Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym był jakimś arbitrem ale faktycznie jest bezsensowne „polowanie” niektórych userów na Wrednego jak jara się gierkami. Jakby niektórym du psko pękało, że ktoś może się normalnie w świecie cieszyć z grania, bez miliona analiz kwantowych, rozkładania na czynniki pierwsze czy przyrównywanie do innych gierek. Tym bardziej, że on nigdy nie troluje i nie wylewa jadu w tematach gierek, które go nie interesują (co jest jedną z większych plag tego fajnego gierkowego forum).

 

Co do DG to dla mnie nie wygląda jakoś super (+ mega przesyt samdboxów) ale pisać po oststnich materiałach, że to crap, shit itp. No nie wiem?

 

Nowa strona czyli...

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To som konesery gejmingu. Jak nie masz takiego samego gustu jak ci lepsi :reggie: to jestes januszem grania. 

Nie masz prawa mowic o poważnym biznesie gierkowym, gdy masz w napędzie Gwałciciela 19, piętnastego Asasyna, zamiast wyszukanego indyka z grafiką z amigi :dafuq:

 

Zaminusuja typa bo ma wyyebane i gra w co chce. 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Nie żebym był jakimś arbitrem ale faktycznie jest bezsensowne „polowanie” niektórych userów na Wrednego jak jara się gierkami. Jakby niektórym du psko pękało, że ktoś może się normalnie w świecie cieszyć z grania, bez miliona analiz kwantowych, rozkładania na czynniki pierwsze czy przyrównywanie do innych gierek. Tym bardziej, że on nigdy nie troluje i nie wylewa jadu w tematach gierek, które go nie interesują (co jest jedną z większych plag tego fajnego gierkowego forum).

  



 

 

Gość bywa totalnym ignorantem i jest najlepszym przykładem "janusza gamingu" na forum.

Oczywiście nie przeszkadza mi to i chętnie czytam jego posty o grach w które nigdy nie zagram bo mam wspaniale wyrobiony przez 30 lat grania gust growy.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

Nie żebym był jakimś arbitrem ale faktycznie jest bezsensowne „polowanie” niektórych userów na Wrednego jak jara się gierkami. Jakby niektórym du psko pękało, że ktoś może się normalnie w świecie cieszyć z grania, bez miliona analiz kwantowych, rozkładania na czynniki pierwsze czy przyrównywanie do innych gierek. Tym bardziej, że on nigdy nie troluje i nie wylewa jadu w tematach gierek, które go nie interesują (co jest jedną z większych plag tego fajnego gierkowego forum).

 

Co do DG to dla mnie nie wygląda jakoś super (+ mega przesyt samdboxów) ale pisać po oststnich materiałach, że to crap, shit itp. No nie wiem?

 

Nowa strona czyli...

Jesteś akurat jednym z ostatnich userów który może o tym pouczać :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uuuu krytyka multiplayerowego doświadczenia (i to w konsolowej tęczy) SoT dalej boli. 

 

To jak ja jestem jednym z oststnich to ty chyba ostatnim. Gość, który w każdym temacie z ex Sony wbija szpileczkę i produkuje miliony postów w WC w obronie kawałka plastiku (tak wiem tylko dla beki)

Hendrix oststnio Ciebie dobrze wyjaśnia więc skończ lepiej ten OT bo jeszcze do tego tematu zawita:cool:

 

Z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza

@balon

Z tym ze ja nikogo nie pouczam:cool:

 

Poza tym gdzie wbijam szpilkę i gdzie Hendrix mnie wyjaśnia? Poproszę cytat albo proszę ZM i proszę naucz się czytać ze zrozumieniem i cofnij sie kilka stron i zobacz, że złego słowa o Days Gone nie napisałem, a Dreams to jedna z najbardziej interesujących mnie gier. CW chyba weszło ci zbyt mocno

 

 

 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

O czym Wy w ogóle piszecie, kto niby się czepia Wrednego? To raczej on non-stop musi wszystkim tłumaczyć, że nie mają prawa narzekać. Przecież ma prawo do swojej opinii, każdy to rozumie. Ale ja nie widzę jego opinii, ja widzę jedynie odpowiedzi na opinie innych i tłumaczenie, że się mylą. Po filmikach z pokazów pojawiły się posty nt. tychże, nikt w ogóle nie odnosi się do Wrednego. Wtedy wjeżdża Wredny cały na biało, z bardzo rzeczowym postem, ze swoją czystą ekscytacją na temat gry, gdzie w ogóle nie odnosi się do innych userów:

 

W dniu 10.09.2018 o 17:12, Wredny napisał:

No ale nie przeginajmy z Mad Maxem - tutaj będzie zarówno bohater, jak i fabuła, czego o MM nie można było powiedzieć.

