Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. 

 

Pogralem wczoraj trochę a w przerwie obejrzałem Homecoming. Wczuwa jest wiec duża. 

 

Graficznie? Jest bardzo dobrze. Świetne oświetlenie, modele postaci i detale. Całość jest dość plastyczna i pasuje to tutaj naprawdę bardzo fajnie. 

 

To co jednak jest tu najważniejsze to poruszanie się po mieście i system walki. A to jest zrobione wybornie. Śmigając po mieście wystarczy mieć wciśnięte R2 i wspomagając się X, ale zdecydowanie wieksza frajdę daje mi, kiedy każda pajęczynę wypuszczam osobnym wciśnięciem R2, a na końcu wybijając się X. To bardzo potęguje poczucie pełnej kontroli i mimo, że można wtedy stracić to flow, to jednak sprawia to wieksza przyjemność. 

 

System walki opiera się na tym z serii Arkham, ale nie jest jego kopia. Przede wszystkim nie ma kontr jak w serii z Batmabem j to zdecydowanie zmusza do dużo większej mobilności, co w grze o Człowieku Pająku jest dość logiczne. Mnogość animacji jest bardzo duza, to jak Spider odbija się od otoczenia... :obama:

 

Jezeli ktoś choć troche lubi uniwersum Spider-Mana i gry z Batmanem to nie może tej pozycji odpuścić. Nie może. 

Odnośnik do komentarza

Nawet nie chce mi sie pisac jaka ta gra jest dobra...

 

Mam juz wszystkie back packi, bazy, land marki, wieze i bazy a prawie story nie ruszylem bujanie sie po miescie jest mega rajcowne. 

 

Jedyna do czego sie mozna przyczepic to niski poziom trudnosci a gram na najwyzszym :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek_PL_ napisał:
O tyle większy szacun że to nie motion captur...chyba większość animacji bujania, walki itp zostały robione ręcznie
 


Animacja dwóch typów spadających w dół, a zwłaszcza tego który dostał przypadkiem, światna.

 

Niezły le parkour :notbad:

9nBe8Ix.gif

 

PS. Właśnie dostałem sms z euro rtv :lapka:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Cedric napisał:

Piszcie poziom decybeli jaki wydaje Wasza konsola podczas grania to będzie łatwiej. ;)

Przy Until Dawn miałem 60 to był dźwiek zbliżony do odkurzacza czyli gra 2/10, mam nadzieje, że w spidermanie nie będzie aż tak źle ;/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...