Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ale IGN czy inne marne redaktorzyny od kilku lat recenzją PES i FIFA w trybie offline. Czy ktoś w świecie FPS bierze poważnie recenzje gier opierające się tylko I wyłącznie na kampani ( Call Of Duty) ?

PES zbiera dobre oceny bo offline ma świetny gameplay, wręcz masakrujacy FIFE. Ale gdy odpalamy PESa online, (pipi) i cały czar pryska. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego. Zagrajcie kilkaset meczy w Online Divisions i wtedy możemy pogadać. Fifa mimo początkowo złudnie drętwego gameplayu zjada PESa w trybie ONLINE pod wieloma względami.

SEP i inni zaproszenie przez Konami aby pograć w PESa 2017 jeszcze niedawno masakrowali PES 2016 płakali, że arkade, skrypty/handi/przesadzony pass support. Ich narracja nagle zmieniła się gdy Konami zaczęło obdarowywać ich prezentami. Chłopaki na streamach rozdają kopie gier, koszulki, piłki. Nagle PES 2016 jest cudowny a PES 2017: best experience I ever had.

I typek mówi to rozdając gadżety które podarowało mu Konami, stream dla dla 120 widzów T_T

120-140 max bo tylu widzów jest w stanie uzbierać SEPO :D najlepszy youtuber/streamer pes-a. Inny najlepszy streamer Basherano to 40-60

 

To wszystko co dzieje się w około tej gry już nie jest żenujące a śmieszne :D

Jeśli chodzi o filtry w PES, to te są jak kolega wyżej wspomniał w trybie quick match. Problem w tym, że już 2 miesiące po premierze znaleźć przeciwnika z 3-4 gwiazdkami to czasem kilkadziesiąt minut szukania, bo ludzie wolą grać RANKI.

Ja obserwuję co się dzieje z PESem ale podchodzę do tego z przymrużeniem oka. Pierwszy raz od kilku lat jest HYPE na nową FIFE :) a to za sprawą nowego silnika.Może być w końcu jakaś sensowna fizyka piłki, bo to co potrafi Frosbite to wiemy, a jedyne czego mi brakuje w fifie to fizyki piłki, chociaż w połowie tak dobrej jak w fatalnym PES 2016.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Truegrand po części można się z Tobą zgodzić, ale możemy polemizować co do kampanii call of duży a może uncharted?, tak jak do redaktorów tylko że jak nie kto inny jak oni testują gry i pierwsze opinie są od nich nie od graczy i można wyciągnąć średnią i wolę strategie Konami kupowanie graczy którzy testują grę niż wystawne przyjęcia dostojników Ea dla tych właśnie dziennikarzy w 5 gwiazdkowym hotelach, odchodzimy od tematu, zgadzam się co do fizyki piłki i że pes to offline a fifa online i tu raczej sie nic nie zmieni, a co do fiki na tym nowym silniku to trzymam kciuki, też jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza

Ale o PES offline to wy gracie z kumplami (zazdro bo moj juz tylko jeden gra a i tak mamy do siebie tyś km wiec i tak byłby online( czy z cpu?

 

Jak z cpu to bezsens jak ktos potrzebuje hmgrac na najwyzszym lvl bo gdy strzeli sie gola to z automatu cpu ma god mode i nawet jak nie zrobisz bledu to jakos z banki czy wolnego strzeli

Odnośnik do komentarza

Truegrand po części można się z Tobą zgodzić, ale możemy polemizować co do kampanii call of duży a może uncharted?, tak jak do redaktorów tylko że jak nie kto inny jak oni testują gry i pierwsze opinie są od nich nie od graczy i można wyciągnąć średnią i wolę strategie Konami kupowanie graczy którzy testują grę niż wystawne przyjęcia dostojników Ea dla tych właśnie dziennikarzy w 5 gwiazdkowym hotelach, odchodzimy od tematu, zgadzam się co do fizyki piłki i że pes to offline a fifa online i tu raczej sie nic nie zmieni, a co do fiki na tym nowym silniku to trzymam kciuki, też jestem ciekaw.

Ale nie można porównywać gier typowo muli do gier w których główny target to historia jak Uncharted czy TLoU gdzie multi to "dodatek".

NBA 2k16 FIFA, Destiny czy Call of Duty to multi a kampania to coś extra co pewnie za kilka lat zniknie, bo kampania kosztuje zbyt dużo ( patrz Battefront).

Ludzie kupują Uncharted, przechodzą i wracają do multi w COD Fife czy PESa .

W Call Of Duty recenzje wychodzą dla trybu Multi gdzie tylko poruszają kampanie. PES jest recenzowany na podstawie gry vs CPU lol. Idiotyzm do potęgi N ! Przecież PES online i offline to 2 inne gry, po wydaniu darmowej wersji PES 2016 MyClub przez kilka tygodni nie działało MENU. Wybranie SETTING to było 3 minuty establish communication, a zagranie meczu to w sumie 20 minut oglądania establishing communications.

