Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
27 minut temu, nobody napisał:

Wywal wszystkie wartościowe argumenty i zacytuj jeden najsłabszy

Ale tam nie ma żadnych argumentów czaisz? Ficzery w grze: zombie niedzwiedzie, mozliwość zrobienia misji inaczej czy zwabianie hordy zombie - o czym to ma niby świadczyć? Nie rozumiem w ogóle po co utworzyłeś tego posta w sumie bo dla mnie to żadne argumenty, które mialłby przemawiać za tym, że ta gra to coś więcej niż tylko kolejna story driven gra o zombie z bardzo dobrą grafiką. 

 

Może będzie inaczej, tego nie wiem, ale nadal chętnie sprawdzę grę bo dlaczego nie? Tylko cala dyskusja zaczełą się od tego, że napisałem, że realnie jest już taka (taka czyli sandbox survival w klimatach TWD nie będącym jakimś MMORGP czy innym Day Z) jedna gra a maju będzie jej sequel i ja się tym bardzo jaram bo SoD mimo słabego wykonania (no nie jest to gra w której photo mode będzie potrzebny) ma wspaniale zrealizowany rdzeń gameplayu i rozumiem, że może kogoś to nie interesować bo woli lepsze wykonanie ponad bardziej zaawansowane mechanikę, nic mi do tego oczywiście i dlatego z mojej strony skończyłem dyskusje z wrednym bo nie uważam żeby własne preferencje mogłby wygrać z faktami (no bo w jaki niby sposób). 

 

I tutaj nie ma żadnego mojego posta podsycanego CW bowiem nobody nie ograniczam się do jednego sprzętu, to raczej wam rzucilo na psychikę, że nagle kilka postów i już trzeba bronić gry bo ktoś smiał skrytykować grę od wydawcy mojego ulubionego plastikowego pudełka. Gdzie nawet chyba nie padły z mojej strony jakiekolwiek zarzuty wobec Days Gone oprócz stwierdzenia faktów.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Cytat

nie wiem ile ma do zaoferowania. widziałem tylko to co pokazano na  dwóch prezentacjach + plus rozszerzoną wersję z E3, czyli pewnie jakieś 2,5 razy więcej niż większość hejterów dla zasady, i bardzo mi się podobało, że nie idą w typową cinematic liniowość.

myślę że spokojnie będzie to gierka na "8", max "8+", ze względu na modern gejmingowy game design, w tym problemy z AI i ograne motywy (ten tryb detektywa to już serio patologia xd)

Też oglądałem materiały i też mi się podoba gra. Ale twoja lista konkretnych ficzerów wydaję wymuszona, bo o 90% grach z otwartym świecie można napisać, że misje można zaliczać na różne sposoby i wykorzystywać elementy otoczenia. Takie silenie i pewnego rodzaju gimnastyka umysłowa byle "wyszło na moje" nic nie wnosi. Oboje wiemy że siła Days Gone leży gdzieś indziej. To jest  w cinematic experience i fajnej akcji  w otwartym świecie i bardzo dobrej grafice , tyle wystarczy by gra okazała się bardzo dobra i osiągnęła sukces 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej kłótni na ostatnich stronach :v Obydwie gry prawdopodobnie będą dobre (SoD2 ma większe szanse, bo rozwija już sprawdzoną formułę pierwszej części), obie gry mimo wykorzystania motywu zombie, będą oferować na tyle różne podejście, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

@asax

A gdzie w graczpospolitej informacja o planach MS na E3, już ogłosili oddzielny budynek - wszystko wygląda na to, że tegoroczne E3 dla MS będzie połączeniem bardziej tradycyjnej konferencji i fanfestu dla obecnych w LA graczy  :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Be_ napisał:

Ale tam nie ma żadnych argumentów czaisz? Ficzery w grze: zombie niedzwiedzie, mozliwość zrobienia misji inaczej czy zwabianie hordy zombie - o czym to ma niby świadczyć? Nie rozumiem w ogóle po co utworzyłeś tego posta w sumie bo dla mnie to żadne argumenty, które mialłby przemawiać za tym, że ta gra to coś więcej niż tylko kolejna story driven gra o zombie z bardzo dobrą grafiką. 

 

Może będzie inaczej, tego nie wiem, ale nadal chętnie sprawdzę grę bo dlaczego nie? Tylko cala dyskusja zaczełą się od tego, że napisałem, że realnie jest już taka (taka czyli sandbox survival w klimatach TWD nie będącym jakimś MMORGP czy innym Day Z) jedna gra a maju będzie jej sequel i ja się tym bardzo jaram bo SoD mimo słabego wykonania (no nie jest to gra w której photo mode będzie potrzebny) ma wspaniale zrealizowany rdzeń gameplayu i rozumiem, że może kogoś to nie interesować bo woli lepsze wykonanie ponad bardziej zaawansowane mechanikę, nic mi do tego oczywiście i dlatego z mojej strony skończyłem dyskusje z wrednym bo nie uważam żeby własne preferencje mogłby wygrać z faktami (no bo w jaki niby sposób). 

