Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przemyślenia po s03e07

 

No nie podoba mi się to stowarzyszenie ricków i rada. Nie przypasowało mi to od początku. W sensie większość poza głównym Rickiem porzuciła życie w rodzinie na rzecz tworzenia jakiejś koloni złożonej tylko z R&M. I jakoś mi nie pasuje to że większość jest inteligentnymi dupkami a zajmują się prowadzeniem wiadomości, praca w fabryce etc. i przyporzadkowali się tak.

 

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Cannibalistic incest fajne, ale to był najsłabszy odcinek tego sezonu. Powtarza się to już któryś raz i średnio mi pasuje, że ten nihilizm i przekonanie Ricka o tym, że nic nie ma żadnego znaczenia, pojawia się w kontekście świadomości istnienia nieskończonej ilości wszechświatów. No nie wiem, ale średnio mi się to sumuje. W jakim sposób wiedza, że istnieje nieskończona liczba wersji samego siebie i wszystkich, których się zna, ma wpływać na to, że przestaje cie interesować ta jedna rzeczywistość, która jest twoja? Na obecnym etapie, bez żadnego dodatkowe backgroundu, to już bardziej przekonującym wytłumaczeniem takiej postawy jest jego geniusz, przez który jest w stanie bez trudu tworzyć klony.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przed tym sezonem powiedziałbym, że prawdopodobnie tak ale po 10 epkach to równie dobrze

Beth może być oryginalna tylko rodzinka sklonowana.

Co tu się odpierdziela to głowa mała. Myślisz, że wszystko już widziałeś skoro dwa sezony obejrzane po czym ląduje s03e01 i chwytasz się za głowę. Nie zdążysz ochłonąć, a ląduje Pickle Rick. Chory umysł tworzy scenariusze do tego serialu. Te nawiązania, te dialogi... piękne. Citadel of Ricks to wielowarstwowa opowieść o władzy, sprawiedliwości i złu. Na końcu brakowało tylko pełnego, epickiego kawałka

 

 

 

 

Co też na nowo pobudza teorie co do prawdziwej roli

Evil Morty'ego i jego originu. Podobnie jak i origin Ricka. Pierwszy ep rzuca pewne światło na to. By idealnie sprzedać kłamstwo, ów kłamstwo musi zawierać pewną ilość prawdy. Co jeśli Rick tak stracił rodzinę? Co jeśli zrobił klona Beth? Co jeśli to była geneza Evil Ricka, który później przeniósł świadomość do umysłu Morty'ego stając się Evil Mortym (część internetowych teorii)?

Liczę okropnie na rozwinięcie tego wątku w 4 sezonie i czekam na niego z penisem w ręce. GOTY serial.

Odnośnik do komentarza

ja bym się tak nie zapędzał z tymi teoriami spiskowymi, to nie adventure time, gdzie historia jest tak poebana, że wydarzenia z konkretnych rzeczywistości trzeba rozrysowywać na wykresach.

sezon w tamtym tygodniu nadrobiłem i był świetny. najbardziej mi sie podobał odcinek z wspomnieniami i ostatnie trzy finałowe.

Odnośnik do komentarza

ja bym się tak nie zapędzał z tymi teoriami spiskowymi, to nie adventure time, gdzie historia jest tak poebana, że wydarzenia z konkretnych rzeczywistości trzeba rozrysowywać na wykresach.

sezon w tamtym tygodniu nadrobiłem i był świetny. najbardziej mi sie podobał odcinek z wspomnieniami i ostatnie trzy finałowe.

Właśnie, jak już przy AT już jesteś to rozwinęli wątek Licha, czy cały siedzi "adoptowany" u Słoniczki?
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zatrzymałem się na odcinku z rodzicami jake'a i originem dlaczego jake ma takie umiejętności. Może niedługo nadrobie całość od zera.

 

Tak woogle pojawił się 3 sezon na polskim netflixie.\w sensie ricka i mortiego

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

4 sezon najprawdopodobniej dopiero pod koniec 2019 roku :frog:

 

I’m just shocked that it’s taking – we got done writing season 3 in November of last year and here we are 11 months later. And then I know how long the show takes to write, let alone animate, so it’s just like, I’d be surprised if there was a fourth season on the air any sooner than 2019 – in late 2019.

 

https://screenrant.com/rick-morty-season-4-2019/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...