Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu dorwalem rudzielca i w ciągu 3 dni udało mi sie w pierwszej czesci uzyskac piekny pucharek ; ) Oczywiscie jako wisenka na torcie Slippery Climb na speed runie. Brakowaly mi 3 sekundy dla platynowego czasu ale nie mam zamiaru juz tego powtarzac ;p W sumie zostalo mi tylko przejscie Ascent Storm Speed Runa to wtedy bedzie ale chyba dla relaksu zabiore sie za kolejna czesc ; )

 

kknIioQ.jpg

 

BTW: Czyzbym zczitował gre? ; ) 

 

hDqniBv.jpg

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie skończyłem pierwsze go Crasha.Gra jest genialna! Specjalnie dla niej kupiłem niedawno konsole.Trochę nie rozumiem narzekania na skok bo nie miałem z nim żadnego problemu .Być może ludzie za bardzo się przyzwyczaili się do gier które same się przechodzą krzyżykiem .Będę się starał zdobyć platynę i dlatego mam pytanie .Czy zdobywa się buty do szybszego biegania ?Być może czegoś nie zobaczyłem bo całą grę przeszedłem na fazie  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Specjalnie pobrałem oryginalnego Crasha z PSX na PS3, gram na tym samym telewizorze co N. Sane Trilogy, po ograniu kilku poziomów stwierdzam, że to jednak nie było złudzenie, sterowanie jest znacznie lepsze, w N. Sane cały czas spadałem w przepaść, tutaj na razie ani razu, ale zobaczymy przy poziomach z mostem i w świątyniach ze świetlikami, które mi sprawiały najwięcej kłopotów w N. Sane :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
10 godzin temu, sprite napisał:

To zobaczysz jak się dopiero będziesz denerwował przy czasówce Stormy Ascent.

 Ja sobie zostawilem time trial na sam koniec. Za jakis czas zrobie trojeczke i w tedy bedzie jazda bez trzymanki. Nie lubie meczyc jedna gre bez przerwy, zeby nie zmeczyc materialu.

Odnośnik do komentarza

Sunset mega wkurzający, zanim zacząłem triale w 1ce bardzo bałem sie High Road oraz Road to nowhere bo sie na YT naoglądałem, a przyszło co do czego to Sunset najwiecej mi krwi napsuł. Przez weekend posiedziałem troche przy stormy, i myślę że na dniach zalicze czasówke. Zacząłem również już 3ke i jest mega dziwnie, nuda, nie porywa mnie chyba zmęczenie materiałem. Nadal 2ka IMO najlepszy Crash :)  tylko szkoda, że w remake'u tego już tak nie widać. Wczoraj też włączyłem oryginalnego Crasha 2 na PSXie i straciłem 4h na granie z synkiem kuzyna. O wiele lepiej mi się grało niż w NSane.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mani napisał:

Sunset mega wkurzający, zanim zacząłem triale w 1ce bardzo bałem sie High Road oraz Road to nowhere bo sie na YT naoglądałem, a przyszło co do czego to Sunset najwiecej mi krwi napsuł. Przez weekend posiedziałem troche przy stormy, i myślę że na dniach zalicze czasówke. Zacząłem również już 3ke i jest mega dziwnie, nuda, nie porywa mnie chyba zmęczenie materiałem. Nadal 2ka IMO najlepszy Crash :)  tylko szkoda, że w remake'u tego już tak nie widać. Wczoraj też włączyłem oryginalnego Crasha 2 na PSXie i straciłem 4h na granie z synkiem kuzyna. O wiele lepiej mi się grało niż w NSane.

 

Oczywiście, że zmęczenie materiałem.

Po zdobyciu platyny w jedynce, dwójki i trójki nawet nie tknąłem. Ile jeszcze grania przede mną :obama:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, sprite napisał:

Ja robiłem 3 platynki pod rząd i grało mi się wybornie :banderas: 

 

Tez mógłbym, tak zrobić, ale po co gonić, skoro mogę cieszyć sie gra przez dłuższy czas, przy nieco wolniejszym tempie. Granie, po raz kolejny w ta sama cześć to nie to samo, dlatego tak dobrze sie bawiłeś. Ja nie chce, żeby tan czas przeminął. 

 

P.S

Obym do premiery MediEvil'a sie wyrobił. 

6 godzin temu, Mani napisał:

 

Myślałem, że tylko mi ta animacja jakaś dziwna sie wydaje.

Straszna kiepa. Kuje w oczy, ze hej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.