Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj poszedłem na cmentarz (bodajże 2 największy w europie) no i nie zawiodłem się.

Najpierw zauważyłem, że kaplica jest zajętym gym'em no to sobie podszedłem, a tam akurat pogrzeb się odbywał xDD No, ale karwa jak broni go jakiś (pipi)owy zubat to żal nie skorzystać, no to sobie kulturalnie usiadłem na ławeczkę i go odbiłem. Ogólnie jeszcze złapałem pikachu, scythera, growlitha i z jajka wykluł mi się aerodactyle. Dobry dzionek.

Odnośnik do komentarza

Powyżej prędkości bodajże 5 mil na godzinę nie nabija nic. Także samochód się nie sprawdzi.

 

I bardzo dobrze, leniuchy śmierdzące.

E tam, zawsze troche mi nabija jak jezdze - musze wolno jezdzic aby lapac pokestopy, ktore wpadna w zasieg czy pokemony :P

Odnośnik do komentarza

Powyżej prędkości bodajże 5 mil na godzinę nie nabija nic. Także samochód się nie sprawdzi.

 

I bardzo dobrze, leniuchy śmierdzące.

 

polecam poznańskie MPK, dzisiaj wyklułem jajeczko w tramwaju :cool: :czesc:

Odnośnik do komentarza

no dobra czyli jak jade samochodem musze stawać w korkach i na światłach żeby coś naliczało, dobrze wiedzieć

 

ale chamstwo kurde, przecież nie będę biegał po dzielnicy jak przygłup

dobrze że ta gierka to taka chwilowa odskocznia, a za 2-3 dni będę już na(pipi)iał w monstera i nie bedę musiał sie szlajać po okolicy xD

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ściągać. A Nintendo nie ma tutaj nic do gadania, oni tej gry nie robią. Mają z tego pieniądze ze względu na swoje duże udziały w The Pokemon Company.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czyli jak mniemam, żeby pograć trzeba niezbyt legalnie pobrać grę z jakiegoś lewego źródła, a Nintendo nic z tym nie zrobi i osoby które to zrobią, będą miały przewagę?

 

Hm. Bo nie wiem czy ściągnąć, czy legitnie poczekać na legalną wersję ;)

Jakbys czytal temat Mendrek to bys wiedzial, ze zrodlo jest legalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...