Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W trakcie drogi do pracy Nidoking mi spierdzielil po dwoch rzutach #takislabydzien :(

 

Taka ciekawostka (moze dla niektorych) jak timer dobiegnie do 0 jesli chodzi o cd monet to nie zbierajcie ich, idzcie zajumac pare gymow i wtedy dopiero.

Dzis tak zrobilem i z 2ch udalo sie dobic do 4. Ciagle jumaja mi GYMy niestety. W warszawie wiekszosc wiary jest w BLUE Team.

Odnośnik do komentarza

A wy wychodzicie z domu?LOL

 

Tak wlasnie zbieram pokeballs

 

GDdxJ8c.png

 

android emulator + fakegps i mozna po caly swiecie podrozowac, ale zeby z tego fun byl to zostawilem se ta opcje tylko na zbieranie z pokestops,

wczoraj na spacerku bylem w umnie w miescie w centrum to kilka lure mudule bylo wlaczonych, przy 1 pomniku to chyba z 7 osob stalo, wszyscy se kiwneli glowa i fajny klimacik byl

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Do dziś myślałem że wszystkie ataki są takie same, tylko animacją się różnią. No ale trafił się ten vaporeon co na(pipi)ia 2x szybciej niz pidgeot. Kosi równo.

 

Wyczaiłem tez jeden spot blisko chaty, w jednym i tym samym miejscu znalazłem jynxa, poliwhirla, growlithe, koffinga, przypadek?

 

2chrvap.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W inkibator jajka i wychodzic/stukac :P

 

 

co to znaczy stukać? jest jakiś inny sposób na inkubatory niż łażenie:?

 

btw dziś sie (pipi)owo grało bo były chmury i gps miał wielkie problemy, cały czas mnie teleportował

 

 

 

jak wracałem z pracy to spotkałem raticate, ale nie zdołałem złapać bo po złapaniu appka sie zawiesiła, może dlatego że za daleko odjechałem

Odnośnik do komentarza

czy ktoś obczaił już to, czy pokemony oddziałują na siebie papier, kamień, nożyce podczas walki, tak jak to było w oryginale? Czy tutaj liczy się tylko i wyłącznie CP a reszta to tylko sprawa kosmetyczna? 

Tak. Jest Super Effective, Not very effective itp.

Odnośnik do komentarza

Widze ze sie spoznilem ze zdjeciem XD

Zaniedlugo oficjalna premiera w Japonii i

Japonczyki juz do konca dostana jobla z telefonami.

Metro to ja juz sobie nie wyobrazam.

Juz teraz w wiadomosciach wieczornych hype sieja, ze nawet moja zona chce byc trenerka.

Trzeba sie dostosowac, jak wszyscy to wszyscy.

Cale metro moje i bede lapal tez w Hostess Clubie.

Odnośnik do komentarza

Pracownicy Muzeum Holokaustu z Waszyngtonu proszą o pomoc, bo w ich budynku znajdują się trzy PokeStopy. W konsekwencji trenerzy chętniej niż zazwyczaj odwiedzają to miejsce, ale zamiast interesować się eksponatami z czasów nazistowskich, czy też poznawać historię, wolą uzupełniać przedmioty i szukać kolejnych Pokemonów.

 

Sytuacja jest o tyle niekomfortowa, że w muzeum pojawił się Koffing, który przedstawia swój atak trującego gazu. Oczywiście w tej sytuacji to sami zainteresowani powinni zachować się dojrzale i nie odwiedzać instytucji dla rozgrywki w Pokemon GO, ale fakty są zupełnie inne.

 

Zrodlo PPE

Odnośnik do komentarza

Przyszli trenerzy, zważajcie na niebezpieczeństwa jakie mogą na Was czyhać podczas polowań!

 

http://screenrant.com/pokemon-go-dangers/

 

 

While in many cases, the dangers that befall players of Pokémon GO are caused primarily by their own careless or reckless behavior, unfortunately, there are some problems that will only be faced by players based on their race. Omari Akil has called the game “a death sentence if you are a black man,” and as awful as the implications of this are, Akil’s comments are certainly a warning that bear repeating for anyone who might be in danger.

According to Akil, the behavior that Pokémon GO encourages, such as walking around in unusual patterns in unfamiliar neighborhoods, may lead residents to believe that young black players of the game are doing something suspicious. Akil argues that there is a ‘statistically disproportionate’ chance that the cops might be called, and a similar chance that the player might not be given the benefit of the doubt while reaching into their pocket for their phone or other identification.

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...