Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Rozi

Dzisiaj postawiłem na zadanka poboczne i zbieractwo, więc za daleko nie posunąłem się w fabule, ale kilka momentów było banderasowych. Ta gra jest stworzona do pozowania i fotografowania:

 

DmhH77DXcAAoOxE.jpg:large

DmhIKDyX4AI5fx_.jpg:large

DmhLFdHX0AI2bIC.jpg:large

DmhMmK2XoAE-U1s.jpg:large

 

A tu chyba Easter Egg z twórcami:

DmhLI-CX4AYE0h5.jpg:large

 

Jeszcze rowerek i będzie forma:

 

DmhNkoWX0AEoEdV.jpg:large

Odnośnik do komentarza

Wiem że jest późno, że tak nie wypada ale cholera ta gra jest tak miodna, że na siłę wyłączyłem dopiero teraz. Miałem odpalić na chwilkę, pobiegać po Manhatanie o już, zostawić na kolejną sesję a tu.... ciężko się oderwać. Odpaliłem grę a tu szok, render? Nie, zaraz się zaczyna no i gameplay serio?? To już? Tak to wugląda na Pro?  Tak! To teraz, grasz! Ruszasz się, bujasz się na sieci wystrzelonej około sekundy temu, zwieńczenie marzeń o idealnym spidermanie właśnie leci na żywo,  tak, doczekałem tego, jest moc a potem? Zagadki i znów miasto, ciężko się oderwać , platyna pyknie, niesamowicie to oddali, cieszę się po prostu ;) warto :)

2ue18k6.jpg

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przed chwila wylaczylem grajac na projektorze z HDR, razem przez caly dzien pewnie z 8h spedzilem z roznymi przerwami. Na duzym ekranie dopiero widac ogrom NY uliczki i te przesmyki pomiedzy wiezowacami - mega fajne! Same bujanie na pajeczynie robi frajde, nie potrzebne jest zadne qucik travel bo przemieszczamy sie naprawde szybko.

 

Jak przez pierwsze 3h srednio gra mi sie podobala, tak wkrecilem sie gdzies przy misji z gliniarzem w hangarze, niby nic takiego ale fajnie sie szukalo skrzynek z pradem i dalszych przejsc.

Tam fabula zaczyna tez przyspieszac. Walka niby kwadrat kwadrat, ale pozniej robi sie trudno i trzeba kombinowac , to wyciagac ich pojedyncze lub udoskonalac skille, jest dobrze.

 

Mega fajny tytul co tu duzo pisac! :D

Graficznie chyba najladniejsze miasto w sand boxach

 

Gdzie zajdujecie elementy do ulepszen ubrac i  gadzetow?

trudno o to ogolnie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Tak czytam te wszystkie spusty, z którymi ogólnie ciężko się nie zgodzić, ale nie mogę odpędzić od siebie jednej, uporczywej myśli - gdyby zamiast pajączka dali jakiegoś zakapturzonego parkourowca z ukrytymi ostrzami to też by się wszyscy tak podniecali?
Gram i ten tytuł to zwykła UBI-game, tylko z cudnie zrobionym traversalem (no i bieganie po ścianach to mus - tylko wtedy zachowana jest dynamika i płynność).

Żeby nie było - ja nie mam z tym problemu, bo często gram w UBI-gierki, ale wiele osób jeździ po nich, jak po burej suce, a jak im podmienili Ezio na Spidera to od razu GOTY i 10/10...

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, YETI napisał:

:)

 

 

mega fajne jest to, że jak jakieś wew.  studio Sony wypuści gierkę to reszta mu gratuluje, robią jakieś właśnie obrazki, wspierają się itd.

