Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie najlepszy pokaz gameplyu na konferencji tuż obok TLoU2. Szybka, widowiskowa akcja, może jedynie szkoda, że końcówka to była cutscenka, a nie walka jednocześnie z każdym z czarnych charakterów. Ostatni scena bardzo fajnie, ciekawe kto tam się pojawił, sojusznik czy kolejny wróg.

Odnośnik do komentarza

O dziwo nie zniszczyła mnie ta gra, graficznie postacie wyglądają spoko, ale dobór przecinwików, ehh, no słabo bym powiedział. Ich design też niezbyt odkrywczy, no ale co mozna zrobić z panem  prandzynkiem,  człowiekiem  nosorozcem,  człowiekiem  skorpionem,  człowiekiem negatywem i  beznadziejnym sępem. Na końcu ciekawe czy był venom,  w zasadzie jedyna postać która może dla mnie uratować gre. W sensie nie biorę day one, bo troche nudna.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

O dziwo nie zniszczyła mnie ta gra, graficznie postacie wyglądają spoko, ale dobór przecinwików, ehh, no słabo bym powiedział. Ich design też niezbyt odkrywczy, no ale co mozna zrobić z panem  prandzynkiem,  człowiekiem  nosorozcem,  człowiekiem  skorpionem,  człowiekiem negatywem i  beznadziejnym sępem. Na końcu ciekawe czy był venom,  w zasadzie jedyna postać która może dla mnie uratować gre. W sensie nie biorę day one, bo troche nudna.

Nie sądze że będzie Venom bo pewnie by to już pokazali. Może w dwójce. 

 

Co do gry to po gameplayu troche ostudziłem swój zapał, poruszanie się wyglada znakomicie, od czasów Spidermana 2 na PS2 nie bylo takiej gry, która daje swobodę w przemierzeniu Nowego Jorku pająkiem i generalnie wszystko prezentuje się solidnie, ale własnie trochę za dużo utartych schematów widzę i taki typowy open world z znacznikami, ale z werdyktem poczekam aż wezmę pada w dłonie. 

Odnośnik do komentarza

Utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to bardzo mocny kandydat do gry roku. Na takiego spider-mana czekałem od czasów ultimate na ps2. Jasne, jest parę kliszy typu ucieczka wszystkich złoczyńców z więzienia, no ale na początek niech już będzie. Później pewnie będzie mniej sztampowo choćby z uwagi na mniej znanych badass'ów (typu Negative). Zdecydowanie day1 i to z season passem ;)

 

Najlepsze w tym wszystkim jest jeszcze to, że gierka wychodzi za niecałe 3 miesiące :D , a nie tak jak te wszystkie cyberpunki, kojimy czy ghosty - "za rok, może dwa..." 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...