Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak idziecie po mieście i widzicie drugiego trenera POKEMON! telefon daje jakąś informacje i można tak prawilnie się ponapjerdalać z kimś? Czy raczej jedyna szansa na rozpoznanie gościa to nadwaga/okulary/pryszcze/przetłuszczone włosy i oglądanie świata przez telefon?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chyba losowo + wodne przy wodzie, to na pewno. Pytanie czy są jeszcze jakieś zależności.

 

W drodzę na siłkę, dostałem jajko pod dworcem PKS i elegancko naliczyło mi 1,2km stamtąd do siłowni. Także liczy dobrze.

 

Panie Piotrze, wstawia pan na imgur com.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To ile ludzi w to gra przed launchem jest chore. Chyba z 5 osob mijałem w parku które sztywniutko polowały. Na jakimś za(pipi)u żadna Warszawa czy cos. Z jednym z nich o nicku DARKWENGER wdalem sie w zacięty pojedynek o 2 stadiony przy fontannach. Na szczęście moj STARMIE (250 cp) załatwił sprawę :banderas:

 

Co tu sie odpikacza :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ale się zdenerwowałem. Wbiłem 5 level, pora na gym. Mam dosłownie pod blokiem. Typ siedzi w nim z badziewnym Zubatem.

 

fVAWzz8.png

 

To ja go tłukę moim seksownym Pidgeotto, a tu (pipi) trafiłem na błąd. Po zejściu do 1HP nie mogę mu nic zrobić, on sam tez przestaje atakować, a jedynym wyjściem z walki jest zresetowanie aplikacji.

 

Podobno powszechny glitch. Do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok miałem pod domem bulbozaura, potem kawałek dalej przy budynku tmobile ratatuj, a potem nie wiem co sie działo ale woogle gps mi nie wyrabiał i nie mogłem zadnego poka namierzyć. pod domen wpadł pidgey. Jest zbyt duże słońce aktualnie i guwno widac na ekranie tableta xd wieczorkiem sie przejde, albo jak debil wstane o 5 rano xd ok wpadł jeszcze spearow.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No ja widzialem pare jak wracalem z zakupow, typka z laska, chcieli mi odbic gym ale chyba za niski lvl mieli, zbili tylko troche prestiz.

Wystarczy, ze raz pokonali i sobie poszli. Jak masz wysoki prestiz to musza 2-4x pokonac cie (za kazdym razem jak wygraja to spada).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...