Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Lacznie doszlo jakies 10 ewolucji ale fakt - kazda wymaga kamienia. Na razie pewne jest to ze mozna go dostac w nagrode za 7 stempli, nie zdziwie sie jak bedzie tez wpadal rzadko za krecenie stopami. A co do candy to chyba zwiekszyli spawn tych poksow + jajka jak napisal Rayos wiec costam wpada, ale podchodze do tego bez spiny bo i tak pewnie te ewolucje trafia predzej czy pozniej do raidow wiec nawet bec candy i kamienia bedzie sie dalo je zdobyc :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj kręcąc pokestopem dostałem Field Research, który od razu zaznaczył się jako wykonany (stąd nie mam pojęcia, jak brzmiał opis), a w nagrodę dostałem możliwość złapania Pidgeya, który zamienił się w Ditto. Sugeruję usunąć wszystkie aktywne Field Research i kręcić pokestopami, aż trafisz na ten, o którym piszę.

Odnośnik do komentarza

Ktoś znalazł sposób na połączenie Pokeballa z Pokemon Go? "Nie udało się połączyć ze względu na zły PIN lub klucz" i tak do porzygu... Z tego co przeglądam internety nie tylko mnie dotyka ten problem, ale wszystkie magiczne rozwiązania typu "stań na głowie, dotknij nosa pindolem i wtedy spróbuj" nie przynoszą efektów.

Odnośnik do komentarza

Tu jest jeden z wątków, bardzo dużo ludzi ma z tym problem (również na najnowszych Samsungach, Huaweiach i tak dalej - wygląda na to, że problem dotyczy tylko androidowej wersji gry).

 

https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9xpf0q/pokeball_plus_connection_issues_list_of_devices/

 

7 godzin temu, Rayos napisał:

Wchodzisz normalnie w opcje pokego i wybierasz pokeball plus?

Tak, telefon widzi urządzenie, po prostu wypluwa błąd i nie łączy się. Na Switchu z PBP nie mam żadnych problemów - dodam, że odparowałem kontroler od konsoli przed próbą parowania z telefonem.

7 godzin temu, Rayos napisał:

Jako telefon masz? 

Moto E4 Plus z Androidem 7.1.1.

Odnośnik do komentarza

Dzis po drodze do celu mialem jeden GYM wiec zajechalem. Widze, ze dwa pokersy tylko to siekne.

Nagle podjezdza jakis wyplosz maly (widac, ze pozyczyl od rodzicow auto... ciekawe czy ma prawko w ogole) i sie czai tak.

Przejelem, wykonalem jeden telefon (akurat mi sie nie spieszylo)... gosc dalej sie czai (juz wiem, ze Czerwone scierwo :P).

Odjezdzam pozostawiajac mojego wykoksowanego Snorlaxa. Chwile potem zagladam (na swiatlach stojac :P), ze po jakis 12min dopiero 2gi raz go pokonal, to cyk i golden rasberry. Chlopak sie poddal :D

:Coolface::nosacz3::yao:

  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i buba. Jestem w polowie etapu z 10ma raidami a event zwiazany z lets go sie wlasnie skonczyl. Mam nadzieje, ze dodadza te poksy z kolejnych etapow na rajdach/questach bo spotkanie aerodactyla czy kabuto/omanyte na dziko to bedzie niezly bigos. Komus tu sie udalo skonczyc caly quest chain?

 

edit: ok wlasnie zobaczylem ze wszystkie poksy na ktore przed chwila narzekalem zostaly dodane do raidow wiec w sumie ciagle sa jako tako w zasiegu :)

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza

Powaznie? To ja nadaremnie dalej szukam aby ewoluowac jednego researcha pod Scythera? Lipa :(

Na szczescie zostaly mi tylko dwa cuksy by to dowiesc, a Areodactyl czeka na zlapanie jako completed od poczatku eventu.

Teraz musze jescze z 5-6 raidow dobic (z pokecoinowych paczek uzbierane mam w cholere raid passow, wiec join i quit robie :P) i finalowy quest, gdzie cockblockiem jest ewolucja Scythera dla mnie.

Odnośnik do komentarza

No i jak ja teraz zlabie Cubone'a? :( Ani widu, ani slychu... teraz to on jest dla mnie cockblockiem (a przy obecnych sprawnach moge zapomniec o kolejnym stepie - mam tylko zachowanego Aerodactyla do zlapania)).

 

@Gromit Podobno (watpie): Dzien/Noc ma znaczenie, ale widzialem jeszcze:

CASCOON if defence is Higher than other stats .
SILCOON If HP is Higher than other stats. 

Odnośnik do komentarza

Ludzie maja pare metod, ktore traktuja jak placebo (to co Raptop napisal o statach, pora dnia czy nadawanie konkretnych nazw). Ale niestety na kazda metode znajda sie komentarze, ze nie u wszystkich dziala wiec mozna smialo stwierdzic ze to randomowa ewolucja - na szczescie za 12 cuksow wiec mozna spokojnie ewoluowac do skutku.

Cubon jak i mase innych poksow (Aerodactyl, Lileep, Anorith, Omanyte, Cabuto) sa teraz waskim gardlem dla Meltan reasearcha. Cieszylem sie, bo przez jeden dzien byly w raidach ale po 24h zmienili na to co jest teraz. W sumie mamy dwie opcje - czekac na randomowy spawn podczas grania albo szukac nestow w miescie (to nie sa legendy wiec zawsze gdzies respia, pytanie tylko czy dla gierki warto sie tluc przez cale miasto i stracic godzine albo dwie...). Ja odpuszczam sobie i po prostu bede progresowal tego questa jak mi sie zrespia pod nosem brakujace poksy. Moze gdyby byly wakacje to bym skoczyl na rowerze, a przy obecnych temperaturach? Nope nope nope :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...