 

I tutaj nie ma żadnego mojego posta podsycanego CW bowiem nobody nie ograniczam się do jednego sprzętu, to raczej wam rzucilo na psychikę, że nagle kilka postów i już trzeba bronić gry bo ktoś smiał skrytykować grę od wydawcy mojego ulubionego plastikowego pudełka. Gdzie nawet chyba nie padły z mojej strony jakiekolwiek zarzuty wobec Days Gone oprócz stwierdzenia faktów.

mamo, czy to definicja wyjaśnienia kogoś?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, aphromo napisał:

Dead Rising ma zupelnie inna formule przeciez, wesole arcade rozwalanie.

 


Aczkolwiek właśnie DR3 Microsoftowi najbardziej zazdroszczę i nie mogę wybaczyć, że nadal pozostało "exclusive'm" (a padaczne klimatycznie części można ograć na PlayStation).
Ta odsłona dzięki stonowanej palecie barw wydawała mi się dużo mniej głupkowata od reszty części i właśnie coś takiego chętnie bym ogrywał.
Ale że posiadam tylko konsole Sony (nie dlatego, że jestem "fanbojem", zwyczajnie mnie nie stać na utrzymywanie obydwu, nie mówiąc już o braku czasu na granie), muszę obejść się smakiem. I jasne - gdyby State of Decay 2 wyszło na PS4 - brałbym w dniu premiery i ciorał do upadłego, niestety... Laptop, na którym grałem w część pierwszą, dwójki nie pociągnie, a zresztą nie lubię grać na kompie, więc tym bardziej cieszę się, że takie Days Gone zmierza na posiadany przeze mnie sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 minut temu, aphromo napisał:

Dead Rising ma zupelnie inna formule przeciez, wesole arcade rozwalanie.

 

No ale to co mówisz, że niby miało grę wyróżniać już jest na rynku. 

7 minut temu, Wredny napisał:

dużo mniej głupkowata od reszty części

Jedynka nie była głupkowata w sumie. Znaczy trzymała się pewnej konwencji hołdu George Romero, ale pod tą powierzchnią była dość mroczna zwłaszcza w drugiej części gry. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
29 minut temu, Wredny napisał:


Aczkolwiek właśnie DR3 Microsoftowi najbardziej zazdroszczę i nie mogę wybaczyć, że nadal pozostało "exclusive'm" 
gdyby State of Decay 2 wyszło na PS4 - brałbym w dniu premiery i ciorał do upadłego

Nie pozostaje nic innego jak kupic konsole/zmodernizowac PC. Days Gone - z tego co pokazywali - ma duzo bardziej realistyczne podejscie. Podobnie jak SoD zreszta.

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Ale tam nie ma żadnych argumentów czaisz? Ficzery w grze: zombie niedzwiedzie, mozliwość zrobienia misji inaczej czy zwabianie hordy zombie - o czym to ma niby świadczyć? Nie rozumiem w ogóle po co utworzyłeś tego posta w sumie bo dla mnie to żadne argumenty, które mialłby przemawiać za tym, że ta gra to coś więcej niż tylko kolejna story driven gra o zombie z bardzo dobrą grafiką. 

 

skończyłem dyskusje z wrednym bo nie uważam żeby własne preferencje mogłby wygrać z faktami (no bo w jaki niby sposób).

Od kiedy subiektywne uwagi, świadczące za prywatnymi preferencjami, mają w ogóle z nimi konkurować? xd

 

@asax

Ej ale czaisz, że nie chodziło mi o żaden pakiet deal breakerów, za nadchodzącym HITEM, tylko powody, dla których np. Wredny może jednak bardziej czekać na drugą gierkę, poza kwestiami AV? :potter:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 minut temu, nobody napisał:

A ja mogę poprosić, gdzie napisałem te argumenty za super hitem? :usmiech:

to było i r o n i c z n e podkreślenie tego, że gra się zapowiada na HIT po tych ficzerach 

 

No ale już dajmy sobie po buziaczku i wróćmy do czekania na premiere obu gierek o zombie :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Oj, te punkty doświadczenia wyskakujące przy strzelaniu zmartwiły mnie bardziej niż wszystkie inne wątpliwości, które można było mieć przy grze. To zwiastuje jakiś ciulowy rozwój postaci, a tego akurat w grach z bronią palną nie lubię.

 

Poza tym liczyłem na grę, w której wszystko zależy od umiejętności gracza i jego sprytu, a nie od tego czy umiejętność strzelania dopakowaną na pierwszym czy dziesiątym poziomie. :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.