Skocz do zawartości

SzczurekPB

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, balon napisał:

No ja mam pożyczonego pająka ale to jest tak dobra gra, że chciałbym dać zarobić devowi.

To kupuj podstawkę, bo jakiekolwiek GOTY byłoby przegięciem w przypadku contentu tak wyraźnie z niej wyciętego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@SquareDzięki ale zdecydowanie #teampudełka, tym bardziej że ma zostać dla potomnych (chociaż podstawka w razie w będzie działać)

@Wredny dzięki ale podstawkę mam pożyczoną (bo nie przepadam za sandboxami i komiksami) i myślałem, że mi nie podejdzie. Podeszło bardzo. Tak więc jak kupię to z dodatkowym contentem. Jak nie zapowiedzą to wtedy kupię podstawkę.

Edytowane przez balon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra skończyłem pająka i pomaksowałem co mi się podobało czyli plecaki, gołębie, zagadki Cat Women, stacje i laboratorium. Na bank nie robię tych baz, magazynów itp kill rooms.

Bardzo dobra gierka nawet dla takiej osoby jak ja, która nie przepada za Spidermanem (oglądałem całe pół pierwszej części w życiu) i nie kocha się z sandboxami. 

Wsio tu mi zagrało. Grafika robi mocno, audio, movement (mega), fabuła (taaak bardzo dobra jak na otwarty świat i typa w rajtuzach, baaaa nawet z odważnymi zdarzeniami), mega solid frametr. No dobra jedna rzecz mi się nie podobała. Noc wygląda poprostu słabo, o wiele gorzej niż dzień. 

Aha w ogóle nie rozumiem narzekania na dużo znaczników i pierdół do robienia. Gierka w ogóle nie wymaga grindu i robienia pobocznych. Kto nie chce może się skupić na bardzo ciekawym i intensywnym głównym wątku. Polecam. Klasyczne 9/10. 

Edytowane przez balon
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.01.2019 o 14:56, balon napisał:

@SquareDzięki ale zdecydowanie #teampudełka, tym bardziej że ma zostać dla potomnych (chociaż podstawka w razie w będzie działać)

@Wredny dzięki ale podstawkę mam pożyczoną (bo nie przepadam za sandboxami i komiksami) i myślałem, że mi nie podejdzie. Podeszło bardzo. Tak więc jak kupię to z dodatkowym contentem. Jak nie zapowiedzą to wtedy kupię podstawkę.

Gra się swietnie sprzedaje więc to kwestia czasu kiedy beda wydawali ja wraz z wszystkimi DLC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2019 o 09:40, kufir napisał:

Gra się swietnie sprzedaje więc to kwestia czasu kiedy beda wydawali ja wraz z wszystkimi DLC

Oby bo chętnie bym wrócił do pajką i ograł te dlc, ale nie chce mi sie tracić kasy na wersję cyfrowe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Season Pass był dość szybko w promocji za 54 PLN i na bank będzie jeszcze nie raz. Jak wyjdzie wersja GOTY (jeżeli wyjdzie) to będzie za pełną cenę jak nowa gra, to o jakiej stracie piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Square napisał:

Season Pass był dość szybko w promocji za 54 PLN i na bank będzie jeszcze nie raz. Jak wyjdzie wersja GOTY (jeżeli wyjdzie) to będzie za pełną cenę jak nowa gra, to o jakiej stracie piszesz?

Pewnie o takiej, że nie da się odsprzedać :ragus: :cebula:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem fanem marvela i dc, uwielbiam gry i filmy z superbohaterami. Spiderman wygląda naprawdę obiecująco jako gra i mam zamiar w najbliższym czasie ja kupić. Oglądałem ostatnio dłuższy lets play i mam takie pytanie do osób które grały. Podczas walk na tym filmie Peterowi przez cały czas nie zamyka się gęba, cały czas nawija itd. Do tego jego teksty były tak czerstwe i na poziomie gimbazjalnym że aż irytujące. Można te jego komentarze jakoś wyłączyć, zmniejszyć ich częstotliwość występowania? (podejrzewam że nie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można, ale jak masz w miarę nowoczesny telewizor to można skorzystać z opcji mute.

Pożyczyłem gierkę i dobiłem do 68%, potem przerzuciłem się na DS3 i wcale mi się do tego nie chce wracać.

Niby fajna, ładna, wszystko gra - ale jakaś taka... bez jaj ta gra, Batmany mi się bardziej podobały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem grę trzy razy + wszystkie dodatki i nie pamiętam aby podczas walki Parker nawijał na okrągło. Jedyne co mi przychodzi na myśl to korzystanie z konkretnego ulepszenia stroju, jak możesz zapodaj link do tego co oglądałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, genjuro napisał:

Jestem fanem marvela i dc, uwielbiam gry i filmy z superbohaterami. Spiderman wygląda naprawdę obiecująco jako gra i mam zamiar w najbliższym czasie ja kupić. Oglądałem ostatnio dłuższy lets play i mam takie pytanie do osób które grały. Podczas walk na tym filmie Peterowi przez cały czas nie zamyka się gęba, cały czas nawija itd. Do tego jego teksty były tak czerstwe i na poziomie gimbazjalnym że aż irytujące. Można te jego komentarze jakoś wyłączyć, zmniejszyć ich częstotliwość występowania? (podejrzewam że nie) 

Jako fan DC/Marvel jesteś zapewne świadomy, że to niejako znak rozpoznawczy Pająka (forma rozładowania stresu podczas starć). W komiksach nieraz zresztą dostawał po dupie przez to, a sam Wolverine wolałby wbić sobie szpony w kolano niż słuchać Spider-Mana ale to właśnie część "uroku osobistego" bohatera. To tak jakby zakazać Hulkowi niszczyć ;) Zresztą to jedna z jego mocy. Dzięki sucharom często wyprowadzał przeciwników z równowagi (pojedynek z

Spoiler

duetem Rhino & Scorpion)

a to pozwalało uzyskać przewagę w walce.

Nie można wyłączyć tego ale dotyczy to właściwie tylko otwartych walk i reagowania na "random events" w mieście. I szczerze? Jakoś w ogóle mi nie przeszkadzały.

EDIT: Już wiem w czym problem. Zmień na wersję angielską. Suchary lepiej brzmią w oryginalnym języku plus przekład na polski może być często wyrwany z kontekstu ewentualnie tłumacz poleciał w oryginalność zastępując typowe żarty sytuacyjne na rodzimy grunt.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiem ze to jego znak rozpoznawalny, ale w filmach mi to nie przeszkadza, a na tym filmie brzmi słabo. Przynajmniej ja to tak odbieram. I tak kupię bo gra wygląda zacnie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest sam początek dodatku gdzie specjalnie jest dodana taka seria tekstów. Nie przejmowałbym się na twoim miejscu. No chyba, że chcesz tak jak ten koleś grać po polsku to nie polecam z uwagi na sztuczność dubbingu i błędy techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi