Jump to content

SzczurekPB

Days Gone

Recommended Posts

1 godzinę temu, _Be_ napisał:

kto normalny pisze GRA DAYS GONE

Miał napisać film, książka czy limeryk?  Days Gone jest grą,  albo się po prostu nie znam,  bo może to jakiś inny twór. 

• Haha 1

15 minut temu, Strife napisał:

Miał napisać film, książka czy limeryk?  Days Gone jest grą,  albo się po prostu nie znam,  bo może to jakiś inny twór. 

Chodzi mi o indexowanie 

• Downvote 1

4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Co jak co, ale te teksty Deeka, kiedy  przerywamy transmisje radiową Copelanda, są momentami mistrzowskie. 

No tak jak uwielbiam GRĘ DAYS GONE :lapka:, a także postać Deeka, tak większość z tych jego komentarzy była raczej słaba i przerysowana - częściej zachowywał stoicki spokój w dużo bardziej porypanych sytuacjach, a tu jakiś radiowy oszołom triggerował go do tego stopnia, że chłop wydzierał się na fale radiowe.

Według danych NPD Days Gone jest siódmym najszybciej sprzedającym się exem sony w USA.  

Sony 1st party games (NPD):

1. Marvel's Spider-Man (23 days) : +2.6 million (include digital)
  2. God Of War 2018 (16 days) : ~1.9 million (include digital & bundles)
  3. God Of War III (19 days) : ~1.15 million
  4. Horizon Zero Dawn (33 days) : +1 million (include digital)
  5. The Last Of Us (24 days) : ~985K (+1 million with digital)
  6. Uncharted 4 A Thief's End (19 days) : ~828K (879K include bundles & +1 millions with digital)
  7. Days Gone (9 days)
  8. God Of War II (26 days) : ~833K
  9. Uncharted 3 Drake's Deception (28 days) : ~700K (838K include bundles)

Sequel to pewniak

• Downvote 1

Kiedy już macie wątpliwości, co do sprzedaży Days Gone...

15302598262134.jpg

Anrdew21 ratuje sytuację, przynosząc statystyki gry, w którą sam nawet nie zagrał... Co nie przeszkadza mu wklejać tych rewelacji podwójnie - tutaj i w CW, jakby to jakąś kartą przetargową miało być... :dafuq:

• Upvote 2
  • Haha 2

Posted (edited)

Dobra gra, bez dwóch zdań.

Warunek:   grać niespiesznie, sprawdzać bagażniki i podnosić maski silników, szczególnie aut psiarni (szeryfiarni?!).

Napawać się klimatem opuszczonych redneckowych, kilkudomowych, jednoratuszowych miasteczek.

Tankować za freeeeee... na pustych stacjach benzynowych, kochać życie, jakiego prawdopodobnie nigdy nie zaznamy.

Czy to dobrze? Musisz sam sobie odpowiedzieć gejmerze.

Spoiler

GEJMERZE!!! Ku,rwa. Tak, g e j m e r z e. Tak się czułem grając w TO.  

Sam to przeżyj, poczuj chłodne, rześkie powietrze porannego lasu szczególnie z początku gry. Podryfuj w przestrzeni i śpi,eprzaj w podskokach przed kilkunastoma oponentami w czekpointach Nero, posłuchaj brzdąkania na gitarce, warkotu silnika po maksymalnej modyfikacji i wsłuchaj się w głos ukochanej.

Spoiler

Żyj i pozwól umierać hordom. Bo nigdzie indziej tak szybko nie odchodzą.

Edited by MAJOCHEY_PL
  • Upvote 2
  • Like 1

O jak fajnie napisałeś, leci serduszko. Gra Days Gone idealnie trafiła w mój skradankowo-eksploracyjny gust. Najwięcej czasu spędzam zwiedzając kolejne obszary i szukając paliwa. Te zamglone, skąpane w deszczu lasy, te urocze miasteczka, zajazdy i autostrady... No po prostu kocham takie gry :) Super że nie dostajemy od razu całej mapy, gra odpowiednio nam dawkuje atrakcje.

Gram już długo i myślałem że widziałem wszystko, a tu proszę, potrafią zaskoczyć. Z początku kręciłem nosem na fabułę i Dikona. Wydawało mi się to wszystko popłuczynami po TLOU. A jednak polubiłem bohatera i jego historię ,która nawet zaskoczyła mnie w pewnym miejscu. Strasznie jestem ciekaw jak to się skończy.