 

czuć tam jakąś pasję, "rodzinę" mimo to, że później się molestują na nadgodzinach ale jednak

Edytowane przez Słupek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam chyba dość współczesnych miast i tylko RDR2 może mnie uratować... Albo to jeszcze efekt przesytu inFamousem, którego ten Spider na każdym kroku mi przypomina, no ale... nie robi mnie ta gierka i trochę żałuję wydanych pieniędzy... Gra się przyjemnie, ale brak tu efektu WOW jakiegoś, czy to spowodowanego widokami, czy twistem fabularnym (choć tutaj za daleko jeszcze nie doszedłem). Chyba czas przestać zbierać plecaki i wrócić do głównego wątku, może będzie lepiej...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Fanek napisał:

Gdzie zajdujecie elementy do ulepszen ubrac i  gadzetow?

trudno o to ogolnie

Za aktywności poboczne dostajesz, zbieranie plecaków, walka z przestępczością, robienie zdjęć czy też zagadki w laboratorium. Do każdego stroju czy ulepszenia musisz mieć konkretny level, widać wtedy co jest potrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Tak czytam te wszystkie spusty, z którymi ogólnie ciężko się nie zgodzić, ale nie mogę odpędzić od siebie jednej, uporczywej myśli - gdyby zamiast pajączka dali jakiegoś zakapturzonego parkourowca z ukrytymi ostrzami to też by się wszyscy tak podniecali?
Gram i ten tytuł to zwykła UBI-game, tylko z cudnie zrobionym traversalem (no i bieganie po ścianach to mus - tylko wtedy zachowana jest dynamika i płynność).

Żeby nie było - ja nie mam z tym problemu, bo często gram w UBI-gierki, ale wiele osób jeździ po nich, jak po burej suce, a jak im podmienili Ezio na Spidera to od razu GOTY i 10/10...

Mam podobne przemyslenia. Najczesciej to wlasnie dotyczy gier zwiazanych z plejstacja. Bo Sony, bo Ex, bo grafa, ale jak ogrywam pozniej te exy w domowym zaciszu to zachodze ciagle w glowie, czym sie tu ludzie podniecaja? Nie graja w zadnej multiplatformy, tylko exy Sony? Przeciez tam nie ma nic odkrywczego, w kolko walkowanie tych samych schematow co u konkurencji. Sam gameplay czesto jest na srednio/dobrym poziomie i nic wiecej. Obecnie czekam tylko na FH4 i RDR2. W miedzyczasie dokoncze Nioha i przejde Krew i Winko. W spajdera pewnie tez zagram, ale cierpliwie poczekam, az potanieje i wyjda wszystkie dodatki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@bebbop
No to u mnie musi być coś innego, bo ja nie mam problemów z exami Sony - Horizon był dla mnie najlepszą grą 2017, God of War też bardzo mi się podobał, a na Days Gone czekam bardziej niż na RDR2, ale...
No tutaj nie ma jakiejś magii, kolejny Second Son, tylko z pajączkiem - chyba już minęły czasy, gdy Spider-Man wywoływał u mnie dreszczyk młodzieńczej ekscytacji i trochę na siłę sobie wmawiałem, że trzeba to kupić day-one (choć obejrzany niedawno Homecoming naprawdę mi się podobał, ale film na 2h to jedno, a granie w ten film 20h to co innego).

@Pupcio nie że "no fun", bo gierka jest spoko, ale piję do tych podwójnych standardów - że Assassin to kupa, ale jak zamiast Ezio/Arno/Jacoba wstawiają Spider-Mana to już od razu spusty i GOTY gierka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

4h grania za mna...dwie misje zrobione, reszta to latanie po miescie i bawienie sie parkurem. Piekna gra. Cudnie sie klepie te mordy, jest tyle mozliwosci do kombinowania. Na dobra sprawe podczas walki mozna tak sie bawic ze przeciwnicy nie dotykaja podloza. Ten flow poruszania sie jest KOZACKI

 

Co Wy z tym rakiem od UBi ?? od 10 lat nie moga zrobic fajnego sytemu walki a o poruszaniu sie po miescie porownujac do Pajaka nie wspomne. Chyba to nie o bohatera tu chodzi ;)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pupcio napisał:

No ale myślisz że asasyn jest kupą tylko przez znajdźki? Dalej uważam że asasyn to największa c0rwa branży i wyczekuje dnia kiedy zdechnie. Na spajdera pewnie bym nie spojrzał gdyby nie był to spajder. Jedyny gość w pidżamie którego lubie oprócz gacka


No w sumie nie wiem, dlaczego "Assassin jest kupą"... Może przez ilość tych pierdół, bo jednak w SM proporcje są dużo lepiej wyważone.
AC u mnie zawsze będzie miał miejsce w sercu, bo pozwala mi odwiedzać ciekawe epoki i miejscówki, a do NY to ja sobie sam mogę pojechać :)

A  odnośnie gości w pidżamie to ciekawe, co będzie z tym Super-Manem od rocksteady... Obawiam się, że po prostu możemy dostać reskin Spider-Mana, tylko z większym terenem, bo jednak Clark musi sobie polatać.

