Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

No ja się raczej tej informacji spodziewałem, więc zaskoczenia nie ma. Oczekuję wręcz, że zagram w ten tytuł w przyszłym roku - zbyt zaawansowane stadium pokazywali, żeby to przekładać na chooywiekiedy...
2018 będzie chyba jeszcze grubszy, niż 2017, który był tak przeładowany hiciorami, że aż głowa boli... Co to się będzie działo z moim portfelem i jak ja to wszystko żonie wytłumaczę...

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest napalony na jakiś tytuł Day One, to nie ma bata, by czekał na jakieś obniżki (plus głosowanie portfelem na fajne gierki), a jak ktoś jest do tego kolekcjonerem to nie ma bata, by po przejściu sprzedał :)
Mam nadzieję, że pomogłem zrozumieć irracjonalne podejście osobników zbierających gry (i nie tylko).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

I bardzo dobrze, wydawanie nowego IP w okresie październik-listopad, to najgorsze co można zrobić.  Wydanie czegokolwiek w październiku tego roku to wyrok śmierci: premiery BLOPS, BF i RDR zdominują całą jesień.

Jesień to największe premiery third party i tytuły skierowane do innej grupy demograficznej (a dla mnie osobiście: wyprzedaże i nadrabianie tego co wyszło w przeciągu roku, a nie załapało się na day-1).

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Hendrix napisał:

I bardzo dobrze, wydawanie nowego IP w okresie październik-listopad, to najgorsze co można zrobić.  Wydanie czegokolwiek w październiku tego roku to wyrok śmierci: premiery BLOPS, BF i RDR zdominują całą jesień.

Jesień to największe premiery third party i tytuły skierowane do innej grupy demograficznej (a dla mnie osobiście: wyprzedaże i nadrabianie tego co wyszło w przeciągu roku, a nie załapało się na day-1).


Hendrix - weź już przestań pisać, bo wszystkie moje plusiki na Ciebie zużywam :yao:

30 minut temu, hav7n napisał:

Od początku gra wyglądała jak typowy tytuł Sony na początek roku 20XX więc nie wiem czego się spodziewaliście.


No niby tak, ale jeszcze jakiś czas temu (nie wiedzieć czemu) wierzyłem, że zagram w 2018 (jak widzę w moim poprzednim wpisie z tego tematu). W sumie aż się zdziwiłem tym lekko (moją naiwnością), bo od paru miesięcy głoszę raczej teorię obsuwy i premiery w 2019, czyli w sumie wszystko się potwierdziło.
Nie żebym był z takiego obrotu spraw zadowolony, bo to tytuł od Sony, na który czekam najmocniej (sandbox w klimatach TWD - gra ideał), ale może to i dobrze - nadrobi się zakupowe zaległości (jak Hendrix przykazał).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że skoro Days Gone zostało przesunięte to automatycznie to musi oznaczać, że The last of us 2 ukaże się później. Skoro Druckmann w grudniu mówił, że gra jest skończona w około 50-60 % to raczej można założyć, że skończą tytuł tak aby się ukazał np. w maju przyszłego roku, podobnie jak pierwsza część. Naughty Dog to dużo większe studio od Sony Bend a ich gra ma strukturę liniową więc i prace idą sprawniej. A samo DG zostało prawie na bank przełożone dlatego, że nie było gdzie tego wcisnąć już pod koniec roku. Gra pewnie będzie już skończona na jesień ale każdy unika zawsze jak może wydawania swoich gier w podobnym terminie gdy ukazuje się produkcja Rockstara a Days Gone to zupełnie nowe IP, póki co niekojarzone z czymś super oprócz tego, że to ex Sony. Wyjdzie zapewne w lutym albo w marcu więc niewiele później niż jak gdyby wydali to pod koniec obecnego roku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2018 o 19:07, Hendrix napisał:

I bardzo dobrze, wydawanie nowego IP w okresie październik-listopad, to najgorsze co można zrobić.  Wydanie czegokolwiek w październiku tego roku to wyrok śmierci: premiery BLOPS, BF i RDR zdominują całą jesień.

 

Huh? A ja jestem inwestorem czy graczem, żeby się przejmować wstrzeleniem się w dobry moment żeby zmaksymalizować zyski? Obsuwa dla doszlifowania gameplayu, obsuwa bo trzeba zoptymalizować silnik czy zrealizować wszystkie wyznaczone sobie cele no to jak najbardziej spoko (inna sprawa, że beka z hajpowania takiej gry przez X lat), ale super, że obsuwa, bo się lepiej sprzeda? Gdyby to jeszcze jakiś bezrobotny developer indie wypuszczał, który ma do spłacenia dług u włoskiej mafii i od tego jego życie zależy, ale cieszyć się, że panom w garniturach bardziej się kieszenie wypchają jak poczekamy pół roku dłużej xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...