Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Małe podsumowanie informacji o neo:

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-06-24-ps4-neo-premiera-specyfikacja-cena-i-wszystko-co-wiemy

Z przecieków o scorpio wynika, że przydało by sie zmiana tv na 4k. Neo natywnie raczej rzadko będzie obsługiwać tą rozdzielczość. Nie zamierzam kupować nowego tv (mam nowy fhd niespełna 2 lata) i posiadam xboxa one, z którego jestem zadowolony, tak więc myślę o kupnie właśnie neo. Czekam z wypiekami na twarzy na kolejne informacje. A miałem w ogóle nie brać tych 1,5 generacji pod uwagę, ale pociąg do nowych technologi wygrywa :(

Odnośnik do komentarza

Nie spieszy mi się do zmiany TV na 4K specjalnie pod konsole. Musiałbym w moim przypadku wydać co najmniej 10.000 zł. TV 55 cali najmniej i konsola. Więc poczekam cierpliwie lepiej na nowe gry jak Rise of Tomb Raider, RE7, God of War'a, Spidermana i oczywiście Days Gone. A do tego żadne Neo nie będzie potrzebne.

 

Dziś nawet gram jeszcze na PS3 nadrabiając back log i doskonale się bawię więc tam w Sony powinni (pipi)a zrozumieć że gry napędzają sprzedaż konsol a nie jakieś teraflopy. 

Odnośnik do komentarza

Tiaa, jakiś tam Andrew z PlayStation stwierdził ze poprzednia generacja trwała za długo i sporo graczy odeszło w stronę PC. Tak, sam zamiast Ps4, kupiłem kompa ze smokiem i teraz znudzony nieco tymi grami, mam ochotę na uncharted 4, crasha i ... Chyba nawet remastery gier z ps3. A poza tym, przydałby mi sie odtwarzacz bluray 4k. Także czekam na neo i kupie w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie czy Sony zdecyduje się wydać Neo jeszcze w tym roku. Z jednej strony, na jesień mają już PSVR i wątpię, że będą chcieli promować dwa, bądź co bądź, high-end'owe sprzęty. Z drugiej, da im to rok przewagi nad Microsoftem, co jest niepodważalnym plusem biorąc pod uwagę, że pod względem specyfikacji Scorpio bije Neo na głowę. Opóźnianie premiery do przyszłego roku też nie jest dobrym pomysłem, gdyż wtedy stawiają się w szranki z Ninny, NX i Zeldą. A na oficjalną prezentację przyjdzie nam pewnie poczekać przynajmniej do końca października (PGW) albo i do samego grudnia na PSExperience. 

 

Mogliby przynajmniej obniżyć cenę zwykłej PS4, aby zrównać się z Xbone. W końcu premiera TLG zbliża się wielkimi krokami i jest to decydujący powód, aby zaopatrzyć się w swój egzemplarz konsoli (edit: pozostałe powody to: Bloodborne, U4 i Resogun).

Edytowane przez MBeniek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy Sony zdecyduje się wydać Neo jeszcze w tym roku. Z jednej strony, na jesień mają już PSVR i wątpię, że będą chcieli promować dwa, bądź co bądź, high-end'owe sprzęty. Z drugiej, da im to rok przewagi nad Microsoftem, co jest niepodważalnym plusem biorąc pod uwagę, że pod względem specyfikacji Scorpio bije Neo na głowę. Opóźnianie premiery do przyszłego roku też nie jest dobrym pomysłem, gdyż wtedy stawiają się w szranki z Ninny, NX i Zeldą. A na oficjalną prezentację przyjdzie nam pewnie poczekać przynajmniej do końca października (PGW) albo i do samego grudnia na PSExperience. 

 

Mogliby przynajmniej obniżyć cenę zwykłej PS4, aby zrównać się z Xbone. W końcu premiera TLG zbliża się wielkimi krokami i jest to decydujący powód, aby zaopatrzyć się w swój egzemplarz konsoli.

Oczywiście, że premiera w tym roku. Musowo przy gorszych parametrach. Znowu będą mieli rok przewagi nad MS, a później przed premierą Scorpio zaczną pojawiać się przecieki o PS5 żeby znowu mieć jakiś czas przewagi.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sony oficjalnie potwierdziło PSMeeting na 7 września, NY:

http://www.businessinsider.com/sony-announces-september-event-for-playstation-4-successor-neo-2016-8?IR=T

 

Będzie livestream (zacznie się o 21 naszego czasu):

twitter.com/SamitSarkar/status/763148492260929536

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...