Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Rayos Ci co maja lvl40 (beta phase, nie wszyscy dostaja, ale tych 40ek to i tak malo). Moga zglaszac Pokestopy, a czesc z nich zmienia sie nawet w GYMy.

 

Niby stare newsy, ale pewnie pare 40ek w mojej okolicy po prostu dostalo (z 2-3 osoby moze) i zaczeli zglaszac miejscowki, bo nagle jak grzyby po deszczu zaczely u mnie sie nowe pokestopy i GYMy pojawiac.

 

https://www.slashgear.com/pokemon-go-pokestop-nominations-begin-now-heres-how-12545320/

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze cos sie dzialo w tym temacie (w parku w ktorym w letnim sezonie rajdowalem pojawil sie wlasnie jakis gym) ale nie odczulem jakos skutkow na wieksza skale. Moja codzienna droga ktora w duzej mierze zahacza o centrum Łodzi nie zmienila sie nawet o jednego stopa. W sumie mi to nie przeszkadza, jedyne co bym chcial w temacie stopow to cos co bym siegal z mieszkania - idealnie by bylo :D

Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy temu też zauważyłem, że pojawiło się kilka nowych pokestopów i gymów. Ale myślałem, że to efekt aktualizacji danych z OpenStreetMap w tamtym roku. Zmiany wyglądały na automatyczne: np. pokestopy pojawiły się na odludziu - tablice informacyjne na szlaku przyrodniczym, przydrożne krzyże, kapliczki, figury, itp. Jeżeli jednak to był efekt nominacji jakiegoś gracza, to musiał się on nieźle napracować.

Odnośnik do komentarza

Na pocieszenie powiem tylko, ze na moich lokalnych grupach sa ludzie ktorzy maja ponad 100kk expa wbitego. Sa tez ekipy, ktore potrafia w event z raidami w 3h zrobic dziesiatki rajdow (np na evencie z gengarami obskoczyli... 50 rajdow). Ja sobie zadnych zalozen levelowych na 2019 nie robie - ide w uzupelnianie pokedexa. Gram w sumie od wakacji i w grudniu zebralem calego pokedexa 1 geny (oprocz regionalnych poksow). Moze w tym roku dobrym celem bedzie uzupelnienie 2giej geny :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mastachi napisał:

@Raptornam sie zbliza maks przyjazni :) kiedy to jajko trzeba odpalic?:D

 

Fuck, dopiero teraz zajrzalem na forumka :(

Juz odebralem  w robocie na szybkiego, jak cos (jesli nie odpalales dzis) to mozesz sprobowac od razu zalaczyc - moze zalapie.

 

W sumie ostatnio juz slalem na pale wszstko (nawet z twoja? zona chyba poszlo bez jajek) :/

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rillas napisał:

Najpierw pisze o swoich marzeniach i 40stym levelu w tym roku, a potem zbiera gifty jak leci :o.

 

Ja teraz sprawdzilem friend liste i forumkowiczow mam 20+ dni ale sledze to na biezaco wiec bede atakowal w prywatnych tak na 3 dni przed

No (w dodatku malo realnych) jako, ze wiele osob odbiera z rozna predkoscia gifty (raz regularnie, raz co pare dni - i juz przestaje sprawdzac tez ile dni zostalo i ktory nick pasje do kogo - tutaj akurat proste by bylo), a sam ostatnio tez na szybko obstrzliwac zaczelem to poszlo sie yebac troche xpa :/

Gorzej, ze nici z ustawek :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wsadzilem moj kod na reddit to mi odrazu wbilo z 100 randomow, i teraz nie ogarniam z giftami, nie dosc ze tylko 20 na dzien moge otworzyc, to farmic dla wszystkich gifty dziennie to nie mala robota, max 20-30 to chyba najlepiej miec tak znajomych (dosc aktywnych)

 

p.s. dostalem Got-cha "zegarek" :banderas:kilka minut trzeba spedzic na farmienie czerwonych kulek i reszta juz sama jedzie

Odnośnik do komentarza

Nie masz zadnej pewnosci jesli chodzi o regularnosc. Ja mialem swego czasu lekko ponad setke friendow i w(pipi)ialo przeklikiwanie sie przez te osoby u ktorych gift wisi. Czekam na czasy kiedy dodadza jakis znacznik czy mozna wyslac temu ziomkowi gifta czy nie. A do tego czasu proponuje wbic w jakas grupe na fejsie i tam targetowac ludzi aktywnych.

 

@Raptor https://www.reddit.com/r/pokemongotrades/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...