Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Kris77 napisał:

Gry od Bethesdy często mają tak, że gra wydana np. w UK NIE ma polskiego języka. Wydanie PL z polską okładką powinno mieć dubbing i napisy PL, a inne wydania już z reguły go nie mają.


Dzięki za odpowiedź - przeboleję:) Swoją drogą gra ma kapitalny klimat, jestem zauroczony:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.03.2018 o 17:31, Kris77 napisał:

Gry od Bethesdy często mają tak, że gra wydana np. w UK NIE ma polskiego języka. Wydanie PL z polską okładką powinno mieć dubbing i napisy PL, a inne wydania już z reguły go nie mają.

Wszystkie gry Bethesdy wydane na rynek UK,  nie mają polskiej wersji do wyboru. 

Odnośnik do komentarza

...a ja nie polecam^^ biegania fpytke zupełnie bez sensu, irytująca przekombinowanym poziomem trudności zwłaszcza na początku.Poza tym historia specjalnie nie porywa. Dla mnie doskonale wpisuje się w kategorię: gry od Nikodema Dyzmy. Zaraz po pierwszym Śródziemiu. Część się zachwyca ale tak na prawdę nie ma szczególnie czym. BioShock jest przy tym wybitnym arcydziełem w sposobie opowiadania historii i progresji postaci. 

  • WTF 2
  • Smutny 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2018 o 14:21, Frantik napisał:

Z Twittera Arkane

iXtNF6oXf3zuVvGbrvi5VL-650-80.jpg

 

Czyli może 10 czerwca dostaniemy DLC

10 czerwca to dostaniemy dopiero zapowiedź DLC, bo wtedy jest konferencja Bethesdy. Premiera to pewnie zaraz po wakacjach.

I niezły "easter egg" z tym zaczerwienionym okiem deweloperów ;) 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, da$io napisał:

...a ja nie polecam^^ biegania fpytke zupełnie bez sensu, irytująca przekombinowanym poziomem trudności zwłaszcza na początku.Poza tym historia specjalnie nie porywa. Dla mnie doskonale wpisuje się w kategorię: gry od Nikodema Dyzmy. Zaraz po pierwszym Śródziemiu. Część się zachwyca ale tak na prawdę nie ma szczególnie czym. BioShock jest przy tym wybitnym arcydziełem w sposobie opowiadania historii i progresji postaci. 

 

Bieganie bez sensu? Przeciez masz za(pipi)ista stacje do eksploracji, genialny environmental story telling gdzie lazisz i sie zastanawiasz wtf tu sie stalo, masz pelno poukrywanych sekretow. Ta gra mega nagradza eksploracje.

 

Ta gra ma jeden z najlepszych openingow EVER w grach! Nie pamietam kiedy ostatni raz czulem takie wessanie w swiat gry i chec poznania historii. Zgadzam sie, ze tempo siada w drugiej polowie ale poczatek gry to absolutny majstersztyk.

 

Bioshock nie ma nawet polowy tych mozliwosci, ktore sa w Prey. Trudno sie zreszta dziwic, gre dzieli kilka lat. Dla mnie Prey to najbardziej dopracowany tytul ze wszystkich gier tego typu (Bioshock, Deus Ex, Dishonored). Mam nadzieje, ze jak remake System Shocka wyjdzie to przejmie korone ;)

Edytowane przez estel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tym dopracowaniem to przesada, bo jak sam estel zauważył druga część gry już tak nie porywa. Prey mimo wszystko jest wyjątkowy. ale w sposób dosyć hmm... subtelny. Na pewno znajdzie się niejednej liście "najbardziej niedocenianych produkcji". Jak ktoś lubi klimat filmów Carpentera i ceni sobie uciekanie od filmowej narracji w gierkach, to może Preya pokochać. 

Odnośnik do komentarza

Prey jest dla mnie jedną z lepszych gierek w jakie grałem i zawsze będę go dobrze teraz wspominać, super zaprojektowana stacja kosmiczna, dobra fabuła no i zróżnicowany gameplay, lubię ogólnie takie klimaty, właśnie kosmos, alieny, tajne projekty i na końcu pytanie co się tutaj stało i czemu jest jak jest gdzie wszystko z czasem powoli odkrywasz, liczę na jakiś osobny dodatek jak w Dishonored jak wspominano wyżej albo drugą część, niedoceniana gierka 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Liczyłem bardziej na jakieś fabularne dlc, a z tego co widzę po trailerze to będzie roguelike nastawiony głównie na samą walkę. Trochę lipa. :/

 

DLC jest już dostępne (84zł na psn), podstawka wymagana. Jak ktoś kupi to niech zda relację ;) 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Hmm... Sam nie wiem - chyba nawet bardziej cieszę się z takiego DLC, które znacząco przedłuzy żywotność gry (jeśli oczywiście okaże się fajne), niż z jakiegoś pięciogodzinnego mini singla... Podstawkę przeszedłem dwukrotnie, splatynowałem, uwielbiam, ale żabym pragnął dodatkowej historyjki... Może kiedyś, w pełnoprawnym sequelu, a tutaj wystarczy mi coś takiego. Później mają jeszcze dorzucić jakieś multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...