Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj sam sobie uścisnąłem dłoń, jak zobaczyłem unboxing kolekcjonerki, ze jej nie kupiłem, bo nie było czego żałować (mała figurka)

Teraz mogę to zrobić drugi raz, bo kretyni z SCEPolska dali Spidera w kategorii gry dla dzieci poniżej 13 lat. A nie będę dla jednej gry zmieniał języka konsoli. A oni nie zmądrzeją i nie dadzą kinówki w patchu. Pogratulować marketingu.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem pierwszy poziom. To nie jest gra dla mnie. Jest nieintuicyjna, ślamazarna. Poza tym jeśli walka z bossami ma wyglądać jak ta z pierwszym to tragedia. Za dużo cut scenek. Niszczy to immersję.

 

PS Z tą ślamazarnością chodziło mi o to, że po pająku spodziewałem się czegoś znacznie szybszego! POWAŻNIE:D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ornit napisał:

Przeszedłem pierwszy poziom. To nie jest gra dla mnie. Jest nieintuicyjna, ślamazarna. Poza tym jeśli walka z bossami ma wyglądać jak ta z pierwszym to tragedia. Za dużo cut scenek. Niszczy to immersję.

Poczytaj artykuły i filmy dokumentalne na ten temat, w koncu to gra oparta na faktach to ci się inmersja zwiekszy

 

a tak serio w recenzjach piszą ze początek jest slanazarny i trzeba go przeboleć 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ornit napisał:

Przeszedłem pierwszy poziom. To nie jest gra dla mnie. Jest nieintuicyjna, ślamazarna. Poza tym jeśli walka z bossami ma wyglądać jak ta z pierwszym to tragedia. Za dużo cut scenek. Niszczy to immersję.

COOOOOOOOOOOOO XDDDDD

 

Przecież tutaj jest tak szybko i tyle możliwości, że aż mi się czasami przyciski mylą. Jak się dobrze nauczy systemu walki, odblokuje nowe ruchy, to przeciwnicy będą latać jak szmaty. Chyba nie gramy w tę samą grę, ślamazarna, say whaaaaat xddd Ataki ze ścian, z wyskoku, przejeżdżanie pod nogami, przyklejanie chłopów do ściany, rzucanie chłopami, rzucanie przedmiotami, a te QTE z pierwszym bossem :obama:

 

Jeszcze raz: ślamazarna XD

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Zmieniłem od razu język konsoli, już po pierwszym słowie polskiegu dubbingu, więc nie wiem, ale jest tak XD W recenzji Arhonika było o tej kwestii, nie wiadomo czy to bug, czy nie wszystkie kwestie są nagrane. Nie polecam ogólnie po polsku.

 

A i żeby nie było, że trigger i boli anus - każdy ma tam jakiś swój gust, ale pisać, że jest ślamazarnie, to ja nawed nie. Walka jest mega przyjemna i IMO trudniejsza niż w Batku, bo jak się nie zwraca uwagi na momenty uniku, to można dostać oklep. Tak, zdechłem dwa razy na pierwszym bossie xd

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, _Be_ napisał:

Rozi prawda to że z dubbingiem głosy ludzi na ulicach i tak są po angielsku xd?

 

Mozliwe, ze poprawili to wydanym juz apdejtem.

 

Update 1.02:

New features:

  • Added photo mode.
  • Added Accessibility options and features.

Fixes & Updates:

  • Adjusted the aspect ratio of the Controller Layout screen.
  • Rebalanced Suit Mods.
  • Added Suit Power for the Velocity Suit.
  • Addressed and improved various audio related issues.
  • Further improved stability and performance.
  • Addressed various additional issues.
Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Kurde, jak jest kilku przeciwników i jeden bydlak, to naprawdę jest trudno. Już nie nie ma automatycznej kontry tylko trzeba unikać, podskakiwać i przemieszczać się. Wachlarz umiejętności jest ogromny. 

 

A w tych plecaczkach oprócz tokenów do craftu wyposażenia są też przedmioty "historyczne" i związane z uniwersum, np. menu z pierwszej randki Petera z MJ. Chciałbym w kolejnej części takie biografie villainów, jak w Batmanie było.

Odnośnik do komentarza

Dobra, są biografie xd W ogóle ta gierka super oddaje klimat Spider-mana, wszystko jest tak jak powinno być: monologi Petera, żarciki, muzyka. Wow.

 

A poruszanie się po mieście to jest obłęd, uczucie pędu i wiatr we włosach, wow. I wcale nie jest tak łatwo podróżować, bo nie robi się tego jedynym przyciskiem; trzeba też fajnie planować kolejny skok/przyciągnięcie się. Palce mogą zaboleć.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie odkryłem trików, ale są takie acziwmenty, typu przbiegnij w sumie 5000 metrów po ścianach itp. Za to dostaje się chyba umiejętności pasywne.

 

Dwóch zwykłych typów, jeden Brute i jeden gość z karabinem - ciężki wpier.dol xd Jak się Brute'a nie owinie pajęczyną, albo w pore nie uniknie, to może zaszarżować na śmierć. Chyba jestem jeszcze leszczem.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Kurde, nowy Spiderman jest tym heroic sandboxem, na który czekało się od czasów Spidermana z PSX-a od Neversoftu. Właściwie to już wtedy, gdy bujało się w ograniczony sposób na pajęczynie, pewnie wielu zastanawiało się czy kiedyś powstanie taki prawdziwy wirtualny świat, gdzie Spidey będzie mógł niczym w kreskówce czy filmie przemierzać miasto ponad ulicami. I ten moment właśnie nastał - to jest piękne :) Grze chyba bliżej do filmu, miasto jest kolorowe i nowoczesne. Walka - wow, wymagająca nawet. Tutaj trzeba reagować szybko i dynamicznie, łatwo wpaść w chaos. Ten marker zagrożenia trochę mało widoczny, pomimo faktu że jest zgodny z komiksem. Jestem podjarany ogromem frajdy jaką zaoferuje mi ten tytuł. Takie trochę z Batmana, trochę z Infamousa - a wszystko polane marvelowskim sznytem efektowności i czaderskości. Spiderman jest taki jaki miał być i chyba lepszego prędko nie dostaniemy ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...