Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wredny napisał:

Bo jest przecena i za 54zł aktualnie to bym łyknął

Za taką cenę jak najbardziej warto.

 

Niestety podział tego dodatku na trzy osobne części mocno mu szkodzi, odczują to szczególnie Ci co narzekali na zbyt dużo "powtarzanej aktywności" w podstawce. Szkoda, bo można było to wydać jako całość z ograniczeniem tych atrakcji, a skupieniem się mocniej na misjach fabularnych czy też fajnych starciach. Tak niestety dostajemy kolejne wersje przestępstw/magazynów, które niby oferują nowe wersje wrogów, ale efekt jest taki, że zamiast fajnych starć męczymy się z kolejnymi coraz bardziej bardziej chaotycznymi walkami z mobami.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj ze 2h i jak dla mnie bez szału graficznego. Z miejsca powyłączałem chromatic aberration, grain i tak z połowę zredukowałem blura, oraz rozjaśniłem ekran bo obraz za dobry niestety nie był. Po tym było znacznie lepiej, ale niestety frame pacing w tej grze jest skopany i nie można mówić o prawdziwym 30fps (gram na Pro). Co do samej rozgrywki to też nie powala, taki zmodyfikowany system walki z Batmana z o wiele przyjemniejszym przemieszczaniem się przez miasto, które sprawuje się świetnie. Fabularnie podobna sytuacja. Mam nadzieje, że po pierwszym tylko poprawnym wrażeniu gra z biegiem czasu bardziej będzie mi się podobać. Najnowszy Assasyn leżący na półce, jak patrzę na niego wydaje się mówić do mnie, że będzie lepszą, ciekawszą grą. Zobaczymy, na razie gram w to bo nie lubię zaczynać kilka gier na raz.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
6 godzin temu, King Arthur napisał:

 było znacznie lepiej, ale niestety frame pacing w tej grze jest skopany i nie można mówić o prawdziwym 30fps (gram na Pro). 

No coz, analiza DF pokazuje ze jest sztywniutko, ponadto gra ma minimalny input lag na poziomie 3/4ms, jak na open world to jest miraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...