Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, chris85 napisał:

Oczywiście, że istnieje. A wiem, bo grałem na jednym i drugim. Razer Rajiu jest lepszy. 

yhy 700 zł za pada na kablu i z analogami (pipi)owo rozmieszczonymi jak w dualshocku? Kupić elitarnego pada aby poczuć się jak za czasów ps2 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, blantman napisał:

yhy 700 zł za pada na kablu i z analogami (pipi)owo rozmieszczonymi jak w dualshocku? Kupić elitarnego pada aby poczuć się jak za czasów ps2 :D

Zagraj 10 minut w jakąkolwiek grę z Raiju , wtedy pogadamy, ok? 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale blantman ma rację, na Xbox One jest odpowiednik który nazywa się Wolverine i to zayebisty sprzęt ale Razer to dzbany żyjące w czasach PSX i pad jest na kablu. W 2018 roku :yao: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra rada - obcinajcie paznokcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podstawka vertical stand jest ta sama co do modelu xos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak wasze X1X znoszą upały? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu katowalem na maksa ostatnie kilka dni. Za to pad nie wytrzymał mojej zabawy z dark souls. Pad od skorpio poszedł do serwisu. Tu duży plus ms. Jak tylko coś mi się popsuło na czacie ustlilem kuriera i tego samego dnia pada odebrał. Dodatkowo jako że nie mieli scorpio edition na stanie serwisu od razu pytanie czy jak nie naprawią może być inna wersja pada i dali mi ok 10 różnych limitowanych do wyboru. Teraz wręcz kibicuje aby nie naprawili bo dostanę piękny odpustowy z sea od thieves albo gyrosow:D. A i padł u mnie prawy bumper czyli atak w ds. Akurat padł na ornsteinie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie nic się nie dzieje, a napyerdalam w DS po kilka godzin dziennie w największe upały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto zamienić One na One X nie posiadając TV 4K czy olać temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

IMO Spencer rzucił info o nowej konsoli by uciszyć ludzi którzy powątpiewają w nowy sprzęt od Microsoftu.

Premiera w 2020 roku, dokładnie wtedy kiedy PS5. 4K i 60fps powinno być focusem. Na premierę Halo Infinite oraz Forza Motorsport 8 z nowym oświetleniem i dynamiczną pogodą i cyklem dnia i nocy. 399$ i mają to.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak jak Mazzeo mowi. Chcieli przedstawic jakies info na swoja wizje xboxa i platforme do streamingu i jakby nic nie powiedzieli o nowej konsoli to by zaraz byl szum w mediach ''zly MS zabija konsole i chce zebysmy wszyscy streamowali gry na Lumii''. 

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy gdzieś można kupić oryginalny kabel hdmi do xbox one x?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni gram z KOXie no i trzeba przyznać że to kawal solidnego sprzętu z górnej półki. Świetne wykonanie, minimalistyczny design bez udziwnień, konsola jest malutka i dosyć ciężka jak na swój rozmiar.  

Co do mocy to każdy wie jak to wygląda, dobrze że to ekipa od KOXa robi nextgena.

btw. te ok. 20 ulepszonych gier z x360 też robi wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kox już u mnie. Wczoraj kopiowałem dane z Fata. Bardzo fajne rozwiazanie po sieci lokalnej.

Niestety po tych wszystkich aktualizacjach konsoli i gier do 4K nie zdążyłem pograć.

Dziś trochę w FM7 potestowałem i demo FH4.

FM7 bez szału. Dubaj wygląda mega ale Szwajcaria czy Hokhenheim w deszczu takie se.

FH4 wygląda jak życie.

Pytanie - czy mam w jakiś sposób odpiąć konto ze starej konsoli? - pójdzie na sprzedaż na WiiU i na PS4 jest problem jak się o tym zapomni by przenieść jako domowe na nowy sprzęt.

Nie chciałbym się zaskoczyć a działa coś takiego jak konsola domowa ale nigdy się tym nie przejmowałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpal i odepnij konto z fata? :dafuq:

Z PS4 jaki problem? Możesz usunąć przez stronę internetową normalnie konto domowe z danej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, _Be_ napisał:

Z PS4 jaki problem? Możesz usunąć przez stronę internetową normalnie konto domowe z danej konsoli

Raz na pół roku tylko i deaktywujesz wszystkie konsole Sony  podpięte pod konto, kiedyś można było każdą konsolę osobno deaktywować.

Przez konsolę możesz kiedy chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeśli przed sprzedażą Ski zrobiłem tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych ? :mog:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 minut temu, Figuś napisał:

Raz na pół roku tylko i deaktywujesz wszystkie konsole Sony  podpięte pod konto, kiedyś można było każdą konsolę osobno deaktywować.

This is waiting.

Czyli w starym XO muszę gdzieś odpiąć że nie jest już domowa czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, marbel007 napisał:

Jak jest na XO to Ci nie powiem bo od dwóch lat nie mam Bonka na stanie i nie pamiętam :dog:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Można, można. 

Na Xboxie z tego co pamiętam to jak odpalisz na nowej jako domowe to znika z starej licencja ale głowy nie dam sobie uciąć

Godzinę temu, marbel007 napisał:

No dla pewności lepiej to zrobić, w ustawieniach konta domowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi