Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciaz cisne na ps4 fat mgs edition. Z tym, ze chodzi juz glosno i to nie jest wina pasty, bo konsolka ma tydzien po wymianie i nie da sie grac nawet na sluchawkach. Szukam konsoli ktora ja zastapi. Jako ze nie specjalnie mi sie spieszy to poczekam na wyprzedaze Black Friday albo do Swiat.  Teraz to juz zapoluje na legendarnego prosiaka :dynia:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MEVEK napisał:

Z tym, ze chodzi juz glosno i to nie jest wina pasty, bo konsolka ma tydzien po wymianie i nie da sie grac nawet na sluchawkach.

To jest wina pasty, nie wiem czy sam wymieniałeś czy komuś zlecałeś ale kilka osób tutaj na forum wymieniało kilka razy pastę bo nowa nie spełniała swojego zadania, u siebie wymieniałem w FACIE na GELID  GC extreme(którą na tym forum ktoś polecał) i jak ręką odjął dwa lata spokoju aż poszła do żyda, kumplowi też wymieniłem na tą pastę, trzeci rok już jest git i zadowolony klaszcze uszami. Aha z pastą były również thermopady wymieniane :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem ten sam problem rok temu kupiłem pro z fifa 18 ,konsola od początku wydawała się trefna ,jak się grało w gierki hd to pol biedy ale jak kupiłem sobię nowye tv to konsola odlatywała ,

Wczoraj kupiłem sobie wersje z Spidermanem , odpalam pro Evolution soccer, gdzie rozpierdzielał mi poprzednia konsole tak,że trzeba było grać na słuchawkach.Na nowej konsoli nic prawie nie słychać...

Na starej też próbowałem wymianę pasty i uja to dało.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, potestowałem najnowszego bundla z RDR2 (cuh-7216b) na gierkach wymagających i jest na prawdę super, kultura pracy jak w XOX.

Obecnie przetestowane:
Najnowszy COD, RDR2, Spiderman, Wiedźmin 3, AC: Origins, GTS, PES 2019, NBA Live 19, Soulcalibur 6 (na razie tyle zainstalowałem gier ale myślę, że na każdej grze będzie tak samo).

Na starym prosiaku, wszystkie ty gry wchodziły na wyższy bieg. COD i PES 19 najbardziej a teraz cisza!
W RDR 2 sporadycznie i bardzo subtelnie zaszumi na parę sekund i dalej cisza. (testowane w nocy w zupełnej ciszy). Naprawdę konsola jest bardzo bardzo cicha!

Jakość wykonania konsoli, dla mnie duzo lepsza niż w poprzednim modelu, wszystko dobrze spasowane i ma się wrażenie jakby to była jedna bryła. Kabel zasilajacy w końcu taki jak w fatce - ten pinowy był bardzo niefajny. Pad też wydaje się solidniejszy a gałki są wyżej, dzięki temu gra się lepiej w FPS.

Póki co jestem zadowolony!

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2018 o 15:40, Kolos28 napisał:

Jakość wykonania konsoli, dla mnie duzo lepsza niż w poprzednim modelu, wszystko dobrze spasowane i ma się wrażenie jakby to była jedna bryła. Kabel zasilajacy w końcu taki jak w fatce - ten pinowy był bardzo niefajny. Pad też wydaje się solidniejszy a gałki są wyżej, dzięki temu gra się lepiej w FPS.

Póki co jestem zadowolony!

na DigitalFoundry przy recenzji sprzętu mówią że to jest dokładnie to samo, ten sam plastik i wizualnie jest 1:1 w stousunku do poprzednich PRO, jedyna różnica to tylko ten kabel. O padzie nic nie wspominają więc zapewne nie ma żadnych różnic. Oglądałem też różne unboxing i jak dla mnie pad to zwykły V2.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

16 minut temu, Kolos28 napisał:

Kabel zasilajacy w końcu taki jak w fatce - ten pinowy był bardzo niefajny

 

Czemu pinowy był niefajny? Moim zdaniem lepszy niż zwykła ósemka, który przy podnoszeniu konsoli bardzo łatwo się wypina (a, że czasem odłączam kabel od internetu czy hdmi to zdarza mi się wypiąc przypadkiem konsole i potem mam ekran serwisowy, że źle wyłączylem konsole przy pinie to sie nie zdarzało) 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Be_ napisał:

 

 

Czemu pinowy był niefajny? Moim zdaniem lepszy niż zwykła ósemka, który przy podnoszeniu konsoli bardzo łatwo się wypina (a, że czasem odłączam kabel od internetu czy hdmi to zdarza mi się wypiąc przypadkiem konsole i potem mam ekran serwisowy, że źle wyłączylem konsole przy pinie to sie nie zdarzało) 

Ja nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że ósemka się łatwo wypina, ale w PS4 przy podnoszeniu nigdy nie miałem takiego problemu, chyba że masz wyjechane już gniazdo, gdzie są spore luzy, albo masz przymocowany kabel tak (do mebla lub związany z resztą kabli), że ten przy byle podnoszeniu się odpina.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez nigdy ten problem nie dotknal. 

