Skocz do zawartości

PSX Extreme 227


Oceń okładkę PSX Extreme 227  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 227 - Dishonored 2

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 227 - Mafia III



Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #227

 

001okl_227_wer1.jpg

 

001okl_227_wer2.jpg

 

Lipcowy numer dostępny od środy 29.06

Prenumerata - wysyłka 26.06 (niedziela)

 

Numer, który trzymasz w rękach, jest dla mnie szczególnie ważny z dwóch osobistych powodów. Ba, jest i trzeci, bardziej ogólny, jeśli wziąć pod uwagę główną zawartość, czyli tradycyjnie obszerny raport z dorocznego święta gier wideo w Los Angeles. Wbrew temu, co sądzili niektórzy z Was po jednym z moich felietonów, w temacie naszej obecności na E3 nic się nie zmieniło. To kwestia rzetelności dziennikarskiej i Waszego zaufania do nas, a to są rzeczy bezcenne. Nie wyobrażam sobie opisywania tak ważnego wydarzenia jak E3 na podstawie cudzych doniesień z Internetu. To równie pasjonujące, jak „przechodzenie gier na YouTubie”... Naszą obecność w halach Convention Center, aby dostarczyć Wam wrażenia z pierwszej ręki z największych hitów, stawiam sobie co roku wręcz za punkt honoru i wyzwanie (podobnie zresztą jak walkę z budżetem) – i jestem szczęśliwy, że znowu się udało. Nawet jeśli atrakcje za wielką wodą nie są już moim osobistym udziałem.
 
I tu wracamy do pierwszego zdania. Dokładnie 10 lat temu, w czerwcu 2006 r., po raz pierwszy w życiu zawitałem na targi E3 do Los Angeles (ciekawostka: wtedy sądziłem, że to jedyna taka okazja i obkupiłem się w pamiątki. Solidny plecak z logo E3 2006 służy mi do dzisiaj). Natomiast dokładnie pięć lat temu, w czerwcu 2011 r., powstał pierwszy numer PSX Extreme [#167] ze mną za sterami redaktora naczelnego. Sprawa wtedy o tyle karkołomna, że razem z Perezem ogarnialiśmy całe targi i powstawanie numeru zdalnie, na linii Warszawa – Los Angeles, jako kompletni nowicjusze na swych stanowiskach. Wyłącznie za pomocą maili, komunikatorów i SMS-ów. Jak wiecie z historii magazynu, weszło nam to w krew, bo w L.A. stawiałem się potem regularnie. Kiedyś napisałem, że wizytę na E3 zostawiam sobie jako przywilej rednacza – ale to już nieaktualne. Pora, by inni zgRedzi zakosztowali tej imprezy (i ciężkiej pracy) – ja w tym roku zawitałem na kameralne EA Play do Londynu.
 

Zanim jednak wybierzecie się z nami za ocean i na Wyspy, zapraszam na wyprawę do podziemi dworców kolejowych, podejrzanych spelun, nadmorskich kawiarni i wszelakich „wozów Drzymały”. Wyprawę niekoniecznie w przeszłość, bo okazuje się, że automaty arcade wciąż żyją, mają się nieźle, a producentom nie brakuje pomysłów i licencji. Czy można na nich w Polsce zarobić? Dżujo zbadał temat, nie żałując monet. Zapraszam do lektury. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]


PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

TEMAT NUMERU - RAPORT Z E3 2016

Intro i konferencje
PlayStation VR
Nowe konsole
 
Battlefield 1 
Call of Duty: Infinite Warfare 
Days Gone 
Dead Rising 4  
Detroit: Become Human 
Dishonored II 
FIFA 17 
Final Fantasy XII: The Zodiac Age 
Final Fantasy XV 
For Honor 
Forza Horizon 3
Gears of War 4 
God of War 
Gran Turismo Sport
Horizon: Zero Dawn 
Injustice 2
Mafia III 
Pro Evolution Soccer 2017 
Resident Evil VII: Biohazard 
Sea of Thieves
South Park: The Fractured but Whole 
Steep
Tekken 7
The Last Guardian 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Titanfall 2 
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 
Watch_Dogs 2 
 

