Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Do każdego podchodziłem raz, niektóre wskoczyły na srebro od razu, większość na brąz, ale próg na złoto wydawał mi się dość odległy patrząc na wyniki które robiłem. :D 

Trudno, trzeba będzie najwidoczniej przy tym przysiąść, nie ma innego wyjścia. 

 

Dzięki Square, na pewno się przyda. 

 

Odnośnik do komentarza

Bedzie duzo lepiej po dwoch godzinach gry? Bo troche po tych peanach liczylem ze spider zgniecie jaja. Podrasowany batman w swiatku spidermana. No fajna gierka ale zeby zaraz gra roku? Dobrze ze akurat jestem fanem batkow wiec nie przeszkadza mi zbytnio ta odtworczosc. 

Jednak gow goty. Choc trzeba poczekac do rdr2

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy będzie lepiej? Gra jest trochę schematyczna, ale poruszanie się po mieście daje frajde to na pewno, walka jest ok ale misje jakoś nie porywają, poboczne to kibel a z czasem dostajemy tylko więcej pierdól ubi style (gołębie xD) No moim zdaniem do Batmana AA to ta gra się nie umywa. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kanabis napisał:

Bedzie duzo lepiej po dwoch godzinach gry?

Uwielbiam takie wpisy, na które ciężko cokolwiek odpisać sensownie, bo nie wiadomo gdzie jesteś ani co już widziałeś. Nie tyczy się to konkretnie SM, ale wszystkich tytułów. Mi się to kojarzy z takim typowym CW trollingiem: siedzę w menu i przeglądam już opcje od 30 minut, czy później gra się rozkręca?

 

A co do samego SM to zależy co przez ten czas Ci nie podeszło. Skoro uważasz, że walka jest nudna to jak wspomniano wyżej, po kilku celnych ulepszeniach jest fajna zabawa z systemem walki. Podobnie było dla niektórych w GoW.

Jeżeli system poruszania się po mieście nie przypadnie to moim zdaniem można odstawić, bo to w głównej mierze najlepszy czynnik, który gra oferuje.

Odnośnik do komentarza

No napisalem wyraznie po dwoch godzinach gry , nie wiem czy siedzenie w menu to aktywne granie, watpie. Smiganie po miescie jest fajne walka srednia na chwile obecna. Po prostu po tych zachwytach oczekiwalem bomby od samego poczatku do konca. Tyle w temacie. Gow jednak na samym poczatku juz zrobil na mnie zdecydowanie wieksze wrazenie, grafika, szczegolowoscia postaci, animacja twarzy czy efektownymi finisherami. O walkach z bossami nie wspominajac czy pierwszym spotkaniu z wezem . Tutaj narazie nic nie zatkalo. I zaznaczam ze gra jest naprawde bardzo fajna ale oczekiwalem bomby. Kwestia gustu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Według mnie gra jest świetna.

Sama podróżowanie po mieści spodermanem daje niesamowity fun, co jest zasługą fantastycznych animacji, gość się tak pięknie odbija od tych wszystkich ścian, dachów czy lamp, że głowa mała. Także najważniejsza rzecz w grze zrealizowana została perfekcyjnie.

 

Walka jest całkiem okej, taka kalka tych wszystkich batmanów czy starych assasinów, cyk unik i bicie przeciwników. Najwięcej problemu na początku sprawiali mi grubasy, później spajdi robi się tak op, że żaden przeciwnik nie sprawia problemu, przynajmniej jeśli chodzi o grę na normalu. 

 

Fabuła raczej w żadnym elemencie nie zaskakuje, nie ma żadnych twistów, wiele rzeczy łatwo przewidzieć, ale też nie jest jakoś szczególnie odtwórcza, postać Martina Li raczej nie była tak mocno eksploatowana w poprzednich grach (komiksów nie czytam więc nie za wiele wiedziałem o tej postaci).

Wielki plus, że twórcy oddają nam doświadczonego parkera, postacie wspominają o walkach z ikonicznymi postaciami, które pajęczak już kiedyś stoczył. 

Nie ma już szlochania na bieżąco po wujku benie.

 

Grałem w polskiej wersji językowej i jestem dość pozytywnie zaskoczony, głosy raczej zostały dobrane całkiem fajnie, a po pierwszym trailerze strasznie kręciłem nosem.

 

Grafika, no cóż, ciężko tu coś powiedzieć, jak dla mnie kolejny top tej generacji, nowy jork jest odwzorowany fantastycznie, cieszy przywiązanie do detali jak np. w raz z postępem w grze pojawiające się centra medyczne, a przecież po samych ulicach raczej się nie poruszamy. Na prosiaku z hdr naprawdę ładnie to wszystko wygląda.

 

Aktywności w samej grze jest od ch0ja, ale jakoś tak wciągnęło mnie ich wykonywanie, mimo, że nienawidzę tych typowo ubi zapełniaczy.

Platynka wpadła prawie z wielką przyjemnością, bo ilość przestępstw na ulicach później doprowadza do szału.

 

Pewnie pominąłem wiele kwestii ale generalnie grę bardzo polecam, jakimś ogromnym fanem pajęczaka nie jestem (im batman rlz) ale naprawdę insomniac wypluł nam kawał dobrego kodu.

 

ps. też uważam GoW za lepszą grę, no ale klimaty nordyckie są dla mnie boge więc gra ma naturalną przewagę :usmiech:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.