 

W dniu 10.09.2018 o 20:09, Wredny napisał:

OK, suteq już przeszedł gierkę, więc nie będę z nim polemizował...

 

W dniu 23.09.2018 o 13:09, Wredny napisał:

Nie przeginaj, bo Bluber będzie zmuszony podnieść ocenę o przynajmniej 2 oczka :kaz:

 

Jedziemy dalej, kolejne opinie nt. filmu w międzyczasie, następny post Wrednego:

 

W dniu 4.10.2018 o 22:56, Wredny napisał:

(pipi)a, czytam te wszystkie narzekania i widzę tu jakieś przypyerdalania się dla samego przypyerdalania,

 

Jak widać, w ogóle nie poucza innych jak mają myśleć, wszyscy się na biedaka tylko rzucają.

 

W dniu 7.10.2018 o 00:39, Wredny napisał:

Ja nie wchodzę do tematu przytoczonej przeze mnie wyżej gierki, żeby pisać, jakie to według mnie goovno, więc po co osoby, które takimi określeniami operują wobec DG włażą tutaj?

 

No i chyba ostatni przykład z tylko ostatnich dwóch stron (bo niektórym to ciężko przewinąć trochę do tyłu i zobaczyć, kto faktycznie kogo atakuje). NIKT nie odniósł się do Wrednego dopóki to on sam nie zaczął wszystkim wmawiać jedynej słusznej opinii nt. gry. Nie podoba się to nie pisz w temacie, można pisać tylko jak się podoba. Krytyka materiałów, które po prostu wyglądają słabo, to jak zwykle trolling, prowokowanie i atakowanie. Zaje,bista postawa na forum dyskusyjnym. Nie mówiąc już o tym, że niektórzy to rozmawiają z nieistniejącymi postami ze własnej głowie, a nie tym co zostało napisane.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, raven_raven napisał:

O czym Wy w ogóle piszecie, kto niby się czepia Wrednego? To raczej on non-stop musi wszystkim tłumaczyć, że nie mają prawa narzekać. Przecież ma prawo do swojej opinii, każdy to rozumie. Ale ja nie widzę jego opinii, ja widzę jedynie odpowiedzi na opinie innych i tłumaczenie, że się mylą. Po filmikach z pokazów pojawiły się posty nt. tychże, nikt w ogóle nie odnosi się do Wrednego. Wtedy wjeżdża Wredny cały na biało, z bardzo rzeczowym postem, ze swoją czystą ekscytacją na temat gry, gdzie w ogóle nie odnosi się do innych userów...

 

Jak widać, w ogóle nie poucza innych jak mają myśleć, wszyscy się na biedaka tylko rzucają.

 

No i chyba ostatni przykład z tylko ostatnich dwóch stron (bo niektórym to ciężko przewinąć trochę do tyłu i zobaczyć, kto faktycznie kogo atakuje). NIKT nie odniósł się do Wrednego dopóki to on sam nie zaczął wszystkim wmawiać jedynej słusznej opinii nt. gry. Nie podoba się to nie pisz w temacie, można pisać tylko jak się podoba. Krytyka materiałów, które po prostu wyglądają słabo, to jak zwykle trolling, prowokowanie i atakowanie. Zaje,bista postawa na forum dyskusyjnym.


Dziękuję jednemu z najbardziej poważanych użytkowników forumka za tyle czasu poświęconego mojej nędznej osobie...

Fakt, balona trochę poniosło z tym "polowaniem" na mnie - ja tego tak nie odbieram, bo przecież widzę, że ktoś pisze na temat gry, a nie na mój.
Oczywiście, że się odnoszę do wypowiedzi innych, bo jak sam słusznie zauważyłeś - forum dyskusyjne.
Trzy pierwsze cytaty to słabe przykłady mojego rzekomego "atakowania", bo mają charakter humorystyczny i na pewno trzymają się granic, które Ty czy Bluber wielokrotnie przekraczacie, chcąc komuś doebać.

