Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zawiozlem dzis zone do lekarza do srodmiescia. Ku.... ile tam pokestopow itp. A u mnie na dzielni kupa.

W 20min czekania nadgonilem itemy do bags full oraz wbilem level samimi pokestopami. Z 8 pokestopow jeden po drugim obok siebie.

Nie lubie mieszkac na za(pipi)u to nie fair  :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no Electabuzz silny heteroseksualnie Pokemon

 

ej kur.wa tylko nie wiem teraz co tymi movesetami. Np tutaj mam 1 fighting slaby power ale zakladam ze latwy do spamowania i thunderbolt  - 2 ladunki po 50. I co lepsze to jest niz thunder shock z taka sama sila (5) i thundershock (3 ladunki po 40)? Czy lepiej thunder - 1 ladunek 65? Nie czaje zupelnie

Odnośnik do komentarza

tlaxHF6.jpg

Moj naczelny rozkuwiacz GYMow.

 

Ogolnie to te Teamy sa bardzo slabe. W pewnych rejonach tworza sie doslownie gangi gdzie dominuje tylko jeden kolor i wrzucaja po 4x 600CP+.

Powinni zrobic tak, ze jak sie pokona GYMa to dostaje sie monete, max 10 dziennie i tyle.

System jest bardzo slaby.

 

Kolejny problem to rozmieszczenie Pokestopow i GYMow. U siebie na osiedlu najblizszy pokestop mam 600m od domu. Najblizszy GYM 1.5km (a zaraz obok niego jest 2gi i pokestop).

Jak zawiozlem zone do srodmiescia to byl pokestop na pokestopie. Mieszkanie dalej od centrum, gdzie nie ma pomnikow (trudno aby byly) konczy sie tym, ze G mozna 'bawic sie'. Pokemonow wiekszosc znajduje sie w rejonie pokestopow i tak - u mnie na osiedlu potrafie przejsc 800-1000m i zlapac jednego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kolejny problem to rozmieszczenie Pokestopow i GYMow. U siebie na osiedlu najblizszy pokestop mam 600m od domu. Najblizszy GYM 1.5km (a zaraz obok niego jest 2gi i pokestop).

Jak zawiozlem zone do srodmiescia to byl pokestop na pokestopie. Mieszkanie dalej od centrum, gdzie nie ma pomnikow (trudno aby byly) konczy sie tym, ze G mozna 'bawic sie'. Pokemonow wiekszosc znajduje sie w rejonie pokestopow i tak - u mnie na osiedlu potrafie przejsc 800-1000m i zlapac jednego.

Obstawiam nowe budownictwo i to ze jak zbierali spoty 3 lata temu to tam byla dziura w ziemi albo łąka.  U mnie spotami są pizzeria, place zabaw, nie musza byc zadne pomniki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kolejny problem to rozmieszczenie Pokestopow i GYMow. U siebie na osiedlu najblizszy pokestop mam 600m od domu. Najblizszy GYM 1.5km (a zaraz obok niego jest 2gi i pokestop).

Jak zawiozlem zone do srodmiescia to byl pokestop na pokestopie. Mieszkanie dalej od centrum, gdzie nie ma pomnikow (trudno aby byly) konczy sie tym, ze G mozna 'bawic sie'. Pokemonow wiekszosc znajduje sie w rejonie pokestopow i tak - u mnie na osiedlu potrafie przejsc 800-1000m i zlapac jednego.

Obstawiam nowe budownictwo i to ze jak zbierali spoty 3 lata temu to tam byla dziura w ziemi albo łąka.  U mnie spotami są pizzeria, place zabaw, nie musza byc zadne pomniki.

 

Osiedla powstaly tutaj 6 lat temu. Jest tona placow zabaw na osiedlu dla dzieciakow.

Odnośnik do komentarza

każde gunwo może być stopem, ja widziałem już np drzewo (z plakietką - pseudo pomnik), sklepik, grafiiti, stacje metra, knajpe, urzędy, pomniki

 

 

jak wracałem z pracy do domu to miałem odpaloną gre jak nawigacje, zgarnąłęm po drodze pare stopów i złapałem 2 poki na światłach xDD

 

 

jest jakaś szansa że mi sie pokemon pokaże w domu? nie chce mi sie łazić

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...