Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyszli trenerzy, zważajcie na niebezpieczeństwa jakie mogą na Was czyhać podczas polowań!

 

http://screenrant.com/pokemon-go-dangers/

 

 

 

While in many cases, the dangers that befall players of Pokémon GO are caused primarily by their own careless or reckless behavior, unfortunately, there are some problems that will only be faced by players based on their race. Omari Akil has called the game “a death sentence if you are a black man,” and as awful as the implications of this are, Akil’s comments are certainly a warning that bear repeating for anyone who might be in danger.

According to Akil, the behavior that Pokémon GO encourages, such as walking around in unusual patterns in unfamiliar neighborhoods, may lead residents to believe that young black players of the game are doing something suspicious. Akil argues that there is a ‘statistically disproportionate’ chance that the cops might be called, and a similar chance that the player might not be given the benefit of the doubt while reaching into their pocket for their phone or other identification.

 

 

:pawel:

ja mam na dzielni poke gym przy placu zabaw, ciagle tam są małe dzieci, omijam to miejsce w dzień xd
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

tej, ale co - z tej mapy wynika ze u nas OK ale gdzie indziej w Europie w sumie raczej bryndza? Cos mi sie nie chce wierzyc ze w Niemczech albo Francji nic nie ma prawie

 

Pewnie nie chcialo im się kombinować z kontem. 

 

To jedno, drugie czekają ponadto na swoje wersje językowe. Jak ruszy oficjalnie będzie szał.

Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie ta mapa zaznacza odkryte punkty, do których gracze sie dostali, i prawdopodobnie w polsce poszła masa na nieoficjalnej wersji a inne kraje czekają w dużej mierze na oficjalną

'

 

 

@Yano: Jak GPS swiruje (ma problem czy jestes w miejscu gdzie naprawde jestes czy 10m obok) i pomachasz troche telefonem to zaczyna naliczac kroki, nawet jak siedzisz na (pipi)e w domu.

chyba u mnie to nie działa, albo za słabo machałem

Odnośnik do komentarza

Tak BTW to sam jeszcze nie grałem i zasadniczo jestem wyjątkowo zaskoczony popularnością tej gry. Szczerze mówiąc, trzy dni temu nie wiedziałem nawet o jej istnieniu, podczas gdy dzisiaj informacje o PGO spotykam nawet na portalach zupełnie nie związanych z grami, a na FB również przybywa obrazków o tej tematyce.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze tak sobie myślę, że przy odpowiedniej popularności, twórcy z tego co rozumiem mogą dysponować narzędziem do ewentualnego ściągania w wybrane miejsce mas graczy, tak? Czyli np. rzucą unikatowego Pokemona w na określony czas, w określonym miejscu i mogą spodziewać się rzeszy amatorów biegnących tam ze swoim smartfonem. Taka sytuacja będzie czymś zupełnie nowym w świecie gier.

Odnośnik do komentarza

Trzeba być online cały czas?

na to wygląda, jak mi  2 razy padł internet na chwile to gra przestała sie ruszać, nie mogłem nic kliknąć, dopiero jak po 30 sekundach wrocił to gra też ruszyła

 

a w czasie awarii był napis "utracono połączenie z netem"

 

 

pewnie jest to zrobione po to by ludzie nie cheatowali offline

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I jeszcze tak sobie myślę, że przy odpowiedniej popularności, twórcy z tego co rozumiem mogą dysponować narzędziem do ewentualnego ściągania w wybrane miejsce mas graczy, tak? Czyli np. rzucą unikatowego Pokemona w na określony czas, w określonym miejscu i mogą spodziewać się rzeszy amatorów biegnących tam ze swoim smartfonem. Taka sytuacja będzie czymś zupełnie nowym w świecie gier.

jeszcze lepiej, moga np wrzucic legendarnego pokemona za oplata na jakis koncert czy inne wydarzenie i kasa sie zgadza.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Przyszli trenerzy, zważajcie na niebezpieczeństwa jakie mogą na Was czyhać podczas polowań!
 
http://screenrant.com/pokemon-go-dangers/
 

 
While in many cases, the dangers that befall players of Pokémon GO are caused primarily by their own careless or reckless behavior, unfortunately, there are some problems that will only be faced by players based on their race. Omari Akil has called the game “a death sentence if you are a black man,” and as awful as the implications of this are, Akil’s comments are certainly a warning that bear repeating for anyone who might be in danger.
According to Akil, the behavior that Pokémon GO encourages, such as walking around in unusual patterns in unfamiliar neighborhoods, may lead residents to believe that young black players of the game are doing something suspicious. Akil argues that there is a ‘statistically disproportionate’ chance that the cops might be called, and a similar chance that the player might not be given the benefit of the doubt while reaching into their pocket for their phone or other identification.

 
:pawel:
ja mam na dzielni poke gym przy placu zabaw, ciagle tam są małe dzieci, omijam to miejsce w dzień xd

 

 

 

6d113e8230c22cc3a04d2b5a526e1fa9.jpg

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...