Odnośnik do komentarza

Powtórzę się i wkleję to co napisałem w innym wątku bo ta krytyka na siłę by tylko udowodnić, że exy od sony są kiepskie a nieebiescy podniecają się nad nimi tylko dla zasady jest na prawdę żałosna.

 

 

A więc:

 

Przecież ta gra Uniwersum stoi.

Gameplay, humor, super bohater a do tego cały klimat związany z fabułą. Masa postaci związanych z człowiekiem pająkiem. Super uczucie swobody w przemierzaniu NY na pajęczynie, kiedy czuć dosłownie przecinający pęd wiatru.

Żyjące miasto, relacje przechodniów i ich reakcje kiedy pojawi się spajdi.

 

Panowie, nikt nie karze zajmować się zbieraniem plecaków czy robieniem fotek ale to też jest przyjemne gdyż chce się uczestniczyć w tym świecie. Do tego ciągle coś się dzieje a to włamania, ucieczki bandytów. Racja to są zadania poboczne ale możemy skupić się na samej fabule a to robić przy okazji by troszkę nacieszyć się tym światem.

Trzeba wspomnieć, ze fajne są przejścia między życiem pająka w robocie i po za nią.

 

Infamous, gry od ubi?

Proszę, żadna z tych gier nie odda klimatu z komiksowości o pajączku a te kilkanaście wież dla pająka to nie problem i można to z robić na samym początku w 30minut i zapomnieć o sprawie.

 

Gierka MEGA i tyle!

 

 

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Powtórzę się i wkleję to co napisałem w innym wątku bo ta krytyka na siłę by tylko udowodnić, że exy od sony są kiepskie a nieebiescy podniecają się nad nimi tylko dla zasady jest na prawdę żałosna.

Infamous, gry od ubi?
Proszę, żadna z tych gier nie odda klimatu z komiksowości o pajączku a te kilkanaście wież dla pająka to nie problem i można to z robić na samym początku w 30minut i zapomnieć o sprawie.


Ale ja sam jestem "niebieski", gram tylko na PlayStation, więc argument trochę z doopy.
No i dokładnie tak - UBI-inFamous, tylko że z pajączkiem - plus świetny traversal, to trzeba zaznaczyć, choć w inFamous SS po uzyskaniu jednej z mocy też latanie po Seattle zrobiło się bardzo przyjemne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja sam jestem "niebieski", gram tylko na PlayStation, więc argument trochę z doopy.
No i dokładnie tak - UBI-inFamous, tylko że z pajączkiem - plus świetny traversal, to trzeba zaznaczyć, choć w inFamous SS po uzyskaniu jednej z mocy też latanie po Seattle zrobiło się bardzo przyjemne.
Akurat Ty piszesz o swoich odczuciach.
Gra średnio Tobie pasuje.

Moim zdaniem te porównania do gier ubi czy infamous, mają tylko wtedy miejsce kiedy zajmujemy się na siłę zadaniami pobocznymi ale i tak w tym uniwersum jest to inne doświadczenie bo miło czasem polatać po tym mieście i pozbierać plecaki czy robić fotki.
Odnośnik do komentarza

No po prostu takie kolorowe, superbohaterskie gierki we współczesnej metropolii to już inFamous mi obrzydził chyba :)
Batman fajniejszy, bo taki mroczny, deszczowy i brutalny, a tutaj... W żadnym wypadku nie piszę, że to zła gra jest - wręcz przeciwnie, ale z ostatnich exów Sony chyba najmniej ciekawa dla mnie - może już wyrosłem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.