Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pro ponoc najbardziej rozgrzewa się przy Horizon. Przy FF XV na ustawieniach pod Pro przez pewien czas konsola chodziła głośniej ale po ostatniej aktualizacji systemu jest lepiej.

 

Sprawdziłem RE7 i NiOh w wersjach Pro Enhanced i maszyna chodzi cicho i nie nagrzewa się jakoś mocno. Widocznie zalezy od gry. Albo Prosiaki z premierowego rzutu mają taką przypadłość.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pytasz o BF1?

na zwykłej plejce była dynamiczna rozdziałka przeważnie cały czas 900p i fps pływał bardzo mocno, na PRO jest stałe 1080p co robi bardzo dużą różnice tutaj, obraz jest dużo bardziej ostry, trawa bardziej szczegółowa i fps blisko 60 klatek, w trybach do 30 graczy pewnie i tyle trzyma.

 

Pro brałem na premiere i przez pewien czas miałem 2 konsole, różnica w BF1 dla mnie jest ogromna, widoczna od razu gołym okiem.

 

Jak chcesz liczby to tu jest sporo, drugi post z tabelkami

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1324251

 

no i tryb Turbo dla gier bez patcha na Pro jako dodatek

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

TV bez opcji 4K, niestety. I fakt, z kwestii technicznych framerate od zawsze był dla mnie niezmiernie ważny. Rozdzielność to - mówiąc szczerze - dalszy plan. To właśnie z racji klateczek odpuściłem sobie zakup The Surge i Nioh. Byłem na nie zdrowo nagrzany, ale smutne 30fps'ów na gołej PS4-ce skutecznie mnie odstraszyło.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

TV bez opcji 4K, niestety. I fakt, z kwestii technicznych framerate od zawsze był dla mnie niezmiernie ważny. Rozdzielność to - mówiąc szczerze - dalszy plan. To właśnie z racji klateczek odpuściłem sobie zakup The Surge i Nioh. Byłem na nie zdrowo nagrzany, ale smutne 30fps'ów na gołej PS4-ce skutecznie mnie odstraszyło.

 

Eee, ale Nioh ma 60 FPS na zwyklej tez, w gorszej rozdzialce ino. 

Jesli nie masz 4K TV i zabki nie sa dla Cb mega wazne, bo PS4 zwykle i tak w wiekszosci trzyma je dosc solidnie, ja bym sie zastanowil.

Odnośnik do komentarza

Panowie, robię przymiarki do zakupu Pro. I z tej okazji pytanie do osób solidnie rozeznanych w temacie: Nioh, Little Nightmares, The Surge... to gry w których różnica jakości faktycznie jest odczuwalna (chodzi o 60fps oczywiście). Czy jest ich więcej?

Na Pro gry chodzą płynniej tj. Boost mode a sam obraz w niektórych grach np. Uncharted 4 czy Rise of the TR to przepaść na korzyść Pro względem zwykłej PS4 i to wszystko na tv 1080p.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość aphromo
6 godzin temu, Moldar napisał:

Czy ps4 odtworzy płytę z filmem ultra hd? Oczywiście nie w 4k, ale czy odtworzy to w full hd. Zastanawiam się kilka filmów kupić, to już wolałbym przyszłościowo w 4k kupić.

 

 

PS4Pro nie ma napedu UHD BR.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2017 o 00:58, Amer napisał:

TV bez opcji 4K, niestety. I fakt, z kwestii technicznych framerate od zawsze był dla mnie niezmiernie ważny. Rozdzielność to - mówiąc szczerze - dalszy plan. To właśnie z racji klateczek odpuściłem sobie zakup The Surge i Nioh. Byłem na nie zdrowo nagrzany, ale smutne 30fps'ów na gołej PS4-ce skutecznie mnie odstraszyło.

 

Nioh ma 60 fps na zwykłej i na pro. Na pro masz 1080p60fps a na zwykłej 720p60fps. Dodatkowo nioh na pro ma hdr i gra nabiera przez ten efekt fajnych rumieńców.

 

Po ograniu podstawki nioha na zwykłej, teraz planuje kupić białe pro i sezon passa do nioha głównie przez hdr.

 

 

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupilem bialego Prosiaka i jestem oczarowany ta konsola, a nie sprawdzilem nawet polowy tego co kryje. Mam Panasonica 4K (niestety bez hdr) i roznica miedzy jakoscia obrazu u mojego brata (standardowe PS4), a moim tv jest duza. Tak, czasami sie lekko grzeje, ale planuje jej lekko pomoc podkladkami filcowymi na 6-8 mm wyskosci. Czy powinienem wiedziec cos odnosnie ustawien wzgledem poszczegolnych tytulow? Czy wsparcie dla Pro maja wszystkie gry lecz niektore ponadto maja opcje HDR? 

Przede mna tyle zabawy, ze nie wiem jak obskocze dwie konsole.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Nie kazda ma wsparcie niestety, jest tryb turbo w ustawieniach systemowych ktore daje boosta do framerate w grach bez wsparcia, jesli byly z tym jakies problemy. 

Szkoda ze nie masz HDR, w mojej opinii gry duzo zyskuja w tym trybie. Przed odpaleniem sprawdz settings bo kilka gier ma rozne opcje na Pro.

Odnośnik do komentarza

Moja biała przy maksymalnym obciążeniu (exy w 4K, Wolfenstein) wchodzi na wysokie obroty i dosyć hałasuje. Co ciekawe poprzedni czarny prosiak wbijał na wysokie obroty i tak zostawał, biała zaś faluje. Prosiak stoi na podstawce w pionie, zdjąłem górną pokrywę i oparłem ją o konsolę, konsola chodzi dużo ciszej przy pełnym obciążeniu. Niestety Sony z chłodzeniem w PS4 nie zaszalało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...