• Upvote 2
  • Like 1

Kolejny dzień w Syfie, kolejne błędy:

Snajper stracą mnie z motorku, który magicznie odskakuje jakieś 100m w do tyłu. Podbiegam do niego, podnoszę, wsiadam i... patrzę jak siła nadprzyrodzona przenosi mnie razem z nim w miejsce, gdzie trafił mnie strzelec. 

Zamiast przeszukać zwłoki Deacon zamienił karabin na jakąś wiatrówkę, do której było kilka sztuk amunicji. Odzyskać swojej pukawki  nie mogłem, bo ta zniknęła. 

Zbugował mi się generator przy punkcie NERO, którego nie mogłem odpalić, bo nie było interakcji. Powrót do obozu i przespanie się naprawiło ten problem. 

Gra ma sporo niedoróbek ale również ogrom włożonego serca w jej tworzenie. To nie ubi kopiuj wklej. Jeśli ktoś jeszcze nie zagrał a chciałby poczuć klimat tej gry wystarczy wg mnie posłuchać Billy Raffoul - Hell or High Water ... 

Jestem za wiedźma nadal nie ukończyłem gry już trochę zmęczenie materiału mam... dużo mi zostało ? Teraz mam misje z szukaniem polistyrenu czy coś takiego 

Oj daleko jeszcze, ja dziś skończyłem i musze przyznać że mnie gra zmęczyła, za długaaaa

środek był totalnie o niczym mogli go spokojnie wyciąć

• WTF 2
  • Sad 1

No trochę za duzo wrzucili tych mniej rozbudowanych misji, które mają za zadanie wydłużyć grę. Misji typu "jedż tam i uratuj kolesia przetrzymywanego w obozie bandytów" . Są one przeplatane z naprawdę świetnymi misjami, jak ta z wodą, w kopalni, z hordami, z lontem, w placówce,  itp. 

Posted (edited)

Ale hordy są w dodatku wyjątkowo proste jak wyczujemy mechanikę gry :] od stopniowego "podgryzania" hordy do siedzenia w krzakach i bombardowania ich napalmem itp. Ja ani razu nie uciekałem przed horda jak to prezentują na filmikach (mówię o tych największych grupach bo te małe hordy bez problemu idzie ubić z karabinu maszynowego).

Edited by HiS
  • Upvote 1

Pomóżcie koledzy - jak mam się dostać na teren Chemult Community College? Mam tam misję Koniec Świata z punktem Nero. Cały teren zagrodzony, nie da się wysadzić ogrodzenia ani nic. Czyżby bug?

25 minut temu, aux napisał:

Pomóżcie koledzy - jak mam się dostać na teren Chemult Community College? Mam tam misję Koniec Świata z punktem Nero. Cały teren zagrodzony, nie da się wysadzić ogrodzenia ani nic. Czyżby bug?

Musisz robić misje fabularne :lapka:

• Thanks 1

Posted (edited)

Mam podobny problem z punktem badawczym w Żelaznym Stoku. Nie mogę tam przeskoczyć motorem, choć póki co kupione wszystko na full, to co mam dostępne. A jak wiadomo

potem północ się blokuje, a na południu są ulepszenia na full. Ten teren będzie dostępny, czy dopiero po odblokowaniu mam tam wrócić? Bo nijak nie mogę tam doskoczyc- motor zawiesza się na półce skalnej i spada w dół

Edit: Jednak się da, ale trzeba dobrze nitro odpalić 

Edited by PiotrekP

2 godziny temu, aux napisał:

Z tego, co pamiętam, to zaprowadzi Cię tam misja fabularna. Też miałem zagryza z tą miejscówką.

• Thanks 1

Panowie a o co chodzi z trofeum by zabić wroga każdym beltem? Zabiłem ludków, tym z czasem, zwykłym, zapalajacym i trującym i trofeum nie wpada...

Aha, a gdzie zdobyć schemat?
Niby wszystkie obozy mam... Jestem na początku 3ciej części gry, zaraz po powrocie na północ.

Spoiler

Explosive Bolt: Blows up enemies. Unlocked after clearing 12 Ambush Camps

• Like 1

W dniu 24.05.2019 o 23:04, Fanek napisał:

Oj daleko jeszcze, ja dziś skończyłem i musze przyznać że mnie gra zmęczyła, za długaaaa

środek był totalnie o niczym mogli go spokojnie wyciąć

A ja mam 900 dni, cztery obozy na 3 levelu i nawet nie jestem w połowie gry. LOL Nie chce mi się jej kończyć ale w czerwcu na pewno skończę bo wyjdzie DLC i nowy tryb Survivor albo I am going to die - czy jakoś tak. Podobno trudniejsze coś jak Hard Core w Fallout 4, wówczas znów będę grać ale chyba z polskim dubbingiem dla beczuni :whyyy: