Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Modele postaci zombie muszą ch.ujowo wyglądać bo będą ich dziesiątki, więc kopiuj wklej będzie waliło po oczach. Walka na razie drętwa i martwi mnie info o dekorowaniu motocykla :/ kto w czasach apokalipsy zombie upiększa sobie motór? Klimat za to bardzo fajny, będzie dobra gra, na pewno nie rewelacyjna jak ją próbują przedstawić.

Odnośnik do komentarza

Z godzinkę temu włączyłem sobie na Youtube transmisję z E3 i akurat pokazywali fragment jednej z misji, które były ostatnio w Game Informerze. Chyba jakiś nowszy fragment bo wszystko jakby wyładniało. Ciągle najbardziej kłują w oczy mało płynne przejścia między animacjami i mam nadzieję, że do szlifują. Nie będzie to 10/10, ale dopracują poszczególne elementy wyjdzie z tego bardzo porządna pozycja.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Niepokajace informacje o stanie technicznym, jesli tak to propsy ze przelozyli premiere, no bo inaczej sie nie dalo. Miejmy nadzieje, ze sie wyrobia.

Ciesza za to bardzo slowa o tym, ze walka z horda jest dobrze wykonana.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak konkurencja dla State of Decay 2 :D

 

No, ale generalnie już od jakiegoś czasu widać, że twórcy postawili sobie ambitne cele i trochę brakuje doświadczenia, żeby to jeszcze dobrze zrealizować. Trochę dziwne w takim razie był informacje, że podobno Bend bardzo sprawnie odhacza wszystkie milestony w produkcji. Bo ewidentnie widać, że jeszcze sporo pracy przed nimi. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda z jednej strony ładnie (ten screen z wychodzeniem z tunelu ma klimacik) a z drugiej strony świat sprawia  wrażenie "plastelinowego" a taka jest niestety specyfika gier na Unrealu, szkoda, że nie poszli w jakaś własną technologie z wsparciem wewnętrznych studiów Sony jak inne gry od japończyków ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza

Od strony graficznej gra wygląda bardzo nierówno, są miejsca gdzie naprawde zachwycają a są też takie z poprzedniej epoki, killerem graficznym tytuł nie będzie.

Ale oby sama fabuła i narracja dostarczyła i więcej nie chce, powtarzalności jakoś się nie boje bo ukończyłem ostatniego Asasyna i Mafie3 xD

Czekam i biore day1

 

Ostatnie gameplaye gaminformera to jakaś crap quality była należy dodać.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...