Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, SlimShady napisał:

Zwykła wersja czy Gold? Jak jest z jakością dodatków fabularnych?

Poziom normal będzie odpowiedni dla średnio-zaawansowanego?

Ja kupiłem gold ale nie warto. Jeden ok dodatek daughters i jeden dobry end od Zoe. Reszta to kaszanka.  

 

Zwykłą wersję kup i przejdź bo gra zacna. Co do poziomu trudności to pytanie nie do mnie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@SlimShady Podstawka, a jak będzie Ci mało po skończeniu, to dokup sobie season passa, ale za nie więcej niż 40-50zł :lapka:

Normal będzie w sam raz na pierwsze przejście bez zbytniego spinania się :)

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem właśnie po raz pierwszy RE 7. Nie wiedziałem o czym to będzie bo miałem to gdzieś jak zobaczyłem wczesne zapowiedzi i rozgrywkę rodem z niezależnych horrorów z Peceta. Nie mówiąc już o tym, że moje ulubione residenty to 5,6 i Revelations.

Jednak gierka okazała się konkretnym horrorem z dużą dawką gore i szczyptą humoru. Od początku do końca czułem napięcie i nawet byłem zainteresowany fabułą. Jednak Capcom to najlepsza obecnie firma produkująca gry AAA. Cieszy mnie też to, że wg plotek kolejna część również będzie w tym stylu, a seria strzelanek zostanie z boku w postaci RE2 Remake.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem darmowe DLC do RE7 z Chrisem w roli głównej więc nie wiem skąd ta nagonka na chciwość Capcomu. Cały rok grałem w MH World i do dzisiaj wchodzę zobaczyć jakie darmowe DLC znowu wrzucili. 

Co do tego DLC Not A Hero to było spoko, fajnie łączy RE7 z resztą. Mógłbym za nie zapłacić.

 

Nie mogę się nadziwić, że Capcom od początku lat 90 do dnia dzisiejszego dostarcza takie genialne gry z niemal każdego gatunku. 

Prawdziwi bogowie branży.

Edytowane przez devilbot
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

5 i 6 w coopie za(pipi)iste. Ale ja głównie grywam w te dodatkowe tryby Mercenaries w 5/6 i Raid Mode w Revelations dla punktów. "Fabuły" nie śledzę.

Revelations to dla mnie najlepsze residenty jakie wyszły. Nawet RE2R będzie miało taki sam gameplay czy wam się to podoba czy nie.

Ogólnie nic od tej serii nie wymagam ot popierdółka do postrzelania ale po ograniu VII trochę się zmieniło i czekam na podobną VIII. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, devilbot napisał:

Właśnie ukończyłem darmowe DLC do RE7 z Chrisem w roli głównej więc nie wiem skąd ta nagonka na chciwość Capcomu. Cały rok grałem w MH World i do dzisiaj wchodzę zobaczyć jakie darmowe DLC znowu wrzucili. 

Co do tego DLC Not A Hero to było spoko, fajnie łączy RE7 z resztą. Mógłbym za nie zapłacić.

 

Nie mogę się nadziwić, że Capcom od początku lat 90 do dnia dzisiejszego dostarcza takie genialne gry z niemal każdego gatunku. 

Prawdziwi bogowie branży.

No ale za darmo dali a ludzie jeszcze pretensje mają że DLC Capcom za free daje :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.12.2018 o 00:31, devilbot napisał:

5 i 6 w coopie za(pipi)iste. Ale ja głównie grywam w te dodatkowe tryby Mercenaries w 5/6 i Raid Mode w Revelations dla punktów. "Fabuły" nie śledzę.

Revelations to dla mnie najlepsze residenty jakie wyszły. Nawet RE2R będzie miało taki sam gameplay czy wam się to podoba czy nie.

Ogólnie nic od tej serii nie wymagam ot popierdółka do postrzelania ale po ograniu VII trochę się zmieniło i czekam na podobną VIII. 

Widać, że nie poznałeś tej serii wtedy co było trzeba:) To są akurat najgorsze części w kolejności - 6 dno, 5 - da się pograć ale poziom niżej od 4. Revelations bardzo fajne, właśnie ogrywam na 3Dsie.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@up

Masz problem z tym, że podoba mi się gra która tobie nie. Spoko.

 

Jak już piszę w temacie to mogę dodać, że przeszedłem płatne DLC "End Of Zoe". Totalnie imo nie potrzebne nic nie wnosi fabularnie, a gameplayowo na godzinę.

Spoiler

Szukamy antoidotum dla zoe, zabijamy bosa podajemy jej antidotum, finał. Poprowadzone średnio i już mogli se darować Jacka jako swamp thinga. 

 

Pierwsze darmowe spoko. Tak to VII sztos gierka.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Prz

Spoiler

Przybywa na końcu ocalić głównego bohatera wraz z innymi komandosami umbrelli. Teraz jest to blue umbrella która naprawia zło wyrządzone przez wczesniejszą umbrellę. Oni nie ufają do końca chrisowi a chris im. Dodatkowy scenariusz z chrisem ukazuje polowanie chrisa i pogoń za ostatnim z po(pipi)ej rodziny czyli synkiem. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z serią RE. Ograłem tylko 4 i 5 jako dziecko grałem też w RE3 ale mi nie podeszła. 

 

7 jest zupełnie inna od tego co znałem wcześniej. Nigdy nie rozumiałem dlaczego o RE4 czy 5 mówi się survival horror. 7 to ładnie wyjaśnia. 

 

Gierka trudna, klimatu nie można odmówić. Nawet też straszna, w VR pewnie jeszcze bardziej chociaż ja bym tego w taki sposób nie ogrywał. 

 

Jedynie co mnie denerwuje to nieśmiertelność niektórych postaci ale do tego idzie się przyzwyczaić. Tak samo jak do samej gry, pozniej już tą groza gdzieś ulatuje gdy zrozumie się jak to wszystko działa. Capcom w tej generacji zdecydowanie jest w formie. 

Odnośnik do komentarza

Madhouse jest kompletnie bezsensowny przy braku możliwości biegania (kto w ogóle wpadł na taki debilizm?)... Przy najtrudniejszym (z tego tylko powodu) pierwszym bossie, a raczej bosicy można dostać wścieklizny i wybiegnąć z tą siekierą na ulicę... Ta gra to porażka, mimo że potencjał był ogromny i klimatem w końcu powracał do prawdziwych RE (z litości pominę motyw telepatii zainfekowanych).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Po rozpoczęciu walki, musisz go unikać tak długo aż się nie odpali nowy event (nie pamiętam już co to było, chyba gdzieś wsadził te "nożyce"). Dopiero po tej animacji staje się wrażliwy na ciosy. Bardzo głupi pomysł deweloperów, przez to jest to jedna z dwóch najtrudniejszych walk na Madhouse... Chyba że chodzi Ci o coś innego...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...