Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

A grałeś w ogóle w jedynkę? Jedynka była bez co-op'a a jakoś skusiła 4.5 mln ludzi do zakupu. Świetna gra bez względu na to czy solo czy w co-op'ie. Tym bardziej, że w solo trzeba dużo mocniej uważać, by nie zginąć, bo wtedy wiele Twojej pracy idzie na marne. 

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Grałem i skończyłem nawet. Wciągnęła mnie niesamowicie ale wtedy był jeszcze ten BOOM na zombiaki, a sam temat nie był jeszcze tak zmielony na wszystkie sposoby. No i SoD było swego rodzaju czymś nowym. Tutaj jest kontynuacja, zombiaki moim zdaniem są już dawno passé i tak naprawdę tylko coop może sprawić, że te negatywne strony produkcji, które są bardzo widoczne grając samemu, zostaną zmniejszone do minimum. 

 

Zobaczymy, ja tam grę mam na radarze, ale nie nastawiam się na nie wiadomo co. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mógłbym się z Tobą zgodzić gdyby nie to, że w okresie od premiery pierwszej części nie wyszła ani jedna podobna gra z tak dobrą mechaniką w tych klimatach, więc to było czekanie od SoD do SoD2. Dlatego ten temat wcale nie jest wyeksploatowany. Bo to nie jest gra gdzie wychodzisz na pole tylko po to by władować 100 tyś. naboi w zombie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, suteq napisał:

ale samemu to będzie straszliwie nudna gra.

Grałeś w jedynkę? Perma death wzmaga cisnienie pięknie, rozwój postaci, szabrowanie domów żeby znaleźć zasoby potrzebne do rozwoju bazy i wykarmienia członków obozu. Ja się zastanawiam nad tym czy nie najpierw po prostu cisnąć sam żeby potem ograć w co-opie bo wydaje mi się, że może być troche za łatwo. 

 

A dobra widzę, że pisałeś, że grałeś. Mój bład.

7 minut temu, suteq napisał:

zombiaki moim zdaniem są już dawno passé

Ale co zmienia to, że zombiaki wyszły z mody? Czy to spowoduje, że gra będzie nudna bo nie ma nie mody? Trochę nonsensowny zarzut. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

To był zarzut w 100% subiektywny.

 

Cytat

Ja się zastanawiam nad tym czy nie najpierw po prostu cisnąć sam żeby potem ograć w co-opie bo wydaje mi się, że może być troche za łatwo. 

Jak poziom trudności będzie dobrze skalowalny to będzie to dobre wyzwanie nawet w coopie. I takie coś to bardzo spoko będzie zwłaszcza, jak sam napisałeś, przy perma death adrenalina i emocje mogą być podawane w tak dużych ilościach, że nie będzie mowy o gramie nudy. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze zrozumiałem to ma być też osobny materiał o rozbudowie bazy, ciekawe czy jeszcze w tym tygodniu.

 

PS. Wygląda na to, że drugie DLC to może być jednak mapa porównywalna do tych z podstawki skoro mają być nowe misje i kilka baz + tryb hordy (wcześniej myślałem, że jakaś mała lokacja tylko pod hordę):

 

Daybreak Pack Take the fight to the zombies in this all-new game mode that introduces a new map with new siege facilities, missions and a variety of events including the challenging new “Horde” mode.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem caly stream z kootasem w lapie. Na pierwszy rzut oka przypomina mi to pierwsza czesc na nowym silniku ale to nic zlego biorac pod uwage ze jedynka to techniczny koszmarek. Widze rozbudowali survival i zarzadzanie baza z czego jestem najbardziej zadowolony. Trzy mapy, kazda wieksza od jedynki, poprawiony gunplay, coop na 4 osoby, kolejna mapa w dlc, noc ciemna jak smola, no koorwa wjezdza ULTIMATE EDIITON jak nic :fsg: 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...