Skocz do zawartości

Furi


Xantu

Rekomendowane odpowiedzi

No ale chyba za 1razem nie wbiles osiagniecia by przejsc gre w 2h ? Moze nie jest ultra trudna, ale przy pierwszym podejsciu potrafie z niektorymi spedzic 30 minut w walce, zdaje sobie tez sprawe, ze za 2gim razem czas ten pewnie skroci sie 6krotnie. NIe jest tez prosta - trzeba miec dobry timing, troche cierpliwosci, poznac ataki przeciwnikow - w koopie bosa nie pokonasz to i niektorzy od mostu moga sie odbic. ^^

Odnośnik do komentarza

To tam jest nawet pare zakonczen ?! jakie GOTY  :banderas: 

Co trzeba bylo wcisnac, by z nia zostac ?

 

 

 

 

 No właśnie nic. Poprosiła mnie, żebym z nią został i pomyślałem, że czemu by nie..? Podszedłem tak prawie na styk i nie ruszałem pada przez jakąś minutę. Włączyła się scenka, wszedł pucharek i dostałem gratulacje od twórców gry :D

 

Odnośnik do komentarza

No mi pierwsze przejscie z alternatywnym bossem zajelo jakos 9h ^^ Dawno w tak fajna zrecznosciowke nie gralem! Tez z checial bym scalakowal, ale nie wiem czy bedzie sie chcialo tak masterowac, by zdobyc ocene S za fabule na najwyzszym poziomie trudnosci...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W końcu na dłużej przysiadłem do gierki no i czegoś takiego mi brakowało. Wymagający gameplay zapewne odrzucił Fanosława już na starcie;) system walki jest świetny a walki z bossami dynamiczne i zróżnicowane. Po kilku piwach ciężko już w to grac  bo refleks spada i człowiek nie nadąża z kontrami.

 

PEREŁKA Z PLUSA!

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dziś skończyłem. Na liczniku 8:40:00 na podstawowym poziomie. Gra oczywiście z PS+, jednak czekała na swój dzień. W ostatnich dniach wchłonęła mnie na maxa. Soundtrack to mesjasz + satysfakcjonujące walki :banderas:

 

Kto nie grał to powiem tyle - pozycja obowiązkowa!!

 

Ostatnia faza z tą szmatą to był dla mnie masakrator. Satysfakcja z pokonania wynagradza wszystko!!

 

https://youtu.be/OXR9gZ41vnI?t=10m3s

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

W ramach czyszczenia zaległości, odpaliłem Furi. No człowieku, to nazywam wspaniałą grą. Walka jest cudowna, dynamiczna, SKILLOWA i mega satysfakcjonująca. Fajny patent z tymi fazami wroga i naszymi "trzema życiami". Muzyka Carpenter Brut pasuje tutaj perfekcyjnie.

 

Fanek XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...