Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rozi napisał:

Jeszcze nie odkryłem trików, ale są takie acziwmenty, typu przbiegnij w sumie 5000 metrów po ścianach itp. Za to dostaje się chyba umiejętności pasywne.

 

Dwóch zwykłych typów, jeden Brute i jeden gość z karabinem - ciężki wpier.dol xd Jak się Brute'a nie owinie pajęczyną, albo w pore nie uniknie, to może zaszarżować na śmierć. Chyba jestem jeszcze leszczem.

 

<zaciera łapy na harda> 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Mendrek napisał:

Kurde, nowy Spiderman jest tym heroic sandboxem, na który czekało się od czasów Spidermana z PSX-a od Neversoftu. Właściwie to już wtedy, gdy bujało się w ograniczony sposób na pajęczynie, pewnie wielu zastanawiało się czy kiedyś powstanie taki prawdziwy wirtualny świat, gdzie Spidey będzie mógł niczym w kreskówce czy filmie przemierzać miasto ponad ulicami. I ten moment właśnie nastał - to jest piękne :) Grze chyba bliżej do filmu, miasto jest kolorowe i nowoczesne. Walka - wow, wymagająca nawet. Tutaj trzeba reagować szybko i dynamicznie, łatwo wpaść w chaos. Ten marker zagrożenia trochę mało widoczny, pomimo faktu że jest zgodny z komiksem. Jestem podjarany ogromem frajdy jaką zaoferuje mi ten tytuł. Takie trochę z Batmana, trochę z Infamousa - a wszystko polane marvelowskim sznytem efektowności i czaderskości. Spiderman jest taki jaki miał być i chyba lepszego prędko nie dostaniemy ;)

Nie no taka grę dostaliśmy na PS2 już

Odnośnik do komentarza

Ta gra będzie dla mnie jedną z gier tego roku, albo jedną z gier życia. Serio. Może i nie ma tutaj nic twórczego, to nawet to zbieranie plecaczków mnie bawi (dostajemy za każdym razem inny przedmiot z życia Petera, o którym zazwyczaj mówi kilka słów). Za każde aktywności dostajemy tokeny, które pozwalają ulepszać stroje (a jakie są stroje dostępne, o kurwa :obama:), gadżety, ulepszenia do strojów itd. Aż chce się to wykonywać. Ta gra to po prostu fun w 100%, mógłbym godzinami tylko bujać się na pajęczynie po mieście. Swoją drogą jest przepięknie odwzorowane, a widoki z Empire State Building są NIESAMOWITE. 

 

Miałem też pierwszą akcję po cichu z jednym gadżetem xd Jezu, tu można tyle możliwości neutralizowania fagasów wymyślić, że ja pierniczę. Pierwszy mini-twist fabularny <3 Jutro cisnę bez opamiętania znowu.

 

@balon gram na normalu i jest w pytkę, nie za łatwo i nie za trudno.

 

sMm2yCK.jpg

 

Tak się żyje w NYC!

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wesker napisał:

Bliżej do filmu ale którego? Marvela Homecoming? Czy wcześniejszych? Zawsze marzyłem o takim Spidermanie jak za czasów psxa ale rozbudowanym ahh jutro przetestuje ;)

 

Chyba tych wcześniejszych, ale nie widziałem Homecoming. Ale to stylistyka, bo generalnie gra ma swój styl, widać pewną komiksową umowność. Bardzo mi się to kojarzy z Batmanem, tyle że jest barwny (ale nie pstrokaty czy neonowy). Co do polskiego dubbingu - to największa porażką uważam, że nie dali tu aktorów z pierwszych kreskówek. Ja bym wtedy mógł to jakoś znieść, bo nostalgia i te sprawy. A tak jest średnio. Parker brzmi ok, ale taki Fisk to dla mnie tragedia...

Odnośnik do komentarza

Już tak się nie będę zachwycał, bo to oznacza cieczkę i obrzydzanie.

 

Fajna to gra.

 

A i chciałbym, żeby dali któreś DLC zimą, elegancko prezentowałoby się miasto wtedy.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wooyek napisał:

Rozi, grasz na Pro? W ogóle są jakieś różnice między konsolami? Jest płynnie na zwykłej PS4?

W obu przypadkach masz betonowe 30 fps, na pro masz "4K" w checkerboardingu i ogólnie kilka detali jest lepsze, DF zrobiło analize ogólnie można se w necie poczytać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...