Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Yap napisał:

Edycja Scorpio to tylko taki chwyt marketingowy dla maniaków, którzy chcą mieć napis na konsoli i padzie? Nic nowego pod względem innych perków nie ma?

 

Planuję zakup w pierwszym kwartale 2018, a nie wiem czy jakieś wersje kolorystyczne będą cy cuś.

 

Jeszcze podstawkę pionową dostajesz, ale całość sprawia wrażenie na tyle niestabilnej konstrukcji, że w moim przypadku powędrowała po chwili do pudła.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam swoją konsole na instant on, ale w sumie to nie działa w moim przypadku, gdy dodam grę do ściągania przez stronę na telefonie i wyrażę chęć jej pobrania to i tak jej nie pobiera.

Nie działa to tak pieknie jak na PS4, jest tylko w bibliotece na która muszę wejść włączając konsole i rozpocząć ściąganie.

Ostatbio sięgając po pada który leżał przy konsoli poczułem ze mi się cieplej w rękę zrobiło, dotknąłem konsoli i była ciepła, zaciekawiło mnie to - to wszystko.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Ja tez mam swoją konsole na instant on, ale w sumie to nie działa w moim przypadku, gdy dodam grę do ściągania przez stronę na telefonie i wyrażę chęć jej pobrania to i tak jej nie pobiera.

Nie działa to tak pieknie jak na PS4, jest tylko w bibliotece na która muszę wejść włączając konsole i rozpocząć ściąganie.

Ostatbio sięgając po pada który leżał przy konsoli poczułem ze mi się cieplej w rękę zrobiło, dotknąłem konsoli i była ciepła, zaciekawiło mnie to - to wszystko.

 

Ważne jest żeby mieć konsole ustawioną jako domową i mieć automatyczne aktualizowanie gierek ustawione. W innym wypadku nie będzie ściągać.

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cithall napisał:

 

Ważne jest żeby mieć konsole ustawioną jako domową i mieć automatyczne aktualizowanie gierek ustawione. W innym wypadku nie będzie ściągać.

 

Gdzie mogę sprawdzić czy konsole mam ustawiona jako „domowa”?

Fajeczki przy grach i aktualizacjach mam zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2017 o 10:20, eX4cT_PL napisał:

Wasze konsole tez są ciepłe gdy sa wyłączone?

Moja konsola jest faktycznie ciepła będąc w trybie instant on, ale można powiedzieć, że bardzo minimalnie. Źródło tego niewielkiego ciepła jest wyczuwalne jak dotknie się górnej powierzchni konsoli na wysokości przycisku głównego nieco z tyłu. Na pewno jest różnica pomiędzy sterydem a prosiakiem, które to prosię jest zimne jak trup, bo od kilku ładnych dni mam konsolę odłączoną od prądu.

Ciekawa sprawa...

Odnośnik do komentarza

Witam

Od wczoraj jestem posiadaczem xboxa one x i mam pytanie . Ściągnąłem 2 dema -forze 7 i zoo tycon . Jeżeli gram w forze i wyłączę konsolę to przy następnym uruchomieniu konsoli  i wznowieniu gry wyskakuje komunikat "kontroler odłączony naciśnij A aby kontynuować " naciskam i gra i tak się nie uruchamia. z Zoo tycon mam tak samo tylko nie mam  żadnego komunikatu - po prostu nie mogę odpalić gry. 

Proszę o pomoc bo jest to irytujące. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...