Konami składy do gry offline i online wydaje w odstępie tygodni. Gra vs kumpel zgodzę się na notę 8/10 ale online? Max 4/10

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Sam zacząłeś te porównania a ja Ci dałem przykład z tym Uncharted chodziło mi o gameplay.Konami przykłada się do gier offline i multi u nich nie istniało a chyba najlepszym przykładem jest Mgs bo to druga gra Konami, super tytuł z kulejącym multi i tak jest z pesem, sam to napisałeś a ja o tym właśnie wcześniej pisałem ;)

Odnośnik do komentarza

jaranie sie kolejna czescia po tyle niespelnionych obietnicach to juz bardziej przypominalo by patologiczna milosc babki co ja facet dziennie bije po ryju, a na koniec dnia przeprasza i gada, ze juz nie bedzie

 

bedzie dobry pes to sie kupi ale jaranie sie tym po przez zapowiedzi to patola

Odnośnik do komentarza

jaranie sie kolejna czescia po tyle niespelnionych obietnicach to juz bardziej przypominalo by patologiczna milosc babki co ja facet dziennie bije po ryju, a na koniec dnia przeprasza i gada, ze juz nie bedzie

 

bedzie dobry pes to sie kupi ale jaranie sie tym po przez zapowiedzi to patola

yup niewiele mozna dodac. Barany jak zwykle potkna sie o wlasną głupote i nawet jak im wyjdzie dobra gra to nie wpadna by zrobic matchmaking online i do widzenia pes
Odnośnik do komentarza

W MC trzeba zlikwidować białe piłki na ławce.

Czasami to jest skandal,że 7na 10 Graczy gra team lvl 3 z Ronaldo Robenem, morata a na ławce typy z ovr 40.

Oczywiście typ ranking 900+ i zadowolony, że wykorzystuje glitche.

Ja gram uczciwe i gram team lvl 3 z typami na ławie 70-80 i mój ranking to około 600, gracze 600+ to 99% szans,że oszust.

Odnośnik do komentarza

Słaby trochę ten mc, jakoś mnie nie ciągnie. Może dlatego, że zawsze wolałem albo granie kanapowe albo master league czy po prostu karierę w fifę. W tym roku miałem fifę i sprzedałem po jakimś czasie. No ale jakaś piłkarka jesienią się u mnie na półce pojawi, tylko nie wiem jaka. W fifie są licencje, wyglądać pewnie będzie ładnie, ale to nadal fifa. Czy można liczyć na jakąś rewolucję w pesie? Raczej nie, serio trudno mi coś wybrać i to jest przykre. Najlepiej jakby powstał remaster PESA 6 z porządnym trybem online i aktualizacją składów ;)

Odnośnik do komentarza

Option file (PS4) będzie działało w PES 2017 na bank, więc problem licencji znika . Nie będzie arkadowo, gra zwolni, nie będzie wyników hokejowych. To pewne. Ponoć też nawet grając Offline vs AI CPU gra, a nie ogrywa cię cheatując (odczyt imput z pada) co było frustrujące.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ale było kilka osób ze sceny krytycznie odnoszących się do PESa w Londynie na pokazie. Rozmawiałem z chłopakami na FB i wiem co nieco.

A to, że zawsze demo jest lepsze od fula to bzdura.

 

Jedno jest pewne, jak gra będzie zła i z handicapami to nie ma co liczyć na pacze. Wtedy sprzedam grę póki HOT, ale tym razem gre z konsolą.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

W MC trzeba zlikwidować białe piłki na ławce.

Czasami to jest skandal,że 7na 10 Graczy gra team lvl 3 z Ronaldo Robenem, morata a na ławce typy z ovr 40.

Oczywiście typ ranking 900+ i zadowolony, że wykorzystuje glitche.

Ja gram uczciwe i gram team lvl 3 z typami na ławie 70-80 i mój ranking to około 600, gracze 600+ to 99% szans,że oszust.

To jesteś dobrym masochistą. Tak gra z 95% osób, które mają rozegrane więcej niż 20 meczy w MC, 4,9% to darmowe punkty, 0,1% to wymiatacze. Trudno to nazwać oszustwem, skoro właściwie wszyscy to stosują, bo Konami tak kijowo zaprojektowało ten element gry. Bardziej denerwują włączone kontuzje i cwaniaki skwapliwie z tego korzystające.

Też mi się marzy przeprojektowanie tego elementu, żeby np. na ławce mogli przebywać gracze z max.10 OVR mniejszym niż zawodnicy na boisku itp. Ew. wprowadzenie dodatkowych kryteriów dla maszyn pokroju Robena czy Krystyny, coś w rodzaju 1 "legendarny" zawodnik na OVR team lvl 3, 2 na lvl 4 itp, albo ograniczenie ilości kolejnych występów dla takich zmaszowanych kopaczy np. wystawienie "legendy" możliwe tylko w co drugim meczu. Najlepsze moim zdaniem byłoby wprowadzenia limitu OVR gracza na dany lvl drużyny, żeby np. w team lvl 3 nie mogli grać np. zawodnicy powyżej OVR 82, a nie jakiś zakichana średnia, która powoduje, że MC wygląda tak jak wygląda. Naprawdę można MOCNO uatrakcyjnić ten tryb, bez niszczenia ludziom ( a w każdym bądź razie większości) zabawy, zmuszając ich do większej rotacji, myślenia strategicznego, a nie tylko łowienia coraz lepszych zawodników, żeby tylko później wystawiać co mecz magiczny trójkąt w ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.