Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

O pierwszym i nie o trofeach z dodatku, tylko że dodatek uniemozliwił wbicie trofeum tym, którzy nie zdążyli go zdobyć PRZED wyjściem dodatku - zmieniły się wymagania, bo dodatki w grach tego typu to coś, co integruje się z resztą gry i zmienia panujące w niej zależności i zasady. Spider-Man nie ma MMO-naleciałości, więc mu to nie grozi.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Square napisał:

A to możesz napisać, co się zmieniło? Które trofeum jest "uszkodzone"?


Nie "uszkodzone", tylko bez dodatku nie wbijesz :)

 

Cytat

Suited for War trophy_silver.png
Have all armor and weapon slots equipped with Legendary or Exotic gear.

As of patch 2.0.0 (9/15/15), this trophy can only be obtained by those that have purchased The Taken King DLC. It is impossible to obtain a Legendary Ghost outside of Taken King activities.


No i nie ciągnijmy tu tego tematu, bo to nie dotyczy Spider-Mana :)
A wracając do pajączka... Można już NG+ odpalać, czy dopiero w przyszłym tygodniu?

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że dalej nie dodali możliwości mieszania audio i napisów. Za to jest jakieś friendly combat.

 

4 godziny temu, Szymek_PL_ napisał:

sprawdzal ktos?? Trudniejszy ten najwyzszy poziom??

Ciężko stwierdzić na NG+, bo początek jest bardzo łatwy, skoro mamy do dyspozycji wszystkie ulepszenia itp. Zobaczy jak będzie dalej, ale jakiegoś wyzwania bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem godzinę temu i przy okazji wpadła platynka. Świetna gierka, szacun dla Insomaniaków za jedną z najlepszych gier o superbohaterze ever. Rocksteady może czuc się zagrożone i choć ja zawsze będę #teambatman to Spidey mnie rozwalił a końcówka jest tak mocarna, że trzeba sprawdzić samemu. W tej grze jest przemyślane wszystko, od razu widać, że to konkretna wizja studia, bez żadnych filmowych adaptacji, to własna wersja historii tak samo jak w Batman Arkham. 

 

Kilka dni przerwy i sprawdzę się w nowym poziomie trudności bo i tak już grałem na wyzszym. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...