Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie mu troche czasu z konsola. Rozkreci sie po czasie na pewno reggie.png

Oby nie  

Niby producent twierdzi, że ten model jest dużo cichszy w porównaniu z poprzednimi modelami.

Na pewno to co zauważyłem to to, że konsola od samego początku chodzi inaczej od mojego starego Ps4 Pro (stary prosiak od początku nie chodził tak świetnie jak nowy). Póki co kultura pracy jest bardzo zbliżona do XOX.

Moja poprzednia też nie była mocno głośna po roku czasu ale ta jest praktycznie nieslyszalna.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś zostałem posiadaczem Pro i pojawia się problem. W momencie odpalenia gry wydaje dziwne dźwięki, jakby brzęczenie. Po wyłączeniu gry wszystko ustaje, konsola pracuje normalnie. Dodam, że jest to najnowszy model z RDR 2. Też macie taki problem? NIe wiem czy to reklamować. Na innych forach sporo osób ma podobną sytuację

Odnośnik do komentarza

To są cewki. 90 procent sprzętu w tym kart graficznych to ma. Dzieje się to zwłaszcza pod dużym obciążeniem np. w grach 4k.

 

Odpal gry bez wsparcia dla Pro a tego nie usłyszysz. Coil Whine (brzeczace cewki) występują zarówno na kartach graficznych PC, Xbox, Ps4. Najczęściej usłyszeć można je w całkowitej ciszy np. nocą z wyłączonym głosem. Ja bym nie oddawał chyba, że twoje cewki są naprawdę słyszalne - jeśli są bardzo subtelne i słyszysz je dopiero z bliskiej odległości od konsoli i w dodatku w zupełnej ciszy to się nie masz co przejmować.

 

Kiedyś ten temat był poruszany na forach z z Xboxem - od Ski zaczynając. Odkąd pojawił się Ps4 Pro to niektórzy (bardziej czuli na te dźwięki) również o tym wspominają.

Wystarczy wpisać na YT Xbox One X bądź Ps4 Pro Coin Whine.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie. Od kilku dni jestem posiadaczem PS4 Pro model CUH-7216B. I mam magiczne pytanie do osób mających większą wiedzę na ten temat. Nadmienić że to mój 1 post i 1 konsola. Czy u Was też występuje tak że hmm dolna obudowa jest ciepła i tak jakby przy docisku palcem ona nie przylega do tego co jest w środku tylko mogą ją tak przyciskać w sensie że nie jest taka przyległa. Mam wrażenie że po wpływem ciepła tak jakby się nagrzewa i jest taka że się delikatnie rozpręża i można właśnie ja dociskać. Po tym jak konsola jest zimna tak jakby ten plastik już się "kurczy" i ten docisk jej się zmniejsza. Czy to normalne w tej konsoli?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, madhunt3r napisał:

Tez macie delikatny luz tego paska świetlnego na konsoli gdzie są przyciski zasilania i wyciągania płyty?

Tak, mam to samo. Pasowania niektórych elementów tych konsol to śmiech. Choć i tak plastik nie strzela jak przy amatorze :potter:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2019 o 23:01, keyzee napisał:

Białe konsole to jakieś specjalne serie?Wychodzą tylko co jakiś czas?Spodobała mi się biała i dużego wyboru nie ma.Tylko używka zostaje czy wyjdzie jeszcze nowa,ta lepsza niby? 

Biała była w Europie mocno limitowana do tego miała (wersja z D2) wersję softu który pozwala jechać na nielegalach dlatego też czasami potrafi osiągnąć dosyć kosmiczne ceny tu i tam. W Japonii natomiast jest dostępna tak samo jak czarna. Trochę nas zlali ale to norma

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy znacie jakieś zaufane serwisy które zajmują się reballingiem PS4PRO? Najlepiej na terenie Trójmiasta. Moja konsola jest na skraju wyczerpania, wyje gorzej niż premierowy X360. Jeśli czegoś nie zrobię to do lata wyzionie ona ducha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...