Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stoję pod blokiem, próbuję złapać Pidgeotto do pokeballa, obok mnie stanął ~40letni facet i też coś tam łapie. Aż boję się pomyśleć co będzie się działo jak to wyjdzie u nas oficjalnie :obama:

 

btw. nie udało mi się tego ch uja złapać (uciekł mi dwa razy z pokeballa) i czy to przez to, że mam zbyt niski lvl? Pidgeotto miał CP ?? i czerwony celownik.

Odnośnik do komentarza

niedaleko mojeje pracy jest nasrane pokestopami, ze 4 w odległości 10-15 metrów od siebie

jacyś kolesie rozpuścili tam lure więc skorzystałem, nałapałem chyba z 8-10 pidgejów i weedlów w 15min

w pewnym momencie apka sie przemęczyła tym łapaniem i przestała reagować, musiałem kilka razy uruchomić ponownie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W parku obok mojego bloku obok siebie sa dwa pokestopy i dzisiaj akurat ktoś zużył ten rozowy item ktory powoduje, ze pokemony czesciej sie pojawiaja. co tam sie działo :obama: byłem ja z dziewczyną + do tego ~15 osob, które łapało poksy. jak tylko buff sie skonczyl to kazdy sie porozchodzil 

 

na takim malym rynku jest fontanna-gym, na lawkach siedza ludzie i walcza o terytorium xD

 

co sie dzieje to ja nawet nie

Odnośnik do komentarza

Ta gra potrafi nieźle namieszać w codziennych czynnościach. W czasie jaki spędzam na rowerze pokonałem 3x mniejszy dystans, bo jak ostatni kretyn co chwila się zatrzymywałem, żeby dorwać kolejnego Pidgey'a. A jak już apka mi się zacięła akurat gdy byłem o krok od złapania Beedrill'a to myślałem, że zaraz szlag mnie trafi.

 

I czy mi się tylko wydaje, czy prawie każdy wybiera Blue Team, bo jeszcze nie trafiłem, żeby ktoś z czerwonych pomógł mi bronić Gym'a. A co chwilę przejmują go wyznawcy Articuno....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...