnieje chyba, że ktoś zna idealne ustawienie suwaków(pewnie ciężej to ustawić niż w tv) ale myślę, że poziomy trudności powinny wystarczyć do ustalenia jak ma grać si. Najbardziej grywalnym trybem w którym można pograć, dośrodkować i prostopadle podać i nawet jak przegrasz czujesz, że to Ty popełniłeś błędy a nie, że po prostu musiałeś przegrać są sezony i to w nie najdłużej grałem dochodząc do 1 ligi tylko problem jest w tym, że ten tryb jest nudny i szybko się można wypalić. Frostbite nic nie zmienił i dalej są drewniane animacje, tragiczne twarze czy lewitująca piłka która nie dotyka murawy. Ta fifa jest jeszcze gorsza niż 15 gdzie można było jednym piłkarzem zrobić drybling przez całe boisko. Generalnie jedna z gorszych gier sportowych i patrząc co piszą o 18(rozwinięcie formuły) lepiej nie będzie a szkoda bo wszystkie licencje można by wykorzystać naprawdę lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja (na ps4) z dwa razy może brałem udział w lidze łikendowej... Ciągle nie fart gdzieś w finałach. Ostatecznie skończyłem w 1szej dywizji, albo drugiej (po pijaku chyba prze(pipi)ałem sporo meczów, ale nie pamiętam właśnie czy ostatecznie spadłem czy nie, a fife juz z dysku wyje.bałem :D). Jak ktoś ci w finale przy 2:0 dla ciebie strzela w ostanich 10 minutach 3 bramki a ty nie możesz nawet piłki przyjąć to chyba jednak coś jest nie tak :)

 

A w 18 animacje są mniej drewniane bo dodali ten real feeling ch.uje muje animation engine, wg mnie działa to lepiej. Tylko teraz pacząc na mordy w PESie a w fifie i ilości jakie ona posiada w porównaniu od produkcji kolanami, to jest jakaś parodia, tamci mają chu.ja nie licencje, a ci mają nawet współprace z realem a np taki casemiro to ma jakąś defaultową morde... Na reddicie było jakieś porównanie i na iluś tam piłkarzy (coś koło 200) pes miał ponad 60% mord zrobionych (i to o ile lepiej niż w fifie) a fifa 6%.

 

Z drugiej strony z jakimiś innymi piłkarzami z pesa w których w pesie nie ma mord, nie wiem ilu - 20 może, to dwóch w fifie miało je zrobione. A przecież to firma która ma full licencje, więcej kasy na pewno - niby jakieś technologie specjalne...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.03.2017 o 10:27, krupek napisał:

Ograłem trochę demko na Xbox One i nie wiem, jakiś taki sztywny ten gameplay.

W dniu 8.03.2017 o 11:38, Matriks_1111 napisał:

Prawda jest taka, że w demie gra jest bardzo statyczna i wolna. Wersja pełna z kolei mam wrażenie, że posiada dużo wyższą dynamikę rozgrywki jeżeli o to Ci chodzi :)

W dniu 8.03.2017 o 14:04, krupek napisał:

No własnie takie też odniosłem wrażenie, mułowato strasznie się gra. Chyba się skuszę na pełniaka.

 

I to jest z kolei to, co mnie odrzuciło od pełniaka po dość fajnym demku - gra sprawiała wrażenie taktycznej i ogólnie dzięki wolniejszemu tempu można było czasem poczuć się jak w prawdziwym meczu. Kupiłem pełniaka i tragedia - to znów FIFA... A myślałem, że coś tu się zmieniło na plus...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.