 

Dzis postanowilem wymienic paste na ta z gornej polki (psx extreme ;) ),  konsola mimo godzinnego katowania RDR2 wciaz zachowuje sie bardzo cicho. Sam nie moge w to uwierzyc.  3 letni, dosc katowany facik. Ciekawe, jak dlugo?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2018 o 15:40, Kolos28 napisał:

Dobra, potestowałem najnowszego bundla z RDR2 (cuh-7216b) na gierkach wymagających i jest na prawdę super, kultura pracy jak w XOX.

Obecnie przetestowane:
Najnowszy COD, RDR2, Spiderman, Wiedźmin 3, AC: Origins, GTS, PES 2019, NBA Live 19, Soulcalibur 6 (na razie tyle zainstalowałem gier ale myślę, że na każdej grze będzie tak samo).

Na starym prosiaku, wszystkie ty gry wchodziły na wyższy bieg. COD i PES 19 najbardziej a teraz cisza!
W RDR 2 sporadycznie i bardzo subtelnie zaszumi na parę sekund i dalej cisza. (testowane w nocy w zupełnej ciszy). Naprawdę konsola jest bardzo bardzo cicha!

Jakość wykonania konsoli, dla mnie duzo lepsza niż w poprzednim modelu, wszystko dobrze spasowane i ma się wrażenie jakby to była jedna bryła. Kabel zasilajacy w końcu taki jak w fatce - ten pinowy był bardzo niefajny. Pad też wydaje się solidniejszy a gałki są wyżej, dzięki temu gra się lepiej w FPS.

Póki co jestem zadowolony!

Banialuki.
Nie natrafiłem na żadne oficjalne info od testerów o poprawie obudowy ani tym bardziej o zmianach w padzie.
Mam wersję białą PRO od Destiny 2 i jestem całkiem zadowolony ze spasowania plastików, ale wiem że z tym bywa różnie.
Na pewno chodzi ciszej i na pewno bardziej się grzeje.
Kabel - kwestia gustu, ja na przykład wolę grubszą końcówkę.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
Banialuki.
Nie natrafiłem na żadne oficjalne info od testerów o poprawie obudowy ani tym bardziej o zmianach w padzie.
Mam wersję białą PRO od Destiny 2 i jestem całkiem zadowolony ze spasowania plastików, ale wiem że z tym bywa różnie.
Na pewno chodzi ciszej i na pewno bardziej się grzeje.
Kabel - kwestia gustu, ja na przykład wolę grubszą końcówkę.
I co ja mam Ci Panie odpisać...
Jak wiesz lepiej ode mnie, gdzie to ja mam tego bundla.

Jeśli plastik jest ten sam to najwyraźniej u mnie sprawia inne wrażenie, zapewne przez to idealne spasowanie konsoli.

Grałem już w tyle tytułów i konsola napewno jest bardziej chłodna od mojego poprzedniego modelu a do tego jest bezszelestna. Jedynie na RDR 2 raz na jakiś czas bardzo delikatnie zakręci wiatrakiem, tak na maks 10-15 sekund.

Piszę oczywiście o swojej konsoli - nie wiem czy wszystkie takie są czy to ja mam szczęście ale wiem na pewno, że znajomy również posiada ten model i jest identyczny jak mój.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

I co ja mam Ci Panie odpisać...
Jak wiesz lepiej ode mnie, gdzie to ja mam tego bundla.

Jeśli plastik jest ten sam to najwyraźniej u mnie sprawia inne wrażenie, zapewne przez to idealne spasowanie konsoli.

Grałem już w tyle tytułów i konsola napewno jest bardziej chłodna od mojego poprzedniego modelu a do tego jest bezszelestna. Jedynie na RDR 2 raz na jakiś czas bardzo delikatnie zakręci wiatrakiem, tak na maks 10-15 sekund.

Piszę oczywiście o swojej konsoli - nie wiem czy wszystkie takie są czy to ja mam szczęście ale wiem na pewno, że znajomy również posiada ten model i jest identyczny jak mój.

 

Wypada mi pogratulować takiego egzemplarza, ale Twoje info mogą wprowadzać w błąd potencjalnych kupców. 

 

Testerzy jasno stwierdzili, ciszej ale lekko cieplej (padały jakieś wartości, chętni sobie sprawdzą). 

Twoja jest chłodniejsza? Super, Twoje szczęście. 

Nie odnotowali żadnych zauważalnych zmian w obudowie i padzie. 

Twoja pro stała się jedną bryłą a pad ma wyższe gałki. Super, Twoje szczęście 2 i 3. 

Kabel już omówiony. 

Raz jeszcze zaznaczam, że ogólnodostępne testy od ludzi, którzy się tym zajmują od zawsze i na skalę innego kalibru niż poczciwy użytkownik, pokazały tak a nie inaczej. I jest wielce prawdopodobne, że jak ktoś kupi nowy model to takie różnice zauważy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.