Mógłbym wejść do tematu i napisać swoje suche wrażenia czy też przelać niezdrową ekscytację na klawiaturę, ale nie siedzę tu 24/7, więc jak już zawitam to po filmiku jest masa postów z wrażeniami innych użytkowników.

I jasne, że można mieć inne zdanie... Po prostu uważam, że ostatni gameplay na pewno nie był tak nieudany, żeby obrzucać go inwektywami typu "guwno obes.rane" itp. No na crapa się nie zapowiada raczej, więc niektórych zwyczajnie ponosi w operowaniu ekstremalnie krańcowymi określeniami.

Właśnie takiego "koneserowania", jak ten osobnik poniżej, nienawidzę na tym forum. 
Na lewo i prawo wali "januszami gamingu", sugerując że jest lepszy od innych bo nie gra np w Assasyny... Rzekomo, bo profil ukryty, więc zajrzeć tam nie można...
Wygląda na to, że trzeba grać tylko w MonHuny, Yakuzy i DMC - inaczej "janusz gamingu" i ch....
To tak jakbym nie mógł nazywać się miłośnikiem hip-hopu, bo lubię Eminema - kij, że jest zayebisty, ale jest też popularny i jego płyty się sprzedają, a tu już jest Be i niehipsterskie.
Powinienem słuchać tylko polskiego, surowego, piwnicznego HH, w którym banda dresów ledwo co potrafi sklecić zrozumiałe zdanie - wtedy byłbym "koneserem" :sir: 
 

19 godzin temu, devilbot napisał:

 

 


Niech będzie, że to moja największa wtopa i przykład zachowania, którego własnie u innych nie lubię - ignorancja, brak podstawowej wiedzy i otwartości umysłu - Ping mnie ładnie wyjaśnił (kulturalnie i rzeczowo), więc od tamtej pory nawet tam nie zaglądam - nie moja bajka i tyle.
 

8 godzin temu, Pupcio napisał:

Ja tam chętnie w to zagram ale nie zmienia to faktu że gra prezentuje się średnio, a Wredny nie wiedzieć czemu chce wmówić wszystkim że tak nie jest :/


Dla mnie zayebiście, ale "średnio" też przyjmuję :)
Nie trafia do mnie jedynie "chooyowo" i tym podobne.
 

9 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

No posty Wrednego nt. exów Sony można spokojnie zignorować bo chłopak dawno się odkleił od rzeczywistości.


Nie bardziej niż Ty ze swoja obsesją na tym punkcie. Jak gra jest fajna to się nią jaram, niezależnie od wydawcy, czy developera, więc po raz kolejny nie wiem, "o czym Ty do mnie rozmawiasz"...

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2018 o 19:50, milan napisał:

To jest temat o słabej grze  czy o słabym użytkowniku?

Ani o tym, ani o tym. Kto ma ograc ten ogra ( i sadze, ze sie nie zawiedzie ), kto ma narzekac bedzie narzekal. Moze to nie jest najwyzsza polka exow Sony, ale pomysl na siebie ma pierwszoligowy.

W dniu 7.10.2018 o 00:19, nobody napisał:

 Przecież gdyby za ten temat zabrał się R* z ekipą od RDR2, to dostałbyś

Takiego kwiatka mozna przykleic kazdej nie high profile AAA grze. To nie bedzie blockbuster czy gra ktora pobije rekordy sprzedazy, ale swoje do open worldow/postapo wniesie.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze od razu się wzięli za open worlda z nowym ip, gdzie ich poprzednia gra to był kilkugodzinny korytarzyk na gotowej marce (i to jeszcze na vitę). To się musiało tak skończyć. Ale trzymam kciuki, żeby im się udało, chociaż sam motyw zombie mi się już dawno przejadł. 

Odnośnik do komentarza

Decyzja chyba podyktowana względami bo luty następnego roku jest wyjątkowo zatłoczony - Anthem, Metro i Crackdown [*]

 

To było do przewidzenia że któryś z wydawcow zdecyduje sie na opóźnienie, aby uciec z tego gorącego okresu, ale chyba wszyscy spodziewali się Crackdowna który ma chyba najsłabszą marketingową pozycje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...