Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, caly dzien latania w Sosnowcu, 0 wodnych pokezłomów, wsiadlem na kompa, GPS spoof, zapuscilem sie do gdyni i jestę rybakię. Niby jest w tym sens, ale troche ujowo jak ktos w okolicy ma tylko 1 staw i nic kolo niego nie ma :/

Ogolnie niektore dzielnice sa bardzo slabe. U mnie prawie nic nie ma, a jak jest to oddalone od siebie o bardzo dlugi dystans.

Odnośnik do komentarza

 

Heh, caly dzien latania w Sosnowcu, 0 wodnych pokezłomów, wsiadlem na kompa, GPS spoof, zapuscilem sie do gdyni i jestę rybakię. Niby jest w tym sens, ale troche ujowo jak ktos w okolicy ma tylko 1 staw i nic kolo niego nie ma :/

Ogolnie niektore dzielnice sa bardzo slabe. U mnie prawie nic nie ma, a jak jest to oddalone od siebie o bardzo dlugi dystans.

 

Ciesz się, że nie mieszkasz kilkanaście km od Gdańska, gdzie można spotkać tylko same szczury i gołębie. 

Odnośnik do komentarza

Teraz wrocilem do S-c i na lace znajduje pigeye 10 cp, no litosci :yao:

 

Mam tez w okolicy 3 gymy, wszystkie w kompletnie innym kierunku, w wuj daleko od mojego mieszkania :[

 

To ja juz wole soft bana na 2 godziny zlapac jesli przypadkiem klikne zbyt duzo razy na inne miasto.

 

Mam nadzieje ze jakos to zoptymalizuja, a nie ze np typy nad morzem beda mialy wszystko co inni + w pizde morskich i od cholery gymow. Jutro jak bede wracal pieszo z roboty to znowu rozejrze sie za poksami, jesli na 9 lvlu bede zbieral to samo co na 1-2 no to lipton troszke.

Odnośnik do komentarza

u mnie też 90% to szczury, wróble i robaczki

 

chociaż złapałem dziś eevee przypadkiem pod blokiem jak chciałem wjechać do garażu

 

ogolnie widziałem ok 20-30 rodzajów poków że są w pobliżu, ale mało którego złapałem bo nie chciało mi sie łazić, zwłaszcza wczoraj i dziś jak chmury powodowały że GPS mnie teleportował randomowo o kilkadziesiąt metrów we wszystkie strony

 

 

trafiłem dziś na 2 miejsca gdzie ludzie wystawili przynęty, poki leciały co chwile ale i tak tylko robale i wróble

 

 

 

....tyle to było zabawy, jutro kupuje MH i olewam poki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jak ktos w to ma zamiar grac jak w hardkorowa gierke zeby ja ''przejsc'' to wiadomo ze latwiej zarzucic jakis fake gps, odbyc podroz do okola swiata i wszystko zlapac xD. Jak ktos gra tylko dla funu to spoko wyjsc na spacer czy pojechac sobie gdzies na urlop w cieple kraje, nad morze czy w gory i o ciekawe co za poxy tutaj maja.

Odnośnik do komentarza

Jaki wsciek macicy o klikanie na myszce xd

 

Ludzie to tylko smieszna gierka w ktora za miesiac pewnie juz bedzie 20% obecnej bazy graczy grac.

a jak wbijają pucharki programami to spoko :usmiech:?

wallhacki w csie też spoko ludzie to tylko klikanie na myszce xddd

 

jaki ból dupy xdddddd

Odnośnik do komentarza

 

Jaki wsciek macicy o klikanie na myszce xd

 

Ludzie to tylko smieszna gierka w ktora za miesiac pewnie juz bedzie 20% obecnej bazy graczy grac.

a jak wbijają pucharki programami to spoko :usmiech:?

wallhacki w csie też spoko ludzie to tylko klikanie na myszce xddd

 

jaki ból dupy xdddddd

 

 

Beka z typa, gościu z GSR oszukuje w gierki. Ciekawe, czy napiwki podpierdala - w końcu to tylko groszaki.

 

Chociaż w sumie mnie to nie dziwi. Pewien były już użytkownik tego forum - a prywatnie ceniony prawnik - pisał, że Zg(Red.)aktorzy PE drzewiej często jechali na piratach, żeby być na bieżąco, a nawet pisali recenzje w oparciu o nie.

Odnośnik do komentarza

Ej was na prawde boli dupa ze ktos sobie na kompie zbiera poki? Ale tak serio? XDDDDDDDDDDDDDDD

 

Zrozumialbym bol dupy gdybym innym ludziom bezposrednio psul zabawe a la wallhack czy aimbot (tak kruk, za(pipi)iste porownanie XD) albo kradl gymy nad morzem komus, ale ja sobie tylko zbieram poki ktorych u siebie na oczy nie widzialem xD Jak wam Mew Two (pipi)na ekskluzywnie na Times Square to jak rozumiem bilet do ameryki i lecimy jo?

Jedyny sensowny argument jaki bym widzial to ze zdobywam sporo pokow i moge byc silniejszy jak wyjde u siebie na miasto, ale to samo mozna powiedziec o osobach ktore graja przed polska premiera i juz zajmuja silownie uczciwym ludziom ktorzy grzecznie czekaja na premiere :reggie:

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...