TEMAT NUMERU

Automaty wiecznie żywe

 
CO NOWEGO

Elex
Persona 5
Star Trek Online

 
PLAYTEST
Halo Wars 2
 
RECENZJE

Dead Island: Definitive Edition
Downwell 
Fallout 4 – Far Harbor
Guilty Gear Xrd -REVELATOR- 
Hitman: Episode 3 – Marrakesh
Homefront: The Revolution  
Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games
Mirror’s Edge Catalyst  
One Piece: Burning Blood  
Overwatch  
Shadow of the Beast
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter  
Teddy Together   
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan
The Technomancer
Trials of the Blood Dragon 

 
PORADNIK
Dark Souls III cz. 2
 
HARDKOR

Parszywa 12
Drake autoironiczny
Zgrentgen – Komu dojrzałość?
Kartoteka – Yasumi Matsuno       
Styliści branży – The Fullbright Company 

 
RETRO

Trzeba znać
Moje retro – Łukasz „Dżujo” Kujawa  
Pegasus zone – Jackie Chan’s Action Kung Fu 
Kult plastiku – PlayStation Mouse
Historia gier wideo w Polsce (cz. XIX)
Tru Story – O dwóch takich, co „ukradli” telewizor
Comix Zone – rozmowa z Jeanem Van Hamme’em

 
FELIETONY

Z dziennika gracza [Dżujo]
Fabularna tawerna [Zax]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
Dwóch zgryźliwych tetryków [Zooltar / Marcellus]
New Game Plus [Mielu]
Okiem maniaka [butcher]

 
STAŁE RUBRYKI

Co nowego 
Ohayo Nippon
Test
Hyde Park
Graczpospolita
Region Filmowy
Głos Ludu
Listy

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

PRENUMERATA zostanie wysłana w niedzielę, 26.06. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.

Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.

automaty.jpg

dishonored.jpg

e3zapki.jpg

e32016.jpg

overwatch.jpg

poradnik.jpg

zgrentgen.jpg

Odnośnik do komentarza

Okładka z Dishonored zdecydowanie lepsza. I dobrze, że wysłaliście na E3 Komodo. Gość jest raczej wszechstronny. Pamiętam, że czasem Butcherowi średnio szło opisywanie gatunków gier, za którymi zdecydowanie nie przepadał.

 

O, widzę Monię w dyskusji o dojrzałych grach. Liczę na wyjaśnienie, dlaczego fabuła w Uncharted 4 była słaba i dlaczego w nowym Call of Duty będzie lepsza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tru Story- to mocno sentymentalny tekst. I Like It. Przypomina mi przechodzenie MGS-a w zimie przy awarii ogrzewania (+5 stopni w pokoju),aż bolały kości.Tego nie zapomnę.

Zmieniłbym trochę skostniałą formę Comix Zone. Dorzuciłbym jakieś krótkie recenzje komiksów. Wiem że są na ppe,ale jedna recenzja jakiegoś hiciora nie zawadziłaby.

Odnośnik do komentarza

Niestety wasza relacja z E3 jest taka, że moglibyście tam w ogóle nie jechać. Przepisujecie nam to co jest w w oficjalnym info, tudzież to co sami widzimy na filmikach.A kompletnie nie o to chodzi. Chodzi o wasze opinie, spostrzeżenia, wnioski. Takie przepisywanki to sobie wiecie możecie darować :/

 

Nie na tym polega print.

Odnośnik do komentarza

Niestety wasza relacja z E3 jest taka, że moglibyście tam w ogóle nie jechać. Przepisujecie nam to co jest w w oficjalnym info, tudzież to co sami widzimy na filmikach.A kompletnie nie o to chodzi. Chodzi o wasze opinie, spostrzeżenia, wnioski. Takie przepisywanki to sobie wiecie możecie darować :/

 

Nie na tym polega print.

Mam odmienne zdanie.Przeczytałem całą relację i uważam,że Komodo sprostał zadaniu zastąpienia Butcha.Czytało się to jednym tchem(wakacyjny czas sprzyja). Osobiste uwagi ,wątpliwości i zachwyty widoczne są w każdym tekście.Komodo uspokoił mnie jeśli chodzi o jakość The Last Guardian oraz pirackiego MMO od Rare. Tekst o VR nastraja optymistycznie. Rzetelnie przedstawiona jest także kwestia generacji 8,5-wiemy że niewiele wiemy:).Jednego jestem już pewny że na 100% nie kupię żadnego z tych sprzętów.

Brakuje mi tylko przeglądu nowości indie ,oraz Spidermana.O kieszonsolkach nie wspomniano z szacunku dla denatów ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.