Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z ewolucja pokow? Mam ratate 40cp ale wczoraj zalapalem Raticate i ulepszylem na 113cp. Co się bardziej opłaca, ewoluować ratate czy ulepszać niż Raticate? 

 

 

W ogóle nie ulepszać, szkoda marnować candy. CP rośnie z levelem, a złapanie raticate to nie jest wielki problem.

Tylko ewolucja i łapanie za to expa. Ogólnie na Twoim miejscu zostawiłbym sobie wszystkie przygotowane poki, które można ewoluować na 9 level, na którym dostajesz lucky egga co daje podwójnego expa. Do tego lure module, albo incense i w pół godziny wbijesz minimum 2 poziomy. A już na pewno nie marnuj candy przy złapaniu jakiś rzadkich poków na wbijanie CP. Później i tak złapiesz silniejszego, a candy będzie Ci brakować.

 

Co do samej zasady ewolucji to trzeba sprawdzać półokrągły pasek nad pokemonem. Jeśli ma prawie pełny pasek to następna ewolucja będzie miała zbliżone CP do możliwego maksa z levelu. W takie poki najlepiej inwestować jeśli mamy zamiar walczyć w gymie, ale to moim zdaniem działa tylko przy popularnych pokach, bo gdybym miał 400 candy dla Gayardosa to na pewno nie ewoluowałbym go mając 10 level czy tam nawet większy. CP będzie miał słaby i przez to będzie nie przydatny.

 

A ta grafika nie jest z Pokemon Go jakby co.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mi wczoraj się zawiesiło guwno obesrane jak łapałem Drowzee z CP199 ;///

 

Jesli gra sie freezuje to lipton, ale jesli po prostu gra sie zlagowala (czyli niby sie rusza, ale ekran ciagle wisi w jednym miejscu) po rzuceniu celnie pokeballem to poczekaj z minute zanim wylaczysz apke, z reguly jak odpalasz ponownie to zalicza zlapanie gowniaka [mozna latwo sprawdzic w journal'u].

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

poki-wykres.jpg

 

widziałem tę listę, ale to jakaś ściema, widuję codziennie wiekszość tych 'epiców' tylko nie chce mi się za nimi łazić

 

 

niby najrzadszego z tej listy to złapałem Snorlaxa. 

Z jajka 2km wpadł mi Pikachu , to jest jedyny Pokemon który mówi w tej grze?

 

Mówi "Pikachu"? Od czasów Pokemon X/Y pikachu jako jedyny pokemon mowi pikachu a nie dziwne piski :P szkoda, że nie ogareli by każdy pokemon "mowil" swoje imie :/ 

Odnośnik do komentarza

poki-wykres.jpg

 

u mnie najrzadszy na tą chwilę to shellder. jakies dobre miejscowki w wawie do lapania poków? xD

To chyba mam farta , wczoraj na basenie złapany snorlax i uciekł mi ten z jajkiem a w robocie miałem mr.mime ale musiałbym wyjść z bar-u więc nie dałem rady złapać.

Odnośnik do komentarza

To co wkleila assassine sie mniej wiecej pokrywa z tym co widzialem.

 

btw. wracajac z roboty pojechalem o jeden przystanek dalej, zeby wysiasc kolo placu papieskiego, prawilnie go zdobylem, tak jak pan jezus przykazal, teraz patrze i gym ma nagle 8 lvl i 2 silniejszych gosci xD a wczesniej non stop dominacja niebieskich i zaczynalem sie zastanawiac czy jako jedyny w Sosnowcu czerownych wybralem :beksa:

 

N0Eok64.png

Odnośnik do komentarza

W końcu przyszedł mi phone więc pierwsze co to Pokemon GO zainstalowałem xD wyszedłem na szybką godzinną rundkę aby obczaić czym to się je i jak widzę na razie mój level nie powala i na obrzeżasz mieściny mało poków widziałem. W okolicy mam jakieś 4/5 Gym'ów ale z tym to jeszcze poczekam. Po prawie godzinnej przechadzce nie złapawszy żadnego poka wracałem już smutny a tu nagle wyskoczył mi przy boisku Pikaszczur. Bez zastanowienia przystanąłem i napie.rdalam tymi Pokeballami w niego. Jakaś laska pakując graty do auta minę miała w stylu "co on kuwa odpiedala" ale nie przeszkodziło mi to w zdobyciu tego żóltego błazna (CP ma biedne ale dopiero mam 2lvl) no i wchodząc do chaty wyskoczył mi Zubat więc go również prawilnie złapałem.

 

O dziwo appka zdechła mi tylko raz (przestała mi odczytywać mapę) ale trochę kasiury mi net zabiera więc trzeba będzie wykupić taryfkę na wypady w drugiej karcie bo przecież na pobliskich stawach Squirtle się nie złapie sam >: D

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka do kogoś ogarniętego w temacie telefonów , nigdy nie kupowałem internetu do telefonu bo nie potrzebowałem ale jako że chciałbym sprawdzić pokemony chcę się dowiedzieć jak to wygląda. Mieszkam w Hiszpani i z tego co słysze najlepsza oferta dla mnie ( Orange) to Go Europe (najtaniej wychodzi 6euro za 500mb) . Ile taka gra zjada mb ? No i drugie pytanie czy wiadomo coś o wprowadzeniu możliwości zmiany nicku?

Odnośnik do komentarza

Teraz bylem z psem to cos dziwnie mi apka dzialala, tracker pokemonow ciagle 3 stopy pokazywal, mimo tego ze kolo mnie 2-3 poki wyskoczyly ktore mozna bylo normalnie zebrac. Jak wrocilem do domu i postawilem telefon to moj avatar mimo to poruszal sie co chwile po mapie swiata gdzies w obrebie 50 metrow dookola mojego mieszkania i nabijal mi kilometry do jajek.

 

Mieliscie cos podobnego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.