Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

DLC skonczone..jak komus podpasowala  podstawka powinnien sie nim zainteresowac. Fajnie ze jest to calkiem nowa historia i absolutnie grajac nie czuc ze zostalo cos wyciete z podstawki ;) Grania na jakies 10h jesli chodzi o historie, do tego dochadza wyzwania, czyszczenie baz (swoja droga ze wzgeldu na nowych przeciwnikow jest troszke trudniej) no i czyszczenie dzielnic (sa nowe misje) ale nie wszystkich bo w kazdym DLC sa to 4-5 dzielnic (przewaznie Central Park wyznacza granice). Jesli ktos ma obawy przed calym pakietem spokojnie moze sb sprawdzic tylko pierwsze bo dobrze obrazuje z czym to sie je ;) Szkoda tylko ze nie dodali zadnym nowych umiejetnosci  Pajakowi no i zdecydowanie lepiej bym sie bawil gdyby akcja DLC rozgrywala sie w roznych porach ( pierwsze to noc). Ogolnie dla fanow podstawki zdecydowanie warto  

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Jeżeli podstawkę ogrywałeś na hardzie to raczej nie, poniżej mój wpis jak przechodziłem NG+. Jezeli chodzi o DLC to jest może kilka momentów, że trzeba uważać, bo bardzo szybko można zginąć.

W dniu 25.10.2018 o 19:01, Square napisał:
W dniu 20.10.2018 o 13:42, Square napisał:
W dniu 20.10.2018 o 12:33, Szymek_PL_ napisał:

sprawdzal ktos?? Trudniejszy ten najwyzszy poziom??

Ciężko stwierdzić na NG+, bo początek jest bardzo łatwy, skoro mamy do dyspozycji wszystkie ulepszenia itp. Zobaczy jak będzie dalej, ale jakiegoś wyzwania bym się nie spodziewał.

 

Jestem pod koniec trzeciego aktu i zginąłem łącznie trzy razy na własne życzenie.

  Ukryj zawartość

Raz w walce z Mr Negativem w pociągu bo źle robiłem uniki i dwa razy podczas bujania się na sieci podczas halucynacji wywołanych ukąszeniem Skorpiona.

 

Jak ktoś przeszedł na Hardzie to nie będzie miał najmniejszych problemów aby ukończyć ten nowy poziom (no chyba, że jeszcze ostatnie walki mnie czymś zaskoczą, w co wątpię).

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, Banan91PL napisał:

Dawno plejke nie odpalałem jak mam wersje deluxe to te nowe dlc już można gra ? Spoko są?

Podstawka lepsza fabularnie, ale jak komuś mało SM to warto ograć.

 

3 godziny temu, balon napisał:

No ja mam pożyczonego pająka ale to jest tak dobra gra, że chciałbym dać zarobić devowi.

W takim razie kupuj pełną wersję z PSS https://store.playstation.com/en-pl/product/EP9000-CUSA11995_00-0000000000MSMDLX

Odnośnik do komentarza

@SquareDzięki ale zdecydowanie #teampudełka, tym bardziej że ma zostać dla potomnych (chociaż podstawka w razie w będzie działać)

 

@Wredny dzięki ale podstawkę mam pożyczoną (bo nie przepadam za sandboxami i komiksami) i myślałem, że mi nie podejdzie. Podeszło bardzo. Tak więc jak kupię to z dodatkowym contentem. Jak nie zapowiedzą to wtedy kupię podstawkę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem pająka i pomaksowałem co mi się podobało czyli plecaki, gołębie, zagadki Cat Women, stacje i laboratorium. Na bank nie robię tych baz, magazynów itp kill rooms.

Bardzo dobra gierka nawet dla takiej osoby jak ja, która nie przepada za Spidermanem (oglądałem całe pół pierwszej części w życiu) i nie kocha się z sandboxami. 

Wsio tu mi zagrało. Grafika robi mocno, audio, movement (mega), fabuła (taaak bardzo dobra jak na otwarty świat i typa w rajtuzach, baaaa nawet z odważnymi zdarzeniami), mega solid frametr. No dobra jedna rzecz mi się nie podobała. Noc wygląda poprostu słabo, o wiele gorzej niż dzień. 

Aha w ogóle nie rozumiem narzekania na dużo znaczników i pierdół do robienia. Gierka w ogóle nie wymaga grindu i robienia pobocznych. Kto nie chce może się skupić na bardzo ciekawym i intensywnym głównym wątku. Polecam. Klasyczne 9/10. 

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
W dniu 31.01.2019 o 14:56, balon napisał:

@SquareDzięki ale zdecydowanie #teampudełka, tym bardziej że ma zostać dla potomnych (chociaż podstawka w razie w będzie działać)

 

@Wredny dzięki ale podstawkę mam pożyczoną (bo nie przepadam za sandboxami i komiksami) i myślałem, że mi nie podejdzie. Podeszło bardzo. Tak więc jak kupię to z dodatkowym contentem. Jak nie zapowiedzą to wtedy kupię podstawkę.

 

Gra się swietnie sprzedaje więc to kwestia czasu kiedy beda wydawali ja wraz z wszystkimi DLC

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

Season Pass był dość szybko w promocji za 54 PLN i na bank będzie jeszcze nie raz. Jak wyjdzie wersja GOTY (jeżeli wyjdzie) to będzie za pełną cenę jak nowa gra, to o jakiej stracie piszesz?

Pewnie o takiej, że nie da się odsprzedać :ragus: :cebula:

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem marvela i dc, uwielbiam gry i filmy z superbohaterami. Spiderman wygląda naprawdę obiecująco jako gra i mam zamiar w najbliższym czasie ja kupić. Oglądałem ostatnio dłuższy lets play i mam takie pytanie do osób które grały. Podczas walk na tym filmie Peterowi przez cały czas nie zamyka się gęba, cały czas nawija itd. Do tego jego teksty były tak czerstwe i na poziomie gimbazjalnym że aż irytujące. Można te jego komentarze jakoś wyłączyć, zmniejszyć ich częstotliwość występowania? (podejrzewam że nie) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...